Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 16:51



Те нема да ходят никъде, а ти ще стоиш тук да си говориш с тези интересни хора. Виж как хубаво си говорите





Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: FlLERO99]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 16:59



Не само животинките имат душа.. всичко има.. една къща не може да се превърне в дом, ако няма "душа" Още страдам по алфата, ама тя за мен не беше само кола, а и другарче.. т.е. бях вкарала част от собствената си душа в нея.
Ааа може ли да се замислиш защо още от 50-та година е започнало началото на края.. и под кой строй бяхме тогава? За повечето хора, Битието ражда съзнанието..
90г. дойде огромна промяна, за която не бяхме готови..

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Rosemary]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:00




е че не е ли така..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:11



Абсолютно логично разсъждавам.. кажи ми що ти е да виждаш очите на човек, който не понасяш?! Ама си отговори сама, не на мен..
Разбирам някой да те усмихва, да ти е хубаво с него, да се променяш покрай него.. да, ама за другото е с цел да навредиш.. колкото и да не си го признаваш
Уффф..май наистина сте за психиатър.. профили, месинджъри.. тъпотии.. вие друга работа нямате ли си..

...

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:19



Баси.. пост и след него друг.. с едно и също.. затъпявам като те чета.. Какво не разбра от това.. Оправяй се! Не мога да ти помогна, само ти можеш да си помогнеш, ама ти не искаш..и? Преди беше Уника, сега Мила, после Липари..баси кръга в който си се завряла и се въртиш..
Оправяй се!

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:21




Ей!..

Новак, я!..

Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:23



Ми Шокоо.. допреди година, беше пас от мода, маникюри.. и т.н. Сега имам прогрес.. за сефте отидох на маникюр, на масажист.. ама е готино де.. на дърти години да ми е за първи път.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано15.06.23 17:25



Трики интригантка??! Ай де бе, аз защо не знам.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано15.06.23 17:39



Ааа може ли да се замислиш защо още от 50-та година е започнало началото на края.. и под кой строй бяхме тогава? За повечето хора, Битието ражда съзнанието..

Вероятно предполагам защото тогава се смесва селското население което отива в градовете с градското население и се раждат първите истински български красивици които през началото-средата на 70те живеят след настъпването на сексуалната революция на запад през 60те която оказва влияние и в България и морала на младежта рязко спада надолу.Това е само едно сухо предположение, но като цяло историята си избира героите ражда героите, а не героите да правят историята.Съвсем точен отговор на този въпрос защо точно тогава е започнало началото на края не знам, но има нещо друго че хората родени и живели по времето на царя са изградили социализма, а тези родени и живели през социализма правят едно нищо.Вероятно така се раждат готованите в края на 70те и началото на 80те които имат лесен и осигурен живот през детството си през 80те, после идва прехода и след първия му етап 1991-1997ма времената на олигофрените и идиотите които свършиха през 1997ма с Костов и истинското начало на пазарната икономика изведнъж се оказа, че всичко е пари, целия живот е пари, а пари няма и всички жени се втурнаха към парите отделно безразборен секс по купони.



Тема Re: Бунтовник бях..нови [re: ShokoLada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано15.06.23 19:33



Не бъди много сигурна кой какво що и интригант ли е, не ли.
Ще се изненадаш определено






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.