Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 29.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано12.02.12 22:58



Остави. Все едно. Няма никакво значение. И може би никога не е имало.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор WorldChamp ()
Публикувано12.02.12 23:17



Лека нощ, приятелю!

*****
"Kind" is my middle name!" Jacob Black, "Breaking Dawn"


Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: WorldChamp]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано13.02.12 09:41



Приятелче.





Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор ratna ()
Публикувано27.02.12 17:50



Трябва да умра, за да докажа, чрез Смъртта, че ме има.
За да докажеш , че те има , трябва да живееш . Само живеейки можеш да покажеш индивидуалност .
Смъртта премахва различията . Там хората са равни . Там хора няма , а остатъци от мъртви тела , които трябва да бъдат разрушени .
Не те искат хората , ама и смъртта не те иска . Така , че независимо какъв изглеждаш в собствените си очи , ти си ярка индивидуалност и трябва да си чакаш реда , дори и ако не знаеш как да си изживееш живота .



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: ratna]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано27.02.12 18:52



Искам да съм равен на останалите. Това ми е мечтата. Да мога толкова, колкото те могат, а не по-малко.

Не искам да съм индивидуалност, а да мога като другите. Да получа това което другите получиха по рождение. Това което успелите получиха по рождение.

Редактирано от Maшинaтa на 27.02.12 18:53.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор ratna ()
Публикувано27.02.12 19:39



това с равенството не се получава . някои от "получилите" вече им е взето , а ти искаш да си като тези живите . може пък на тези , на които е дадено повече , да е предоставена възможност , да се радват по-кратко на даденостите . Би ли поискал да си на мястото на някой як физически и с таланти , които утре ще загине ?



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: ratna]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано27.02.12 20:50



А не може ли да съм як с таланти и да живея по-дълго?



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор ratna ()
Публикувано28.02.12 08:16



e , е такъв идеален вариант много рядко се случва . Това , което е често срещано е далеч от идеалното съотношение и това което виждаш и искаш да го притежаваш не му знаеш негативите , които влачи със себе си . Виждаш само някаква външна форма и си мислиш "защо не съм като тях" . Ама гледай си кефа и ще станеш свидетел на много "с добри гени" дето мрат като въшки . Това показва , че човекът е нищо , само много пара се вдига , за да се направи малко по-велик . И как го постига ? Единствения начин да постигне величието си е да тиранизира хора , ограбвайки ресурса им за живот , да ги направи подчинени и молещи за своето оцеляване . Така жадния за величие човек се чувства задоволен . Природата спокойно може да съществува без човешката популация , дори това ще има оздравителен ефект върху Земята .



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: ratna]  
Автор Maшинaтa ()
Публикувано28.02.12 09:55



Е то друго си е да имаш много пара и наистина тогава се чувстваш велик. Именно. Хората, които с говорене печелят пари са умни, а останалите глупаци.

Природата съществува без човека из цялата Вселена. Човека използва Природата, а не я създава.

"Това показва , че човекът е нищо"

А това е последната фаза на Депресия. Губене на вярата, че хората са нещо. Не искам да изпадам в нея, защото ми е гадно.

Хората са хубави, красиви, можещи, талантливи, защото получиха всичко по рождение.



Тема Re: Добре ли е да умреш и да си мъртъв?нови [re: Maшинaтa]  
Автор ratna ()
Публикувано28.02.12 10:42



"Това показва , че човекът е нищо"

А това е последната фаза на Депресия.


Значи депресията не е лошо състояние щом я определяш от горното заключение .
Така мисля , не защото си го внушавам , а защото наблюдавам много внимателно живота и това няма как да се скрие , безсилният човек , жертва на технологиите си , гол охлюв не успяващ да си спаси животеца дори и с милиони долари и евро




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.