Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 24.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Денем-нощем  
АвторРековър (Нерегистриран)
Публикувано17.11.00 23:23



Знаете ли,нея отново я няма. В общи линии ми писна да я няма. А то и никой няма. Така е денем. Нощем всички са тук. Нея обаче пак я няма или говори с друг. Исторически погледнато раздяла е необходима за да оправдае присъствието после.
Тъй, денем отдавна приятелите ми изглеждат "аквариумни". Само дето не знам аз ли съм в аквариум или те. А и нещо пак липсва - закачка, провокациика. Хората сякаш са оглупели по финансови съображения или в резултат на прекомерни нарцистични гратификации. М-да-а,автоеротизма е хубаво нещо, когато е споделен.
Нощем - оставям на Вашето въображение ;)




Тема Отг: Денем-нощемнови [re: Рековър]  
АвторSin (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 00:21



Звучиш като някой, който дълго се мотае наоколо...
И какво като я няма? Липсва ти онзи необходимо-единствен, който да ти създаде усещане за съпричастност? Или илюзия, че си разбран?

Денем.
Подозрението, че някой е в аквариум идва от факта, че всички са в аквариум. Защо сега? Може би започваш да разбираш, че всички са в, общо взето, различни аквариуми... Предизвикателствата се свеждат обичайно до прескачане в съседен аквариум;

Нощем.
Самотата не изисква въображение. Отсъствието на самота не се впечатлява от часовия диапазон.



Тема Денем-нощемнови [re: Рековър]  
АвторАзазел (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 14:02



Внимавай с тоя "автоеротизъм" да не ти излязат мазоли по ръцете! Че както я караш денем-нощем съвсем ще се свършиш. ):-)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.