Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 24.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво да правя?нови  
Авторjoro82 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.09 22:08



Здравейте,

пиша тук, защото мисля, че тук ще се намерят хора, които да ме посъветват, критикуват или просто да напишат мнение по моя проблем, така че да мога евентуално да го реша. Та проблема ми е, че съм неудачник, лузър или както искате го наречете. Сега не си мислете, че имам 8ми клас и сега съм се сетил, да променям нещо, не е така. Това че съм такъв мисля, че се дължи на това, че съм мързелив, отлагам важните неща, не съм постоянен, мотивиран, последователен, незнам кое е причина и кое следствие, но наистина искам да се променя, преди да съм изпуснал всички влакове в живота. Понякога много се мразя, за това което съм и ми става много тъжно за себе си.... Ако имате предложения, критика, коментари с радост ще ги прочета.

Мерси



Тема Re: Какво да правя?нови [re: joro82]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано12.01.09 09:32



Може би ако си поставиш дадена цел в живота и я следваш ще ти е по-лесно, вместо това хаотично блуждаене сред вселената



... на раздора

Тема Re: Какво да правя? [re: jana]  
Автор blood2 (ентусиаст)
Публикувано12.01.09 10:33



"Може би ако си поставиш дадена цел в живота и я следваш ще ти е по-лесно"

Правилно,jana

Аз си поставих цел да умра и лека , полека я изпълнявам.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: jana]  
Автор Mapиo (Старидришльо)
Публикувано12.01.09 12:51



"Постави си цел и драпай да я постигнеш". Каква цел да си постави и как да я преследва, след като е мързелив, непоследователен, немотивиран, без големи амбиции.... Според мен най-правилното решение е да се посъветва с психиатър, за да разбере, че нито е мързелив, нито е тъп, нито е непоследователен, а най-вероятно е в депресия.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Mapиo]  
Авторjoro82 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 20:30



Благодаря Ви за менията,

къде да си намеря подходящ специалист, който евентуално да ми помогне и какво да му кажа? Аз имам цел, но проблема е, че не мисля, че ще успея да я постигна, вече съм прекалено стар. :( Мисля, че точно това е най-основната причина да се чувствам така.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: joro82]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 09:16



Ако си 82-ри набор, верно си поостареличак





Тема Re: Какво да правя?нови [re: Дecи]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.01.09 10:29



Може да е на 82 години





Тема Re: Какво да правя?нови [re: lila_va]  
Авторjoro82 (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 11:41



Да, 82ри набор съм, и не мисля, че съм много млад вече.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: joro82]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 11:45



82-ри ще рече 27 годишен


Верно старичак си



Тема Re: Какво да правя?нови [re: joro82]  
Автор lila_va ()
Публикувано13.01.09 11:49




Какво разбираш под млад? Щом си 82-ри набор е ясно, че не си дете, но за млад... млад си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.