Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано09.06.23 12:06



Алисия не е злобна, тя просто има смелостта да говори това, което вижда, зад "обидите" и се крие смисъл, ама ако има кой да го види.. И наистина последно, не се явявам защитник на никого.. просто казвам, аз какво виждам..

интересно, защо ... да речем в едно Buduhcko npace не си видяла същото през времето и не си дръпала такава тирада и за него, да те питам ли защо или да не те питам?

а дали ние сме тези, които "искат да са мъдри и светли" или ти?!!!
щото нали " вие сте такива и не харесвате това във вас и реагирате.."
та в този контекст и след този си пост не смяташ ли, че сама достатъчно нагледно ни разказа ти каква си?

изобщо стоиш ли си все още зад думите?



Тема Re:нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано09.06.23 13:53



Интересуваш ли се аз каква съм.. съжалявам, но не мога да ти отвърна с взаимност.. коментирах поведение тук.. а за друго опознаване, нямам желание...
Прасето не ми е дразнител, понякога с кеф си мятаме топката.. ама до толкова и той не ме интересува.. отговорих! и да, преди може би му се връзвах, ама преди.. тъпо е, че съм го правила значим.. и съм хабила емоции..
Разбира се, винаги съм си стояла зад думите, каквото и да съм говорила.. а това, че ти върна топката, говори достатъчно.. на мен де.. ама то си е мое, не твое....

Новак, я!..



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.06.23 14:07



Алисия не е злобна, тя просто има смелостта да говори това, което вижда, зад "обидите" и се крие смисъл, ама ако има кой да го види

Ами щом толкова виждаш дълбок смисъл, теб да обижда бе! Не ме занимавай, ако обичаш, не я чета.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано09.06.23 14:04




а що си мислиш, че мен не ме "обижда".. : ))) и сега прочетох, че съм тъпа овца.. ама освен да се захиля, друго не мога.. т.е. да се обидя.... макар че с кеф бих я попитала, какво значи умна оФса..

Новак, я!..

Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.06.23 19:35



Добре, аз чета, тоест интересувам се. Ти не четеш. Което е твое право. Но пропагандираш невежеството, което вече според разбиранията на цивилизацията е неправилно. Не мога да разбера, защо аз трябва да съм някаква, защото чета, осмислям и се интересувам и даже да се чувствам виновна пред теб, която пропагандираш и изискваш възхищение пред невежеството? Грижа се за интелекта си, развивам го, защото го имам, защото така ми харесва. Защо според теб това би трябвало да ми пречи да живея, както си искам и както преценя? Няма никаква логика.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.06.23 20:53



Не мога да разбера, защо аз трябва да съм някаква, защото чета, осмислям и се интересувам и даже да се чувствам виновна пред теб
Много добре питаш, ама дали ще ти отговори, щото тя може и да не осъзнава какво прави. Докато Лиса го прави съвсем умишлено.
Това е газлайтинг. Те Лиса, Шоколада това правят-карат те да се чувстваш виновна, внушават ти, че не разбираш, не усещаш техния хумор. Много добре даже го разбирам техния хумор. Но аз такъв хумор- да се подиграват,да обезценяват, да осмиват, не го одобрявам и затова не желая да влизам в техния тон.
Аз и ти сме сухарките тука, не разбра ли

На наш гръб ще има кодоши колкото щеш, ако продължаваш да се опитваш да се разбереш с тях.
Каквото и да им отговориш,те няма да излязат от позата си на подигравчийки.
Пък за четене на книги и развитие на интелекта въобще не питай в този форум

Редактирано от vida1929 на 09.06.23 20:50.



Тема Re:нови [re: ShokoLada]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано09.06.23 21:15




умната овца е, като тъпата овца, ама умна



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.06.23 21:22



Става въпрос за ценности, отношение и уважение. И не към човешко същество, а към достиженията и ценностите на човешката цивилизация. Знам, че е така.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.06.23 21:35



Става въпрос за ценности, отношение и уважение. И не към човешко същество, а към достиженията и ценностите на човешката цивилизация.

в ТОЗИ КЛУБ НЯМА ТАКИВА.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.06.23 21:52



Става въпрос за ценности, отношение и уважение. И не към човешко същество, а към достиженията и ценностите на човешката цивилизация.

в ТОЗИ КЛУБ НЯМА ТАКИВА.


Ценности на човешката цивилизация ли няма в този клуб?
Малей, как оплю всичките пишещи!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.