Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 16.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Психология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Уважаема госпожо/жице ВИнови  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано13.07.01 09:30



Явно все още ви боли от историята с хартата. Съжалявам! ОК. В такъв случай - ако още не сме надживели проблеми от рода на харта, конституция, народно събрание и комисии за правата на малцинствата, то начинанието, свързано с хартата би могло да продължи в демократичен ред /без да губи комичния си замисъл/, примерно така: "Нищо не бива да се модерира, освен ако пишещият не пожелае това." Но това по-скоро е свързано с редактирането.
Освен това не ми е в стила да мърморя под сурдинка - поне това би следвало да сте забелязала от канския вой, който се надига около мен. Откровено ви симпатизирам и го подсказах на няколко пъти. Не питая вражда, но честно казано, всичко това започва да ми става безразлично. Не се считам за член на тоя клуб, чета само мнения, които са ми интересни. И на хора, които считам, че са интересни. Често отговарям на нападките, което е нормално, тъй като не ми е в характера да премълчавам. Но го правя принципно /макар и еквивалентно на просташкия тон/ - което не означава, че самото дърлене ми е интересно, за разлика от доста народ тук. Обиждат ме в моите теми, съжалявам, аз ще правя същото в чуждите теми. И това може да ви послужи за хартата...
Между другото не вярвам в съществуването на алтруизма и зад всички напъни за справедливост, човещина, добър тон и пр. и тук не се крие нищо друго освен лицемерие. Този клуб не прави изключение, колкото и да би ви се искало.

С искрена симпатия: Новагодин




Тема Аханови [re: Hoвaroдин]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано13.07.01 09:44



и аз не съм видял нещо в клуба което да има нужда да се трие, дори виртуално-сексуалните скандали които се вихреха по едно време, можеха да бъдат интересни за някои хора ..... аз просто прескачах темите в които се говореше за това .....

I'm down here for your soul....


Тема Аз не съм госпож(иц)ата, ама нищо,нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано13.07.01 09:45



мисля, че си прав, ама колкото повече контролирани реакции има, толкова по-приятно става, дори и да искаш да напсуваш някой, много по-приятно е да го пускаш леко по пързалката и той дори и да не се усеща, значи тук, в този клуб, не се цени умната реакция и не се прави разлика между грубата победа и фината, умната побета в нападка, щото без такива неща, че не може, не може, но тук реакциите, вече го казах, са като на тълпа на зрелища, не искам да кажа, че повечето хора са глупави, с нидодялано поведение ами може би просто не са разбрали, научили и свикнали. ...ама днес ми е много смешно, не ви се смея на вас...



Тема Re: Аз не съм госпож(иц)ата, ама нищо,нови [re: Kalinski***]  
Автор Hoвaroдин (такъв един...)
Публикувано13.07.01 09:48



Е, някой следобед това с теб ще го обсъдим още веднъж на чаша вино. Тоя път ти ще черпиш.



Тема Re: Аз не съм госпож(иц)ата, ама нищо,нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано13.07.01 09:50



Така ли? Е това е твърда мъжка позиция!
Ще ми бъде приятно, наистина!



Тема Добро утро!нови [re: Hoвaroдин]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано13.07.01 09:57



Благодаря за учтивия тон.
Не ме боли нищо. Нямам нищо против вас. Надявам се, не сте засегнат, че Ви питах лично.



Тема Re: Аз не съм госпож(иц)ата, ама нищо,нови [re: Kalinski***]  
Автор Модератор (Черна котка)
Публикувано13.07.01 09:59



хъх... и такива неща писах... Колко е хубаво поне някой да разбира... и това го писах... май по-добре да отивам на работа.
Приятен ден!



Тема Re: Уважаема госпожо/жице ВИнови [re: Hoвaroдин]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано13.07.01 10:03



Е, сега когато никой нищо не трие - вече взе да ви преследва параноята, че пак се трие.
За темата "Къде си Сърчо ли плачете?"
Ая.... изпуснахте клюката и интригата и сега вой до небесата.

Ще взема да дърпам ушите на всички тук!
Не знаете как строявам в две редици.

Значи зад вопъла да не се трие - откривам желание да се види, колко сте
по-умни от нивото на изпадналите в простотия тук.

Ще ме разярите и такава научна дисекция ще направя на най-умните и примерни тук, че свят ще ви се извие.

Ако чуя още един коментар по повод наличието на модератор в клуба
и що трие - наистина ще ме предизвикате и ще бъда безкомпромисна в анализите си към най-културните тук и умнички личности.

Когато освирепея - освирепявам яростно и безкомпромистно!
Умната !

Привет на пишещото кралско войнство тук


Тема Привет, рицарю в научни доспехи!нови [re: Anima_bg]  
Автор Kalinski*** (музата)
Публикувано13.07.01 10:06



(ще ми хвърлиш ли днес бележка или не си успяла, аз само питам, любопитството ще ми изяде главата)



Тема Re: Привет, рицарю в научни доспехи! [re: Kalinski***]  
Автор Anima_bg (LoveExpert)
Публикувано13.07.01 10:28



ще ще обещавам
какви научни доспехи - днес ще видят колко ми отровно перото
какво е това 10 дни ще обсъждаме едно и също модератора та
модераторството ... та какъв ли не - вой до небесата.

Писна ми все едно и също да чета
кой какво и защо се триело или не се триело
или някакви хипотези и предположения ама ха
ИСТЕРЯСАХТЕ тук - изтеризирахте е думата, но тази мойта
значи повече

Привет на пишещото кралско войнство тук



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.