Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано06.06.23 20:02



Да се карам?... Неее..



Новак, я!..

Тема Re: Защо не обичате живота синови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано06.06.23 20:08



Ми.. аз не знам за какво си пуснала темата.. ама тов дали обичам или не живота си ме спъва... както и това, обичай себе си..


Знаеш ли колко ми е странно, като някой ми каже ти не обичаш себе си.. така лии.. а те знаят ли аз как обича себе си или трябва да е по техният начин на обич..

Новак, я!..

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано06.06.23 20:12



някой иска да захлупи останалите и да ги вкара в малката дупчица, в която живее той. Особено кошмарно е, ако съжителстваш с такъв човек.
А дали може да го направи, а? И като си осъзнала, че всеки може да прави каквото си иска.. защо коментираш дупчицата им.. ми това си е техният начин на живот..
С това "познание" трупаш много агресия в себе си.. и после баууу.. четох те и в 40 50 ужким кротка, осъзната и добричка.. а в следващия момент звяр.. това не е нормално за мъдрите осъзнати хора..

.. или за светците..

Новак, я!..

Тема Re: Защо не обичате живота синови [re: vida1929]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано06.06.23 20:23



Негатично зададените въпроси винаги са пълно говно!
Трябва да го преформулираш позитивно, напр. - "Защо мразите живота си".

Е-бане


Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.06.23 20:32



Не, аз няма да съм човекът, който да смели и да пуска всичко в главата ти, а ти в същото време да плюеш по всичко ценно и да смяташ, че си интересна. Намери си друг да му задаваш въпроси.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ShokoLada (ентусиаст)
Публикувано06.06.23 20:32



Осъзнатите хора са търпеливи позитивни.. я как реагираш на различното мнение.. а твърдиш обратното..


Споко, много сте такива, а на мен вече не ми се занимава.. та разговора е приключен..

Новак, я!..

Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.06.23 20:38



Коментирам усилията на някой да ограничава и смалява другите. Не защото го може, а защото им вреди.

Аз не мога да отговарям за твоята или чужда представа за мен. Вашите сънища, бълнувания, комплекси или илюзии няма как да ме интересуват.



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.06.23 20:41



Казах ти, не ме интересуват твоите етикети, представи или илюзии.



Тема Re: Защо не обичате живота синови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.06.23 21:41



Е добре, така да зададем темата.
"Защо мразите живота си".
Хайде ти пръв почни





Тема Re: Защо не обичате живота синови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.06.23 21:39



Защото всеки около мен и на работата и вкъщи прави каквото си иска, не се съобразява с интересите ми и ми пречи да живея.Искам повече нощни дежурства на обекти с право и възможност за ползване на лаптоп и искам да живея сам на моя етаж за да не пречи шума от телевизора на дневника и интернета.Станат ли тези неща животът ми отново ще стане много добър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.