Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 27.09.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема какъв съвет бе лулунови [re: YaHooooO]  
Авторscan (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 23:40



не е ли ясно че има само един вариант - да си деянат на орисията защото каквито са чуствителни няма да могат да мигнат ако пратят джедаите в старчески домове, където и здрав да си ше полудееш, баси шибаната държава?

абе като написа за протеина тоя младеж съ сетих... по принцип протеините като се разграждат отделят вещества, които предизвикват еуфорични състояния така че гледайте да държите бабетата на по постни храни.
баси само като ви чета историите и ми се изправя четината.
ама успокоявайте се че поне вие сте здрави и настоящото положение ви калява нервичките.
после на който и да попаднеш трудно ще те нервира при такава закалка или не съм прав?



Тема Re: Клонираните атакуват :)нови [re: YaHooooO]  
Автор Чepнa_koтka (рошава)
Публикувано28.09.03 23:56



Явно не си прочел всичко щом питаш,съвети имаше а тя сама ще си прецени кое е най-доброто за нея и баба й.Хайде със здраве.



Тема Re: Клонираните атакуват :)нови [re: YaHooooO]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано29.09.03 18:04



Ами аз ако бях в нейния град (всъщност, Ехидна, ти къде живееш?), щях лично да й помагам с бабето за някой и друг час.
То тва е помощта, друго не знам....



Тема Re: Клонираните атакуват :)нови [re: Exиднa]  
Авторckaн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:31



я гледай как се римуват протеин в супата и стрихнин в супата хихи



Тема Под карантина.нови [re: ckaн]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 14:32



Днес всичко е грозно. И беззъбо. И страшно. И жалко. И гротескно изкривено в налудничава усмивка. И се кикоти нащърбено. На точки.
Хората трябва да умират млади.





Тема Извинявайте, пелтеча си, иначе ще се разпадна.нови [re: Exиднa]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 13:19



Преди минути- видях я провиснала през терасата, само краката й стърчат и вика възторжено на някакви момчета "Ало, ало!". Чувам ги как се заливат от смях със стържещите си гласове и изръмжават "Баси кефа!" Вцепенение, дъхът спира... Знам, че всеки момент ще падне, но не мога да се помръдна, все едно през тялото ми преминава горещо олово. Сграбчих я. Добре, че е мъничка и лека- като при птиците. Издърпах я грубо, с рязко движение. Цялата съм изподрана. Треперя и всичко е млечно- мъгливо...
А вчера прояви грижовност и ми приготви филия. С маргарин и обилно поръсена с... прах за пране! Тя е опасна!!! Както за самата себе си, така и за мен! Какво да направя?! :'((((



Тема Re: Извинявайте, пелтеча си, иначе ще се разпадна.нови [re: Exиднa]  
Авторпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 11:53



Миличка ''лудите'', и господ ги пази,а тя е един вид нещо такова.Ти пак си успяла да реагираш,аз като се уплаша все едно нещо ме блъсва назад,някаква плоча ме спира да тръгна напред и краката ми омекват и се подгъват.Какво стана с жената дето я гледаше????



Тема Re: Извинявайте, пелтеча си, иначе ще се разпадна.нови [re: пaтилa]  
Автор YaHooooO (непознат )
Публикувано07.10.03 17:24



exidna-vzemi da napi6e6 edna kniga.garantiram ti uspeh sas darbata ,koqto ima6 da opisva6 ne6tata.
dista kato na film izglejda vsi4ko.

ne darpai dqvola za opa6kata 4oveko !!!



Тема Разни- безобразни.нови [re: пaтилa]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:48



:) Лудите...
Толкова е деликатно! Това е мозък- пихтиесто валмо, цялото изтъкано от нервни клетки. Трябва с огромна прецизност да се подбират лекарствата, а не да се предписват урбулешката, но... :-/
Ето някои от противопоказанията на ЕДНИ(от многото) лекарствени таблетки:
сънливост, понижено кръвно налягане, неврологични нарушения, кома; възбудимост, безпокойство, гърчове, треска, сухота в устата, чревна непроходимост(каква е причината за тресавищата от изпражнения?!), сърдечни аритмии, опасност от тежки белодробни усложнения, фоточувствителност, изгаряния, обриви, паркинсонизъм... etc.
Тази нещастна женица вече е заприличала на ощавена, степцана, проскубана, сплъстена и проядена гайда. Ручи си кротко докато лудите не започнат да играят на "сляпа баба" в главата й... и в такива моменти не искам да се прибирам в къщи с дни.
Пенсионираната медицинска сестра ми помага, но бабата тропа нервозно с крак, накокошинва се, размахва чепатите си ръце, за да се отбранява, бръщолеви нещо на френски и отказва да си пие лекарствата. Подмамваме я с какви ли не хитрини и залъгалки. Но нали е джедай... :) Просто е тежко. Много тежко.



Тема Голям майтапел. :)нови [re: YaHooooO]  
АвторExиднa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:59



Благодаря, но... Хм... По- скоро съм словоохотлива махленка, а не творец. :) Иначе имам издадена книга с мои преводи на приказки. Фукла!
И ако можех да изнижа на пръсти по средата на прожекцията...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.