Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 19.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.07.24 23:46



Ако хората знаеха истината за черното бъдеще което очаква повечето от тях щеше да стане страшно.Най опасното нещо на този свят е истината за мрака и нещастията които очакват мнозина.Илюзиите са това което крепи хората и политиците ги подхранват за да не разберат хората истината за бъдещето си и да направят сериозни проблеми в опит да го променят.Най лошото е, че повечето нещастия не могат да бъдат избегнати колкото и да се мисли по въпроса.Опити да се избегнат бъдещи нещастия водят до още по големи нещастия.Едни хора се опитват да стоварят собствените си проблеми върху други хора и в днешно време интернет е тяхното ловно място.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.24 13:47



В ютуб слушах видео на българския радиестезист Вълко Чобанов, каза, че 2025 г ни очаква апокалипсис, при който ще загине половината и повече човечество. Вероятно да е огромен астероид,който ще се вреже в земята . Не се знае какво ще е. Знае се, че ще е някакъв природен катаклизъм.

Редактирано от vida1929 на 17.07.24 14:03.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано17.07.24 14:12



Имаше случай на отвлечен човек от извънземни които му казали, че Земята ще загине точно от удар на астероид.Но моята лична прогноза е Трета световна която вече започва от 2022ра насам и тя ще се разрастне според мен някъде през средата на 30те.

Иначе съм чел много такива предсказания и нищо такова не се е случило досега.Освен на Месинг и Ванга на други не вярвам.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.24 14:51



Иначе съм чел много такива предсказания и нищо такова не се е случило досега

И аз това забелязвам.

Да, човечеството е в Трета Световна война .

Кой е Месинг, не съм го чувала?
А Ванга какво казва?



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано17.07.24 15:01



Волф Месинг е най най големия ясновидец на всички времена, по голям и от Ванга.Чете мисли на хора пред аудитория, хипнотизирал Гестапо по време на арест в Нацистка Германия после избягал в СССР.Сталин не му вярвал и му дал един празен лист да изтегли ей така пари от банката, той хипнотизирал охраната на Сталин, че е Берия, излезнал и след малко се върнал при Сталин със 100 000 рубли от банката.Когато немците нападнали СССР Месинг казал на Сталин, че войната ще продължи 3 години и някакви месеци и, че вижда съветски танкове да влизат в Берлин на което Берия избухнал и го неракъл лъжец, че не могло войната да продължи толкова дълго.Предсказал смърта на Сталин малко преди той да умре.Имал страх от отвъдното защото знаел какво е там, а когато се разболял и го взели от къщата му знаел, че повече няма да я види.Месинг е бил един от малкото съветски милионери.

Предсказанията за Ванга за бъдещето много много не ги чета защото огромна част от тях са фалшиви правени от други хора.

Редактирано от FlLERO99 на 17.07.24 15:03.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.24 15:33



А от съвременните руски ясновидци кой знаеш и какво казва за руско-украинската война?



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано17.07.24 15:53



Никой не знам от съвременните руски ясновидци и изобщо не се интересувам от никакви съвременни ясновидци, считам ги за шарлатани.А руско-украйнската война е начало на първия етап на Третата световна, следват още етапи и накрая свършек на света.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.24 17:08



А Жириновски? Каквото е казал, всичко се е случило.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано17.07.24 17:17



Жириновски не е ясновидец, а доста прозорлив политик, макар и радикален.Ако не ме лъже паметта беше предсказал точната дата на избухването на втората руско-украинска война на 24ти февруари 2022ра.Помня, че умря ден или дни преди това.



Тема Re: Истината за лошото бъдеще е най опасното нещонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано18.07.24 10:06



Жириновски не е ясновидец, а доста прозорлив политик, макар и радикален.Ако не ме лъже паметта беше предсказал точната дата на избухването на втората руско-украинска война на 24ти февруари 2022ра.
Помня, че умря ден или дни преди това


Светла му памет! Да се свети името му!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.