Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pandemic Accordнови  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано20.10.23 14:03



Зад затворените врати в Женева се гради новият световен здравен ред. Последният срок е месец май 2024.

Какво ни очаква:

WHO ще решава:

- Определя какво е необходимо, за да поставите някого в изолация;

- Избиране кои лекарства да използват всички лекари, във всички страни срещу текущо заболяване;

- Само СЗО ще одобрява нови ваксини и лекарства;

- ще Избира производителите на ваксина, която да се използва във всички държави-членки;

- ще решава дали тези, които не искат да се ваксинират, трябва да бъдат принудително ваксинирани;

- въвеждане на единен цифров глобален сертификат за ваксинация;

- ще решава дали и как здравна информация, която може да бъде идентифицирана и се отнася до едно лице, може да бъде публикувана;

- ще решаване колко дълго хората трябва да бъдат под карантина, дори ако самите те нямат симптоми на заболяване.


Също е добре да се знае, че само 20% от бюджетът на СЗО идва от страните членки. Останалите 80% са спонсорорани от производителите на ваксини.

На 5 юни т.г. вече е било решено, че СЗО ще разработва дигиталните ваксинационни паспорти на Европейският Съюз.

Не сте ли чували за това? Няма и да чуете, защото всички тези договорености са започнали през декември 2022 и се водят зад затворени врати.



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Trickyyy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.10.23 19:05



Звучи кошмарно. Смяташ ли, че хората няма да реагират, когато им го сервират? Това е най-малко нарушаване на човешките права и може да се обори в съда.
Да, корпорациите с много пари стават все по-неприятни. Дори имали свои армии!!?? Казаха го по телевизията. Явно са новите феодали.
Омръзна ми от проблеми с глупави и нечитави хора. Ми като си маймуна, стой си в зоопарка, не се пречкай. Но те са изтървани хищни маймуни.



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Luchezara]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано20.10.23 19:29



Хората реагираха като маймуни по време на пандемията. Се ще им се сервират решения пред свършен факт. Дано тогава реаагират.



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Trickyyy]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано21.10.23 19:22



Има голямо отражение на ваксината срещу Ковид-19 Джонсън и Джонсън-Янсен.Винаги още от гимназията до датата на ваксинацията ми някъде към 26ти октомври 2021ва сутрин винаги ми се е спяло, минути след ваксинацията усетих, че става нещо с организмът ми и от тогава несравнимо по малко пъти съм спал на работа сутринта.За мен лично това е положителен ефект, но не знам точно за сметка на какво се получава?



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.10.23 21:39



Нищо не усетих от тая ваксина. 3 пъти ходих да се дупча, нито имах треска после, нито съм се усетил свръхчовек, боледувах си нормално, както винаги. От едната само малко ме боля рамото после, ама то май щото лекарката беше леко несръчна със спринцовката.





Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Nuke Dukem]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.10.23 17:24



Мен вероятно ковида ме хвана в края на февруари 2020та когато си мислих, че почти няма шанс да го хвана и не знаех, че съм болен от него.Първо пуша и непрекъснато кашлям не мога да си изпуша цигарата, второ вървя по равен терен и не ми стига въздуха да мина 200 метра без наклон до спирката.Това е било само ковид-19 който ме държа леко не повече от 3 дни.



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Trickyyy]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.10.23 11:16



Не сте ли чували за това? Няма и да чуете, защото всички тези договорености са започнали през декември 2022 и се водят зад затворени врати.


пък на теб ти го прошепна едно пиленце.





Тема Re: Pandemic Accordнови [re: alisalisa]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано25.10.23 16:25



Информацията е едно от най-скъпите неща на този свят. Направила съм си труда да напиша систематизирано на български език какво се случва СЕГА, и се отнася за нашето бъдеще.

Това, че ти подхождаш махленски към мен и темата, не е мой проблем. Толкова си можеш, дет се вика. Ако си нямате гугъл в хасково, кажи, ще помагам.



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: Trickyyy]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано25.10.23 19:05



Не си посочила достоверен източник,
ко не разбра?

Иначе, тоз писмовен труд, дето си го хвърлила, един мильон конспиратори преди теб са го измислили и пуснали в мрежата.
Не знам що реши, че откриваш топлата вода.

Ако си нямате гугъл в хасково, кажи, ще помагам.

Оффф, ама на тебе чичко гугъл ли ти шепне на ушенце?



Тема Re: Pandemic Accordнови [re: alisalisa]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано25.10.23 19:22



госпожа, достоверните източници си ги търси сама. Ако можеш.

Дъвката с конспирациите я запази за себе си, аз нямам никаква вина, че реагираш първично и простееш. Сори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.