Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:47



Хубава кауза Файле!

אהבה


Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:47



Абе ти нещо май се въртиш, ама не разбираш ли, не включваш ли

Дреме ми на хурката на мен, да се оправят те, аз съм се оправила

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано15.06.23 20:49



Питай госпожите заяджийки, скандалджийки и т.н.

Аз имах чудесен ден днес, а нощта още е млада

Ти си от хората обаче, които човек ти пише едно, а ти на пръста си навиваш твоят конец и си като: едно си баба знае, това си баба бае

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:12



Да, това е едно от пъзелчетата. Ама така като се замисля при нас са все някакви обрати и катаклизми. Освобождение, обединение, съединение, после цар, после комунизъм, сега пък.. знам ли го какво е.. това са все много различни времена.


Не само жените търпят промени, мъжете също. Имаш ли идея колко висок процент мъже, имат женско поведение.. Другите си мислят пък, че "който плаща, той поръчва музиката"/т.е. потребители/, и останаха едни шепа мъже, които все още се чувстват мъже..
Ама това е друга тема.

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:19



Албенка, не съм тук, а пък където и да е, за да определям хората какви са. А иначе сигурността е измамно понятие..
Между другото това е интересна тема.. интригата и почвата за нея. Хората, с които съм заобиколена в момента ме познават от години.. годинии и никой не би се вързал, на интрига. Самото желание да направи човек интрига, за мен е непонятно..

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:23




Аз ли не включвам? Ти си се изключила от контакта бе.. от кораба майка.. Милка та Милка.. Лиска та Лиска..Чак те четох и в темата на Милка как и се мазниш.. : ))) Ти акъл имаш ли?

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано16.06.23 09:32



Айде пак! Старата песен на нов глас..


Аз пък снощи бях на гости, пих малко червено вино. Подариха ми чанта и сако.. след това направих една дълга обиколка в чужбина. Бях в тамошна кръчма, парк, после два часа страхотно приятен разговор.. изкъпах се и заспах доволна и с усмивка..
Просто споделям, сама да се сетиш, дали мога да взема на сериозно драмите ти тук..
Хубав ден.. че ме чакат задачки

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано16.06.23 13:30



Аз да се мазня

Шоки, аз не се мазня, аз съм любезен човек, възпитан. Хайде свеж ден ти желая и само хубави емоции, уикенда започва

אהבה

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.06.23 14:01



ша та изям, бре!





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.06.23 14:42



Има вероятност в някои страни по света да се повтори цикъла фашизъм-комунизъм-демокрация ако не се въведе технокрация експерти да решават всичко и този цикъл може да се повтори и даже и няколко пъти.Вероятността в България да се върне комунизма също е голяма.Ако сега се направи референдум по този въпрос комунизма веднага ще се върне, веднага България излиза от ЕС и НАТО с всички положителни и отрицателни последици.

Доста от съвременните мъже родени през 90те имат женско поведение и маниери.Българските мъже станаха супер зависими от интернет точно като американците и извън интернет пребивават само физически не и ментално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.