Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 23.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема жени и мъже...  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.03.02 13:32



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК мили майки, сестри, дъщери, съпруги!
Бог да ви благослови и да ви дари със здраве и дълголетие за да можете още да ни радвате!

ЖЕНИТЕ ТУЙ СТЕ НИВИ
ОТ БОГА ВИЙ ПОСЕТИ,
ЗА СЛАВА ДА РОДИТЕ
ДУШИТЕ НА МЪЖЕТЕ!



Тема Re: жени и мъже...нови [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.03.02 13:44



Добър ден.
Да ви споделя като професионалисти психолози личната си трагедия.
Като любящ, практичен и рационален съпруг вчера предложих на любимата си съпруга да си избере какъвто си желае подарък без огреничение за да имам време да го купя и днес да й го подаря най - официално.
До тук всичко добре! Обаче тя- любимата ми ми отговаря: " Моля те изненадай ме утре с нещо каквото и да е . Само ме изненадай!"???? Пак цяла нощ не съм спал да мисля и пак малко съм ядосан и на нея и на себе си , че не зная какво да измисля...обаче, си мисля и искам да попитам специалистите в семейните и психологичните проблеми .
Решил съм да не й купя и да не й подаря абсолютно нищо-дори й да не й честитя пазника. Сигурен съм , че много ще се изненада и така ще изпълня съкровенното й желание , което тя така нежно пожела от мен. Поне до сред нощ ще очаква изненада , а тя после ще стане пълна.
Та, ви моля да сподилите правилно ли постъпвам , защото при мен връщане назад няма. Желанието на съпругата ми е закон за мен!
Моля ви за мнение?



Тема Re: жени и мъже...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.03.02 13:49



законите са за да се нарушават. как ще се изпробва иначе става ли за нещо ?


иска да я изненадаш, само че, дали си и прочел недоисказаната мисъл? да я изненадаш приятно!

най-много ще я изненадаш не като я изненадаш неприятно, вместо това,

като И(с ударение, горкото) прочетеш мислите! Дали можеш такива изненади да правиш ?



Тема Re: жени и мъже...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kandid (новак)
Публикувано08.03.02 13:51



Правилно постъпваш до обяд. След обяд, когато вече е сърдита, вземи и честити и й поднеси една китка. И ей ти я изненадата. Ама и ти се готви за изненада...



Тема мъженови [re: Kandid]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 14:00



за кво й е китка, когато вече ще е толкова сърдита, а бе вече не е ли късно и за съвети...



Тема Re: мъженови [re: Kalinski]  
Автор Kpъr ()
Публикувано08.03.02 14:01



добро утро!





Тема Re: жени и мъже...нови [re: Kpъr]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано08.03.02 14:02



Началото ти ми хареса като предложение.
После...обаче...после какво общо има ударението с краткото и твоите съжаления към мен ли към жена ми ли към ударенията ли , към краткото ли , към"Ито" ли. Как можа и ти и жена ми да си помислите, че мога да чета недоизказани мисли? Божеее, аз да не съм Господ? Аз от изказани мисли не разбирам ти недоизказани искаш да разбирам.
Защо я защитаваш жена ми? Тя не вижда ли, че съм абсолютно точен пич и защо трябва с недомлъвки- да не съм животно?
Ама и ти си един. Така я завъртя тази работа като в кръг?



Тема Цуууууууннннннннк, ПЪТниче,нови [re: ПЪTниk]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.03.02 14:03



благодаря !
Да се връща многократно пожеланото.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: жени и мъже...нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kleopatra (древна)
Публикувано08.03.02 14:04



Много позната история...
Ти постъпваш абсолютно правилно!Като 100 процентов съпруг.
Шашна ли се,че съм на твоя страна,а?
Грешката е на жена ти.Седнала да се надява на изненада...И да си я поръчва при това!?!


Абе,що не и купиш една боя за обувки?!


____________________________

Не се отчайвай,всичко е загубено!


Тема Re: мъженови [re: Kpъr]  
Автор Kalinski ()
Публикувано08.03.02 14:05



добър вечер!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.