Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 27.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Тема Искам да забравя себе си.нови  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 16:02



Искам да забравя себе си. Да се изпразня от всички – познатите ми, семейството ми, останалите. "Сега" е пред мен, а аз съм с тях и не мога да се концентрирам върху каквото и да е "тук". Разни пиеси разигравам в главата си, повтарям си, че за нищо не ставам и нищо не знам, припомням си непрекъснато целия списък с компромиси, които съм направила, за да съм сега в това състояние, лъжа поголовно за всичко, все искам да съм сама, за да мога да обмислям пиесите, а когато съм сама все тъжа или пропилявам времето. Накрая стигам до извода, че съм поредното безумно противоречие, посредствено, безволево и провалено.



Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: rrr]  
Авторalekros (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 16:54



Защо не приключиш със себе си веднъж завинаги?Не е толкова трудно...





Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: alekros]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 17:04



Как?



Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: rrr]  
Авторalekros (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 20:27



Потърси ме,мога да споделя някои идеи...





Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: alekros]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 22:04



Ако обичаш, моля, сподели.



Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: rrr]  
АвторKykлoвoд (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 00:34



Какъв точно ти е проблемът? Не понасяш близките си, не си доволна от начина си на живот или...?



Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: Kykлoвoд]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 12:14



Фиксирам се върху неприятните (за мен) страни на каквото и да е и не спирам да мисля, което ми пречи да се концентрирам върху това, което се случва в момента. Докато съм така, мисленето изглежда най-важното нещо на света, а след това ми се струва ненужно и се чудя защо съм го правила. Не мога да посоча конкретна причина, която да предизвиква това състояние. Случвало се е и преди, но е минавало само. Не мога да се измъкна. Пречи ми.



Тема Re: Искам да забравя себе си. [re: rrr]  
АвторKykлoвoд (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 13:55



Значи мислиш само за неприятните неща, които са станали...ами защо тогава не се опиташ да си направиш приятни изживявания - така хем докато ти се случват, няма да имаш време да премисляш за стотен път неприятните, хем после ще имаш и хубави неща, които да си спомняш :). Аз лично мога да ти предложа едно нещо, което според мен би имало този благотворен ефект върху теб - ако имаш възможност, замини на почивка в чужбина с някого, който ти е приятен и не те дразни. Аз вярвам в това, че за да се откъсне човек от проблемите и от мислите, които го преследват, е необходимо да смени и обстаноката, и хората, поне за известно време. Замини, посети места, които биха ти били интересни, забавлявай се, срещай се с хора...От личен опит мога да ти кажа, че много помага горното "упражнение".



Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: rrr]  
Авторdd-to-be (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 10:11



Да, забрави се такава, каквато си и се опитай да се влюбиш в онази, другата Аз, която сама ще създадеш за себе си. На първо време смени бельото си, парфюма си, ако щеш размести мебелите в стаята. Погледни се в огледалото с очите на другите. Харесваш ли се? Има ли нужда от промяна? Действай! От теб зависи. Ти можеш.
И не забравяй цветя за вазата!





Тема Re: Искам да забравя себе си.нови [re: rrr]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано23.04.08 10:25



удари си няколко пъти главата в стената /или покани няколко мангала да те смажат от бой/ и се напий до безпаметност. Мисля че ще свърши работа.

Aut Caesar, aut nihil




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.