Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:01



А Лъчезара е винаги умерена, и в нея не съм видяла злоба.
Значи си единствената кьорава в дира.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:03



То човек трябва да е адекватен и почтен, за да каже нещо смислено и вярно. А ти явно отдавна си забравила, какво е това.

И ти ли си врачка? Вече ще ви водя на учет, много станахте.





Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:05



Добре, аз не мога да разбера защо толкова те интересува Лъчезара, та дойде чак от 40-50 да ни прекъснеш темата и да ни отваряш очите колко лоша и лицемерна е Лъчезара.

Връщам й жеста, щото ми е любимка.
А вие защо непрекъснато слухтите и тайно киризите всичко, което се пише в 40-50, после го одумвате тук, а?





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:06



А аз я обидих, защото не мога да стоя и да гледам как увреждат когото и да било.

хахаха! Ох, този бисер ще го цитирам в 40-50 на всички фенове на увредената, ако позволиш.
Лъчке, вече съм ти заклет фен, яки попадения имаш!





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.06.23 20:16



Но Лиса не е от подмолните хора, за които си говорихме с теб. Аз например никога не съм я видяла да се бърка в живота на хората. Така че има и много по-зле от нея. Тя просто избива комплекси. Ама защо са й ги набили толкова яко, та не спира да плюе всички наоколо, не знам.
Да, в интерес на истината това е така, тя не е подмолна, не мога да си изкривя душата и твърдя обратното.
Също може да бъде и много справедлива и да търси пра-пра стари постове, за да изнамери истината кой какво точно бил казал и кой какво му е отговорил. Изгубила е време, направила си е труда да търси.
Ами, ако си я обидила, извини й се, и ако тя приеме извинението ти, да приключи този лов на вещици ,че вече ни омръзна на всички нормални тука, а другите коит обичат да гледат сеир, да идат другаде да го гледат.



Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.06.23 20:17



В 40-50 чета и пиша с друг ник, ти не знаеш ли?



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:15



че вече ни омръзна на всички нормални тука

Тоест, на Вида, Джумблес и Лъчезара, останалите, които не се оплакват, са ненормалните тука, тъй ле?


Да знам с кого да си говоря тукА, щото аз влизам в този клуб заради ненормалните.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:20



В 40-50 чета и пиша с друг ник, ти не знаеш ли?
Срам ли те е да си го кажеш този друг ник?



Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.06.23 20:23



Аз не виждам нищо смешно. Психическият тормоз във вид на газлайтинг какъвто прилагахте ти и няколко други над един потребител, може сериозно да увреди всяка по-чувствителна психика. Но каквото и да кажа, пак ще последват подигравки. Така че млъквам.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.06.23 20:26



Тя, онази ако беше с чувствителна психика, никой нямаше да я наритва сега като мръсно коте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.