Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема молба за съветнови  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 13:00



Вчера с дъщеря ми - студентка в Щатите, беше тук през ваканцията и заминава обратно след 2 дни, бяхме нападнати от някакъв младеж насред пуста улица почти по обед. Той успя да изтръгне чантата на дъщеря ми, при което едва не я събори и избяга. Нямаше хора наоколо, спряха две коли, но той се сксре между блоковете.Едната кола ни закара до полицията, там направихме каквото трябваше, после обявихме всички лични докуманти за недействителни и се обадихме в банката, в която са парите за здравната застраховка - т. е. направихме каквото трябва. Полицията не откри нито хулигана, нито нещо от съдържанието на чантата - документи, лични вещи, гримове.
Но дъщеря ми беше много изплашена, цял ден беше на успокоителни, два часа писахме разни обяснения в полицията, съставяха всякакви актове и прочие документация. Тя всъщност реагира адекватно - пусна чантата и се развика, защото крадецът можеше да я повлече със себе си и да я нарани.
С какво мога да й помогна да се успокои, защото в четвъртък лети за САЩ, а не ми се иска да взима нещо по-сериозно от валериан.



Тема Re: молба за съвет [re: Cтeлa]  
Автор socratt (помагащ)
Публикувано19.08.08 16:56



При такива случаи се работи с психотерапевт и нещата се оправят .Една среща е достатъчна за да се минимизира преживяният стрес и не тегне на човека .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.