Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бунтовник бях..  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 08:48



а нямах кауза.. : ))


Добро утро! Аромат на кафе, дъжд и Миро.. и надежда за Слънчице..
Та.. в колко бунтове в живота си сме имали кауза?..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.06.23 10:23



Mиро и Брад не ти ги давам! Само на сувенири ще ми станеш!





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано14.06.23 11:37



Чуждопоклонник съм. Предпочитам Джеймс Дийн.
Обикновено други печелят моята кауза, но това само ме прави щастлива, че съм била на правия път.



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.06.23 12:43



Ако си идиот и се "бунтуваш", за да си мислиш, че така си интересен, може и да нямаш кауза.
Но ако живееш здраво, нормално и с отворени очи - каузи, колкото искаш.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано14.06.23 13:36



Като бунтовник навремето виждах кауза в националсоциализма и после в комунизма, но се оказа, че тези два строя са престъпни, Бог ги ненавижда и така се отказах.Сега новата ми кауза е технокрацията при която експерти да решават всичко най вече каузата е да се спаси планетата от екологична катастрофа и да се ликвидира бедността в световен мащаб.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 14:49




какво се ерчиш бе.. и зееш.. твой е, колкото и мой.. в тубата!

пп нямам идея кой е Брад.. та ти го давам с кеф!

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Rosemary]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 14:50



Ако друг спечели твоята кауза, значи не е била твоя..


винаги си на правилният път.. щото това е твоя живот..

Новак, я!..

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 14:52




айде пак.. има ли нещо или някой в когото не виждаш идиот, простак, глупак, злобар.. и т.н. ааа и шахти помийни ями, канализации.. и т.н.
Ако живееше така здравословно и осъзнато както казваш, нямаше да си такава Спаска тук..
каква е твоята кауза? осъзната!

пп Спаска=ламя.

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 14:58



Т.е. да убедиш хората, че национализма и комунизма са нещо стойностно? И защо ти е това?
всичко най вече каузата е да се спаси планетата от екологична катастрофа и да се ликвидира бедността в световен мащаб.
Файле, това е прекалено мащабно и глобално.. и може да ни бъде евентуално идеология, ама лична кауза.. знам ли. Поне аз не мога да си го поставя като кауза..

Новак, я!..



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.06.23 15:09



Ами мен - глупаците, които мислят, че другите са като тях и постоянно се опитват да манипулират всички, ме изнервят. Разбира се, че има и други хора и те са повече, щом човечеството върви напред.

Моите каузи не са твоя работа.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано14.06.23 17:09



Днес се разбунтувах



ама ха, може ли ново лято без нов парфюм за изхода на моята кауза, само ще ви кажа, че мириша замечателно на лимонче

Влязох в парфюмерията за злато, излязох със злато и диаманти ето, това е добре изпълнена кауза

От есента дебна Помело Ривиера със 24 каратови златни парченца в него

и чак днес го намерих на 30% намаление ураааа

и се заговорихме с продавачката и тя като видя, че ги разбирам нещата, разбира се веднага ме зариби с едни диаманти този не съм го носила, като Помелото, ама го купих, щото любов от пръв поглед не се подминава като се прибрах се напръсках с него, и колкото повече време минава, толкова по любим става. Определено покупка точно в десятката.

О, как прекрасно ухая



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано14.06.23 17:17



В миналото убеждавах хората за нацизма и комунизма защото България върви вече почти 34 години към тотална катастрофа и няма никакви постижения, но както казах тези идеологии не са богоудни.А колкото до мащабните и глобални идеи аз по принцип имам глобално мислене.Ти имаш предвид лични каузи, аз имам много лични каузи, но те са свързани предимно с работата и хобитата ми и не представляват голям интерес.Все пак навремето държах всеки ден да вървя напред с ученето, тренировките и парите, но това бяха временни успехи които не можах да задържа.



Тема You know what I meanнови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано14.06.23 17:51







Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 18:50




Хайде пак глупаци.. Ти не си ли разбрала, че светът е едно огромнооо огледало.. и познай кого виждаш в него.. : )))
Това едното.. и второто никой нищо не може да ти направи или повлече.. само ти можеш..
Та за това мен не ме интересува толкова другите как се държат или какво искат.. а аз как реагирам на това..
Егати.. от толкова много осъзнати каузи и поне една ли не можеш да споделиш.. а иначе разбира се, че не са моя работа, ама ти не споделяш само на мен..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 19:22



Уауу! Позитивно... многоо позитивно и готино.. изкефи ме!
Абе и при мен се случват подобни неща.. вляза някъде.. и някой ме вика.. обръщам глава и то я блузка, а обувчици, я обеци.. и става еднааа.. любовв!.. : ))) е как да не и се отдадеш..



оттук усещам ухание ти.. : )) на удовлетворение, усмивки и добро настроение.. това е най-хубавия аромат..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 19:33



Еее защо така мислиш.. всяко нещо което си правил, учил и т.н. си е инвестиция в теб.. и най-малко трябва да ти е гот от него, а не да го смяташ за временен успех.
Напротив... те личните каузи са интересни.. ако искаш сподели

Новак, я!..



Тема Re: You know what I meanнови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 19:41





Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано14.06.23 19:52



В университета съм прочел около 200 000 страници юридическа литература на огромни количества кафета и кока-кола и почти нищо не съм запомнил.След като спрях фитнеса в началото на октомври 2006та заради проблем със сърцето веднага станах лоена топка.От събирането на валута само съм си отложил първия фалит с 2 години и половина, нищо повече.На мен истинския университет е интернета и аз съм се учил сам като Ленин.Смисъла през 2000те години е бил в парите, интернета, наблюдения и секса, смисъла от следването е бил само заради живота който съм живял тогава явно като параван.

От личните ми каузи имах един стар проект от 2001ва да организирам в България мрежа от наблюдатели търсачи на НЛО и досега намерих само един надежден човек който наблюдава и заснема.Има още няколко подобни на него, но не отделят необходимото време и не се обединяват както трябва с нас двамата, а само с мен и то донякъде.

Друга лична кауза която се провали да събера толкова пари за да се отърва от всякаква работа доживот е била доста малоумна идея защото е трябвало да събера над 250 000 евро което и с банкови обири не може да стане в България.

Клуб НЛО на дира където съм модератор от края на август 2015та е пример за една реализирана лична кауза, въпреки че активността там на други юзъри е много слаба.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано14.06.23 20:21




Не само параван. Прочетеното ти е дало ясна мисъл, грамотност и концентрация на внимание, а това е по-важно от това, че нищо не помниш... било е крачка, към друга крачка..
Много трудно се прави група със сходни интереси, защото там и характерите трябва да са сходни и начина на общуване..
Еее че то ако не работиш не е интересно.. какво ще човърка съзнанието ти.. лежачката не е добър вариант.. поне за мен де..
лоена топка.. да бе да.. винаги има и ще има и по-пълни от теб и чируси.. въпросът е да се чувстваш добре в кожата си..
Харесва ли ти да си модератор?

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.06.23 07:07



Има известен интелектуален скок който започна през пролетта на 2004та, но държавата скъпо си плати за автономията на университета който ми разсипа здравето като дотук НЗОК е платила вероятно около 30 000 евро за лечението ми.А университета не може да бъде съден защото през август 2000та ме накараха да подпиша декларация, че ако ми се влоши здравето от следването няма да ги съдя.

Ако имам много пари и не работя интернета и наблюденията ще ми писнат много много бързо и ще изпадна в сериозна криза, така че за работата си права.

Харесва ми да съм модератор, но има обратнопропорционална зависимост колкото по силни и интересни теми пускам толкова по малко хора ги четат и пишат в клуба.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 09:43



Моята кауза, която ще остане НЕ осъществена е да разбера тук в дирбегейника коя дама стои зад никнейм Милка нр.006 , защото съм любопитна да видя за какви доноси ми говори този виртуален образ, искам да я погледна в очите и да ми покаже ей така пред мен за какво става въпрос. Също така ми се ще да знам от къде у това човече иде тази ненавист и омраза към моят виртуален образ



אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.06.23 09:44



Спри да каканижеш за тъпия ти виртуален образ, а ако не можеш, заминавай в 40 50 да мажеш. Ай сиктир





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 10:13



Ми щом трябва, ще плащат. Веднъж съм те виждала, на клубната среща на споделено, явно лечението ти е правилно и успешно, защото си си един съвсем нормален човек, даже още помня как ми отвори вратата, като отивахме да пушим...


Не се учудвай за силните и интересни теми.. Информацията ни залива отвсякъде, хората започнаха да търсят нещо несериозно, усмивки, лежерни разговори, нещо за отпускане, но вярвам, че има и хора, които ги четат и им се кефят, дори и да не коментират.
Аз с НЛО-то съм скарана.. дори и да ми се появи някое зелено човече.. ще му кажа.. "изчезвай, не ми е до теб"...

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 10:14



Уффф.. не кротна и това си е.. Толкова ли ти е важно да си харесвана от Мила? Защо? Добре, каузата ти се осъществява.. и? Какво ще промени това живота ти, самата теб, начина ти на мислене.. въобще толкова ли е значима Мила в твоите очи, та се вреш там, където не си желана?
Димке, зарекла съм се.. ама хич да не се занимавам с теб.. безсмислено е, ама как да остана безучастна като гледам какъв мазохист си.. що ти е бе жена?!

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 10:24



Забравих да пожелая Добро утро.. и песничка..
щурците категорично отказвам да ги ям.. : ))) предпочитам да ги слушам..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.06.23 10:34



Благодаря за положителната оценка.

Съвременния интернет през телефони със сензорен екран, къси съобщения и много знаци и емотикони е пълна деградация на комуникациите, но така съобщенията олекват като обем на информацията.Вече почти никой не чете сериозни теми даже и във Фейса тежки, аналитични и сложни теми определено не вървят.Вървят снимки и кратко описание.

От юни 2017та насам има силно повишаване на НЛО активността над София като при повечето случаи изобщо не се знае какво се наблюдава, доста от обектите са напълно необясними.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 10:41



Айде изплиска ли легена какво стана

Ти пък що си мъж, жена...аз не каканижа, има един друг никнейм тук , който каканиже и досажда Та си помислих направо си е за психоанализа, ама това да не си ти , а? Че самата тя или той е споделяла, че има други никове с които пише в други клубове, де да знам

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.06.23 10:47



Досадна си като конска муха. Това последно от мене.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 10:55



Нищо не значи, но съм любопитна да я видя, даже и на снимка

Милка и такива като милката клюкарки и вредителки нищо нито са променили, нито ще променят в моят живот, лек ден Шоки.

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 11:22



Теория на вероятностите... : ))) имаш ли идея колко е необятна и каква параноя можеш да пипнеш от нея..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 11:32



Имаш желанието да видиш негативен за теб човек? да ти имах любопитството.. или освен това е някакъв начин след това да отмъстиш или подиграеш.. или знам ли, да имаш козове да отвърнеш негативно..
Вярно си за психоанализа.. но оки.. оправяй се!

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано15.06.23 11:40



Може би обърках кауза с мечта. Нищо. Бунт да има.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 11:37



Не съм се замисляла дали е деградация, ама по-скоро е ощетено, ограничено общуване.. Няма глас, интонация, няма визуално присъствие, излъчване.. а това е половината от истинската комуникация..
Сериозните теми изискват много свободно време, за да се концентрираш, осмислиш, а времето на днешно време е кът.. еле пък свободното.. Аз едва сега разполагам със себе си.. и то пак не напълно, щото съм "робиня"/ по мое желание/ на къща, животинки, цветя.. все материални неща, които обичам и няма как да не се грижа за тях..

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Rosemary]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 11:47



Мечтите винаги се сбъдват.. безусловно вярвам в това!.. само че не по начина, който мислим и не във времето което искаме.. Та внимавай за какво мечтаеш...


Ооо бунта си е екстра работа.. махаш окови, ама след това се завираш в нови окови.. и така.. : )))

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано15.06.23 11:42



Е-е-е-е-1е, Шокич, страхотно позитивно послание. Някак си ми дойде много добре





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.06.23 11:56



Новото поколение включително младите жени родени около двехилядните години са в пъти по нормални и добри от тази мръсотия която се роди в края на 70те и началото на 80те.Явно девиацията е започнала някъде от родените през 50те години които първо са възпитали лошо дъщерите си ако изобщо е имало контрол и възпитание, второ матрицата е избрала да се родят най големите боклуци които да са в младините си през 90те години едно силно упадъчно десетилетие не само в Източна Европа но и на запад.

При тази стеснена комуникация това изисква по малко умствен ресурс, внимание и време, мозъка и нервната система се пестят ти така можеш да комуникираш с повече индивиди за единица време.

Някои от моите сериозни теми са се оформяли постепенно в съзнанието ми години преди да ги напиша.Ако не ти идва отвътре няма как да стане блестяща тема.По нататък трябваше да избирам между развитие на литературния ми талант или кристално ясно точно дефинирано като в техническа енциклопедия стерилно писане и аз точно това избрах да съм машина, а не писател.С по малко точни думи казвам кристално ясно повече неща.

Животинките имат душа и не са материални неща и категории.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 13:54



Боже Господи, как разсъждаваш само....АЗ да отмъстя, коя съм аз, че да отмъщавам....Просто бих искала да видя очите на тази мушморочка, която съм сигурна, че е писала небивалици на мои познати и близки и е раздухвала тук клубният живот, а след това ми лепи етикети и не пропуска ден. Ей сега след два дни няма да ме има тук с дни, и седмици...гарантирам ти, че даже и когато ме няма тя продължава да ме мели, когато имах бан същото. Нейна си работа, да е жива и здрава!



אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 14:02



За жалост ме принуждават понякога да съм досадна, хубав ден от мен.

אהבה


Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 14:11



Аз имам и заради това както виждаш всячески избягвам коментарите там, а ТЯ дали има тази идея

Няма тема в която да не фигурира димището и гадни думи , понякога даже злостни

Като е толкова ербап излез от ананимност, ела във фейс бук, на утсап, покажи се да се разберем де, бъди "мъж"

Да ама не ходи да пронюхва, да ме дебне из групите, да набява инфо и уж така между другото да пише из форума, абе....луд умора нЕмаДа пуска анонимки, да дращи из месинджър на хора , които и идея си нямат за какво иде реч, естествено с анонимен фейсбукси профил. Кога има това време се чудя да се регистрира, че и пароли да помни, абе зарежИ. Суперското е , че скоро ще си дам супер почивка от тукашният виртуален спейс

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 14:10



Много хубаво, че си дошла тук, да има досаждаш малко и на тия





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 14:15



Аз съм тук от преди да дойда в 40/50 с позволението на Дарка, клубът е хубав и има интересни теми. Ти казваш аз досаждам, а на вас не ви ли писна да четете измислиците на леля Мила?

אהבה


Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 14:18



Писнало неписнало, аз кво да направя. Каквото четат хората, това и аз


Нищо няма да ми стане да чета глупостите



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 14:29



Аз по скоро друго искам да те попитам, как така там където пусна пост аз ти веднагически дофърчаваш до мен или след мен


Признай си скучаеш и искаш да прочетеш нещо свежо за живота, за секса, за модата, за дрехите....както някога...мммда и аз искам да пиша за тези неща и вярвай ми имам много да разкажа, ама ей го на, влезе някой милкин дух и вземе, че скапе атмосферата, тъкмо се наканя и ето...пак козни

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 14:35



Глупости на търкалета. Аз дойдох тук след Алиса, тя па изчезна някъде.
Оттатък ми писна от политики, но ще се върна скоро, щото тия скумрии тук пък хептен не стават за нищо

Ама съвсем за нищо. Жените де, мъжете ги прескачам даже. Пък ти къде пишеш - не гледам.
Тук да си говорим за моди и дрехи и кво беше? Ти у ред ли си, с некви откачалки да си говоря. Освен с Шоко, не виждам с кого друг



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 14:38



Ееее хайде не съди сега така строго. За всичко може да се говори тук с хората. И още нещо когато премахнеш предубежденията за хората ще видиш какъв нов свят се отваря пред теб! Аз така направих и не само тук, а по принцип, повярвай, по леко се живее



אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 14:45



Не съм предубедена, чела съм ги. Една тука цяла година си сменяше работата. Смени ли я, тъй и не разбрах. После пък всички я мразели. А една друга с некви депресии.
Кво да си говоря с тия бе

куку до кукуригото от години
Ма ти си говори де



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 15:28



Е то всякаш в 40/50 голям разговор пада. Политика, както казваш ти, измислени доноси, надумали се една друга кой на кого да пише и коя на коя да се отяжда, ако кажеш АУ, не можело така, имало правило, ако кажеш БАУ сталкваш. Мани стана санитарен клуб направо. Стерилен почти. От време на време се появява Гъркинята да позацапа с някой и друг вулгарен речник за еване и то добре, че е тя, че иначе ще пораснат теменужки там от екрана на компа докато пишеш



אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.06.23 15:35



Спри да каканижеш за тъпия ти виртуален образ, а ако не можеш, заминавай в 40 50 да мажеш

САКЪН! Дръжте си я тук тази тьотя! Местните тетки си скъсаха потниците и сютюените заради нея в 40-50, да си я дондуркат сега!



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: alisalisa]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.06.23 16:24



То години наред, бе

добър ден, добър вечер, хубаво лято..такава съм, онакава съм, пък тоя, пък оня...ЕПМ



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 16:28



Не ми се праи Плс донт Дистурб щот ей сега ти чета и на теб писанията от години наред, айде интригантите бЕгайте в 40/50 там виреете екстра



אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 16:51



Те нема да ходят никъде, а ти ще стоиш тук да си говориш с тези интересни хора. Виж как хубаво си говорите





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 16:59



Не само животинките имат душа.. всичко има.. една къща не може да се превърне в дом, ако няма "душа" Още страдам по алфата, ама тя за мен не беше само кола, а и другарче.. т.е. бях вкарала част от собствената си душа в нея.
Ааа може ли да се замислиш защо още от 50-та година е започнало началото на края.. и под кой строй бяхме тогава? За повечето хора, Битието ражда съзнанието..
90г. дойде огромна промяна, за която не бяхме готови..

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Rosemary]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:00




е че не е ли така..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:11



Абсолютно логично разсъждавам.. кажи ми що ти е да виждаш очите на човек, който не понасяш?! Ама си отговори сама, не на мен..
Разбирам някой да те усмихва, да ти е хубаво с него, да се променяш покрай него.. да, ама за другото е с цел да навредиш.. колкото и да не си го признаваш
Уффф..май наистина сте за психиатър.. профили, месинджъри.. тъпотии.. вие друга работа нямате ли си..

...

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:19



Баси.. пост и след него друг.. с едно и също.. затъпявам като те чета.. Какво не разбра от това.. Оправяй се! Не мога да ти помогна, само ти можеш да си помогнеш, ама ти не искаш..и? Преди беше Уника, сега Мила, после Липари..баси кръга в който си се завряла и се въртиш..
Оправяй се!

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:21




Ей!..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:23



Ми Шокоо.. допреди година, беше пас от мода, маникюри.. и т.н. Сега имам прогрес.. за сефте отидох на маникюр, на масажист.. ама е готино де.. на дърти години да ми е за първи път.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:25



Трики интригантка??! Ай де бе, аз защо не знам.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.06.23 17:39



Ааа може ли да се замислиш защо още от 50-та година е започнало началото на края.. и под кой строй бяхме тогава? За повечето хора, Битието ражда съзнанието..

Вероятно предполагам защото тогава се смесва селското население което отива в градовете с градското население и се раждат първите истински български красивици които през началото-средата на 70те живеят след настъпването на сексуалната революция на запад през 60те която оказва влияние и в България и морала на младежта рязко спада надолу.Това е само едно сухо предположение, но като цяло историята си избира героите ражда героите, а не героите да правят историята.Съвсем точен отговор на този въпрос защо точно тогава е започнало началото на края не знам, но има нещо друго че хората родени и живели по времето на царя са изградили социализма, а тези родени и живели през социализма правят едно нищо.Вероятно така се раждат готованите в края на 70те и началото на 80те които имат лесен и осигурен живот през детството си през 80те, после идва прехода и след първия му етап 1991-1997ма времената на олигофрените и идиотите които свършиха през 1997ма с Костов и истинското начало на пазарната икономика изведнъж се оказа, че всичко е пари, целия живот е пари, а пари няма и всички жени се втурнаха към парите отделно безразборен секс по купони.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 19:33



Не бъди много сигурна кой какво що и интригант ли е, не ли.
Ще се изненадаш определено





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:47



Хубава кауза Файле!

אהבה


Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:47



Абе ти нещо май се въртиш, ама не разбираш ли, не включваш ли

Дреме ми на хурката на мен, да се оправят те, аз съм се оправила

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:49



Питай госпожите заяджийки, скандалджийки и т.н.

Аз имах чудесен ден днес, а нощта още е млада

Ти си от хората обаче, които човек ти пише едно, а ти на пръста си навиваш твоят конец и си като: едно си баба знае, това си баба бае

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:12



Да, това е едно от пъзелчетата. Ама така като се замисля при нас са все някакви обрати и катаклизми. Освобождение, обединение, съединение, после цар, после комунизъм, сега пък.. знам ли го какво е.. това са все много различни времена.


Не само жените търпят промени, мъжете също. Имаш ли идея колко висок процент мъже, имат женско поведение.. Другите си мислят пък, че "който плаща, той поръчва музиката"/т.е. потребители/, и останаха едни шепа мъже, които все още се чувстват мъже..
Ама това е друга тема.

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:19



Албенка, не съм тук, а пък където и да е, за да определям хората какви са. А иначе сигурността е измамно понятие..
Между другото това е интересна тема.. интригата и почвата за нея. Хората, с които съм заобиколена в момента ме познават от години.. годинии и никой не би се вързал, на интрига. Самото желание да направи човек интрига, за мен е непонятно..

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:23




Аз ли не включвам? Ти си се изключила от контакта бе.. от кораба майка.. Милка та Милка.. Лиска та Лиска..Чак те четох и в темата на Милка как и се мазниш.. : ))) Ти акъл имаш ли?

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:32



Айде пак! Старата песен на нов глас..


Аз пък снощи бях на гости, пих малко червено вино. Подариха ми чанта и сако.. след това направих една дълга обиколка в чужбина. Бях в тамошна кръчма, парк, после два часа страхотно приятен разговор.. изкъпах се и заспах доволна и с усмивка..
Просто споделям, сама да се сетиш, дали мога да взема на сериозно драмите ти тук..
Хубав ден.. че ме чакат задачки

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано16.06.23 13:30



Аз да се мазня

Шоки, аз не се мазня, аз съм любезен човек, възпитан. Хайде свеж ден ти желая и само хубави емоции, уикенда започва

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.06.23 14:01



ша та изям, бре!





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.06.23 14:42



Има вероятност в някои страни по света да се повтори цикъла фашизъм-комунизъм-демокрация ако не се въведе технокрация експерти да решават всичко и този цикъл може да се повтори и даже и няколко пъти.Вероятността в България да се върне комунизма също е голяма.Ако сега се направи референдум по този въпрос комунизма веднага ще се върне, веднага България излиза от ЕС и НАТО с всички положителни и отрицателни последици.

Доста от съвременните мъже родени през 90те имат женско поведение и маниери.Българските мъже станаха супер зависими от интернет точно като американците и извън интернет пребивават само физически не и ментално.



Тема Лятонови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано16.06.23 15:45



Изгоряха ми баджачките, бе Шоко

при нас е тропическо лято, дни и нощи, сутринта в 8 беше 20 градуса само си показвам носа навън за цигарка, и то под чадър, ма краченцата ги пиче нема ти казвам какъв загар съм направила

и храната само на грила, диня на корем, вътре се пуска само кафемашината и миялната и климатика бумти и фучи

не се оплаквам, хваля се

Редактирано от Trickyyy на 16.06.23 15:49.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 18:34



Доброто възпитание няма нищо общо с лицемерието. Доброто възпитание изисква да не се вреш там, където не си желан, да уважаваш чувствата и отношението на другите... дори и негативното.
Всеки ден се живее, не само през уикенда..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 18:36



Ехеее ветераните се събираме... : ))) От кои гори тилилейски със самодиви, идваш?!..


Не мЪ яж, Вълчо, имам кауза.. : )))

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 18:53



Вероятността България да се върне към комунизма е никаква. Младите не я щат. Я се опитай да им вземеш нета, да затвориш границата.. или да ги облечеш в униформи.. Да не говорим за контрола на пресата и въобще за свободата на словото.. Точно оттам дойдоха проблемите. От пълна изолация до свободия и никакъв самоконтрол и отговорност, защото бяхме свикнали да ни контролират.
извън интернет пребивават само физически не и ментално.
отново точно в 10-ката.. но отговорно твърдя, че все още има и мъже, които не се интересуват от чатове и нет.. а предпочитат личният контакт..



Новак, я!..

Тема Re: Лятонови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 18:55



Еййй... и дразниш, а?!

...
Знам, че при белите мечки в момента температурата е по-висока от тук, а тук се превърнахме в рибки.. дъжд.. дъжд.. и пак дъжд и таака по 6 пъти на ден дъжд.. ама нищо де.. и нас ще ни огрее Слънчо.. някога!.. : ))
За мен лятото да се пуска климатик е тежък грях..... ореховата сенчица е достатъчна, а отворените прозорци на колата вършат работа.. ама аз съм си топлолюбиво..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.06.23 19:03



Кои млади не искат комунизма?Тези които няма какво да ядат и бягат да стават слуги на запад или тези чиито родители са милионери?

Скоро въвеждат спец звена за борба с руска дезинформация в България и много хора които пишат истината за войната в Украйна могат да бъдат репресирани.

Проблемите в България дойдоха от там, че беше построена една икономическа и индустриална система без тези които са я строили да са мислили какво ще стане ако рухне цялата соц система в източна Европа и съветска Русия.На България трагедията й е, че не може да произведе нещо скъпо което да продаде на международния пазар и да си осигури приличен стандарт на населението.Не е толкова страшен комунизма, страшното е това което идва след него.Преди комунизма в България е имало голяма бедност особено в провинцията и масов глад.

Аз вече не съм млад, на 45 съм, по като цяло твърдо предпочитам чат-контактът пред личния контакт особено по политически и технически въпроса.С много повече и по ценни хора мога да контактувам в интернет, много по бързо и много по добре си преценявам писмената реч отколкото устната.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано17.06.23 10:50



Не говорим колко страшен или не е бил, а какво оставя след себе си. Ти видя какво ни остави в наследство. А само времето е най-точен показател, за всичко. Наскоро слушах последното интервю на Тодор Живков. По неговите приказки, ние сме живеели в рая едва ли не, всичко е било цветя и рози и ако не бях живяла в този строй, щях да си кажа.. бре вярно е така. Само че с Живков гледаме през различни очи, той от страна на властващ, управляващ и един вид всичко имащ, а аз през очите на обикновен човек от народа. Той създаваше металургични заводи, за да има работни места и да отчита дейност, но въобще не се замисляше как чрез тях трови природата и другите хора. Той създаде Белене и за него хората там бяха просто неудобни и предадели, а за нас бяха близки, познати, роднини.. Той затвори границите за нас, а той си ходеше навсякъде.. Та как да имаме един и същ поглед върху нещата..
Кой каква комуникация харесва е личностен избор и си го следва.. : )

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано18.06.23 18:22



Живков остави след себе си фалирала индустрия, 10 милиарда долара външен дълг и много лоши перспективи.А колкото до гледната точка навремето Людмила Живкова ходеше да си пие кафето в Париж с държавен самолет и се връщаше с този самолет като един полет е струвал вероятно минимум 30 000 долара само керосина.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано19.06.23 08:27



Точно. Нали това писах.. как да обясня на доносник на ДС, или партиец облагодетелстващ се от строя, че това е един гнил и диктаторски и несправедлив строй.. или поне това, което беше в България. Ми няма как да ме разбере. Комунизмът е нещо прекрасно, но за хора с друго мислене..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано19.06.23 08:42



Доста от старите комунисти бяха облагодетелствани и по бай Тошово време и сега.Навремето ползваха привилегии и купища безплатни услуги та и безплатни стоки, през 1990та някои от тях получиха милиони долари да развъртят бизнес и станаха богаташи само за една нощ и продължиха да живеят добре през целия преход.Запада нито Америка, нито ЕС нищо не направиха срещу това, даже през 90те американци и комунисти си стиснаха ръцете в името на общия интерес комунистите да си ползват парите тук и да станат бизнесмени и американските интереси да се прокарват тук без да срещат политическа съпротива.Така по този начин запада умишлено предаде демокрацията в България през първата половина на прехода 1991-2007ма, а през втората половина от 2007ма въпреки членството в ЕС тук изобщо не са дошли големи инвестиции в западни заводи защото ни използват само като периферен капитализъм за смучене на ресурси, за пазари и за смучене на кадри и работна ръка.Затова България трябва не само да скъса с ЕС, но и трябва да търси начини по законен начин да потърси сметка на тези политици които ни вкараха в ЕС и също и на тези политици в Германия и Франция които прокараха тази политика.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.06.23 15:56



само със жасмин недей



Тема Ваканциянови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.06.23 10:11



Айде де, обявявам петъка за открит. И ваканцията за открита. Още в сряда мислех да обявя петъка, тъй като по новите стандарти, можем да си се идентифицираме с каквото си искаме, но викам, айде, ще им го спестя



Смяхче:


Основна причина за изневярата:

1. При жените: защото искат да украсят живота си с повече прелестни и възвишени емоции...

2. При мъжете: защото са простаци!



- Скъпи, помниш ли онзи мил момент - как ти приготвих супа, когато ти беше лошо?

- Малко по-различно го помня, скъпа, първо ти ми свари супа, а после на мен ми стана лошо...



Тя и той лежат в леглото. Тя гледа през прозореца:

- Ето... и слънцето се надига...

- Айде, без сарказъм, моля ти се!





Тема Re: Ваканциянови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.06.23 11:22



- Гошко, колко е три по три?

- Десет!

- А, не е ли девет?

- Ако желаете може да е девет, може да е и десет, татко ми е казал с жени да не споря!





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.06.23 14:33



Би ли обяснила защо_



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано24.06.23 16:50



Е, нищо де, ей я дей коледата, нова година, все дотогава ще дойдеш да се изясниш



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.06.23 18:02



Не знаех, че трябва да не мърдам оттук, за да отговям светкавично
Мирисът на жасмин не ме харесва
Естественият свеж жасмин е ок, но на парфюм ми е натрапчив



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано24.06.23 18:13



аа, хубу, че намина, то по принцип и на мен ми е натрапчиво да ми изпляскат някакво мнение насреща, и три дена да мисля какво е искал да каже авторът, но че висите тука 24/7 е ясно открай време



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.06.23 18:21



Досега бях на цамбуркане в Старосел
Ако съм надзърнала, да съм отговорила
Що си нервна?



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано24.06.23 18:35



щот ще раждам



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.06.23 18:46



Да, бе
Котката ли



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано26.06.23 17:41



Добре, нема да те ям, само ще те близна леко, за вкус :D



Тема Re: Ваканциянови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано29.06.23 00:07



Е айде.. аама то дошло другия петък.. нещо дните ми летят и не ги усещам..

...
не мога да ти отвърна с вицове, ама хич не ги помня.. но благодаря за твоите.. захилиха ме!.. : )) давай още..
днес пак вали.. и съответно се прибрах като мокро коте.. щото аз чадър никога не съм имала през живота си.. категорично отказвам и това да мъкна със себе си...

а нямам идея защо от няколко дни си мисля за хвърчило.. даже и в нета търсих да си купя..
та ето и песничка, и нея си я слушах.. : ))
лекичка от мен..


Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано29.06.23 00:09



Ай ся.. и това не може..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано29.06.23 00:15



Ми не знам.. за Тошовото време си напълно прав.. за ЕС.. още не мога да преценя..

Новак, я!..



Тема Re: Ваканциянови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано29.06.23 12:06



хехе, аз пък имам някаква обсесия с чадъри

много ме кефят и си имам един в колата, един в дамската чанта, и още няколко вкъщи не, че ги ползвам, ама да има много харесвам големите мъжки чадъри, дето не се сгъват

пък, едно време като студентка, бях изкопала отнякъде една стара кожена чанта, кафява, четириъгълна, като за документи, не помня как я сдобих, но много ме кефеше и си я носих на лекции, нали-младо момиче, в светлосин феерен ансамбъл, сребърни сандалки и бам...дърта чанта един ден един професор ми вика, Трики, но с тази чанта приличате на истински професор хахаха тогава се засрамих и я хвърлих, но много си я обичах....абе, водолейски ексцентричности



Тема Re: Ваканциянови [re: Trickyyy]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано29.06.23 12:31



пък, едно време като студентка, бях изкопала отнякъде една стара кожена чанта, кафява, четириъгълна, като за документи, не помня как я сдобих, но много ме кефеше и си я носих на лекции, нали-младо момиче, в светлосин феерен ансамбъл, сребърни сандалки и бам...дърта чанта един ден един професор ми вика, Трики, но с тази чанта приличате на истински професор хахаха тогава се засрамих и я хвърлих, но много си я обичах....абе, водолейски ексцентричности

Ти ли се подпичкосваше с професора или той с тебе, щото трети вариант няма?





Тема Re: Ваканциянови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано29.06.23 13:06



Ехеее.. бях забравила, че си водолей..

с жени водолей нямам никакъв проблем.. но двама мъже водолеи такива уроци ми дадоха, че сега питам още в началото кой каква зодия е.. и чуя ли мъж водолей.. бееежжж... : ))) Но инааче сте готини де, създавате емоции..
От малка не понасям чадъри.. а майка ми не ме оставяше да изляза без чадър. Та в една буря..отварям го за да не се прибера мокра в къщи и да търпя пилене...и този като взе да се огъва.. изплъзна ми се от ръцете, гоних го.. и накрая го настигнах и първата кофа за боклук му стана новия дом. Оттогава дори и пиленето на майка ми не помогна да взема друг..
Е разбира се, че ще си носиш това, което искаш.. знаеш ли колко пъти съм скандализирала обществото.. и си се кефя на това..

Новак, я!..

Тема Re: Ваканциянови [re: alisalisa]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано29.06.23 13:46



Лични въпроси на лични бележки, както обича да твърди адмирала





Тема Re: Ваканциянови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано29.06.23 13:53



хихи, по едно време някак си стана, около мен бяха сумати телета. Бе, няма такова добиче бе

рови в копита, блъска с главата в стената, фучи, че не става, ти му викаш, ей виж, тая врата е отворена, мини от тук, но онова не чува, продължава с рогата в стената да бичи и мучи: няма пък, няма, няяямаааа



Тема Re: Ваканциянови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано29.06.23 19:03




е на мен ли го казваш.. : )) как така някой ще каже на телец от къде да мине.. или може.. ама има начини.. казваш, оставяш го да осмисли, без да го притискаш и тогава вече е ок.. Абе аз малко кротнах.. е не малко де, доста, макар че и сега при две неща кипвам веднага.. несправедливо да ме обвиняват в нещо и мъж с женско поведение.. При първото става ураган, при второто се включват автоматично ирония и сарказъм.. сега уча себе си да отминавам и да не реагирам.. ама труднооо.. и муднооо става..
абе по принцип сме душички.. и колкто и да изглежда че живеем в калъп.. сме непредсказуеми понякога.. а това многоо пречи на хората около нас.. само най-близките вече не бележат, а се забавляват. Но пък признае ли те за приятел, няма по-верен и добронамерен от телчето.. но трудноо много трудно става и това..
та лекция за телците.. просто да ти е по-леко с хората около теб.. и с теле винаги кротко.. бавно и постепенно..: )))

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано30.06.23 13:59



Имам много потентно и шукаритетно слово на омразата по случая, но ще кажа само, че Ганьо пак успя да се добере до 5 минутки слава на първа страница на поне европейските медии. Бравос



В името на цял народ!






Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано04.07.23 09:09



А, я, мчи то нищо не може, бре!
Толкоз ли остарехме?



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано04.07.23 15:02



А да бе.. как ли не някой пубер да е лицето на цял народ.. щото за мен само пуберите.. независимо на колко години са, имат желанието да си пишат името по сгради.. Малоумие някакво..


днес ми се изпростява.. и Васко жабата.. : )))



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано04.07.23 15:07



Остаряхме???.. нееее.. на това му се казва подмладяване..
дъртите не пробират.. и за тях всичко може... т.е. всичко искат.. ама тайничкооо.. : )))
а ние младите за никъде не бързаме.. ларж.. някакъв.. : )))



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано04.07.23 18:53



Добре, че написа за Васко Жабата, да не отварям



Наскоро децата ме ограмотиха за него, голяма звиздъ в тик токчето

Аз отвърнах на удара с Кен лий-тулибюли будаут ю, и те...ама тя на български ли пее? Викам, историята мълчи за случая, малко като усмивката на Мона Лиза, да се чудят поколенията и ако чуя тоя дилетант Васко Жабата още веднъ в къщи, ще ядете пълнени чушки до дълбока старост

Кен Лиий





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано06.07.23 17:46




доскоро мислех, че Васко жабата е човек.. на един от купоните разбрах, че е песен..
другата песен която ме впечатли е "баница"..
и сега като я слушам си се смея сама.. луди спомени изпъкват..
ето я

май доста изоставям с "модата"..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано09.07.23 09:40



Аз пък съчки събирам.. и пръчки намирам.. : )))



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.07.23 19:10



ххее, този съм го гледала едно време, сега го уважих за 5 секунди





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано09.07.23 21:55



Еее стига му толкова, имам моменти и настроения, които и секунда са му много.. ама имам и такива, когато ми е весело и се забавлявам с всичко, което пуснат и слушам.. сетих се за тази песен от радиото..
Тези два дни се забавлявах да гледам бански.. и си поръчах такъв.. е моята шаренийка я няма тук.. ама модела е същия..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.07.23 22:32



ама това бански ли са?

приличат по-скоро на летни пижамки, не че нещо, но точно такава пожамка имах, без връвките на горнището, мойта беше розовка

цветово, само синичкото става горе-долу, друте са някъв хм.....

моите бански са класически, едноцветни, спортни, черни, с як сутиен

веднъж си купих в Ница един бански с връвки около врата, е, много як, супер сладък, ма тия връвки ми скъсаха нервите, та се научих сега карам с един в кралско синьо, със златна закопчалка отзад, сметай, закопчея ли го, няма сваляне, голям майтап



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано09.07.23 22:37



Е да де..и на мен ми бяха хм... ама що пък да не е хм.. : )) Досега бях само с класически бански.. сега ще вляза малко в джаза.. не само за банския.. : )))
Не съм фен на камъните и благородните метли.. ама на нещо различно и интересно съм..
А като каза бански с връзки.. що ядове брах с една вълна..и банския.. маани.. : )) ама това пък трупа спомени и после човек се хили..



Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.07.23 23:02



да бе, полихме се, приятно да си го ползваш банския, какъвто и да е





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Trickyyy]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано10.07.23 09:51



Определено.. беше ми много приятно да си полафим.. явно предишната Трики не е отекла.. в промяната и течението..



Новак, я!..


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.