Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Как ще анализиратенови  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано11.05.23 13:17



Работохолизма? Кое кара хората да работят така много при положение, че си имат вече всичко необходимо за един сравнително спокоен живот?

אהבה


Тема Re: Как ще анализиратенови [re: Laugh2O22]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.05.23 15:46



Може би за тях това е реализация, начин да получат уважение и да се самоуважават.

Или обичат много това, което правят.

Или бягат от домашната среда.

Или бягат от самотата.



Тема Re: Как ще анализиратенови [re: Luchezara]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано11.05.23 17:00



Може би...В Ломбардия където живея всички са работохолици, нямат време от работа да си изхарчат парите



אהבה

Тема Re:нови [re: Laugh2O23]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.05.23 17:05



E, тяхното може би е чиста алчност. Или пък системата ги е заробила с дългове и кредити.



Тема Re: Италиянови [re: Laugh2O23]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.05.23 17:19



Я, разкажи за Италия.

Разбрах, че много ти харесва. Сигурно има защо. В Милано ли живееш?

Клубът и без това е почти замрял, поне да научим нещо.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано11.05.23 17:47



При някои е съвкупност да, а при други ей така, блъскат по 14 часа, имат си къща по наследство на 4 етажа, имат пари, които се чудят къде да инвестират например и продължават да мрънкат, че било тежко, трудно, че се изморявали...

Имам един съсед, стар ерген, т.е. ни деца, ни жена, родителите починаха , той наследи къщата, огромна за един човек, бях уверена, че ще я продаде, че ще си бие камшика и ще си живее живота, но не би....живее сам , как не се губи там не знам

работи до откат, оперираха го от сърце и аз този път си казах е сега вече ще отиде на някой остров...неееее, продължава в същият дух. Възниква въпроса за кого е нужно това?

אהבה

Тема Re:нови [re: Laugh2O23]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.05.23 17:59



Е, то пари от продажба на къща се харчат за няколко години. И след това?
Пък може да му е мило, там са всичките му спомени.



Тема Re: Италиянови [re: Luchezara]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано11.05.23 18:00



Италия е прекрасна страна, предимно за туристи, за ваканции и за изкарване на неповторими моменти кеф ти на море, кеф на планина, на острови, в Тоскана, в исторически градове пълни с музеи, галерии, арт изкуство, музика, университети и какво ли не още. Имат невероятна кухня, то са сирена, салами, прошути, вина, паста, рибни деликатеси, за сладките и пастичините да не говорим, плодове. Всичко е много вкусно и качествено. Да не говорим пък за сладоледите, номер 1 в света



Музикални хора, естети, имат невероятен вкус към красивото, както казах преди нямат много време да оценят все работят особено тук на Север е френетика голяма.

Имат супер медицинско обслужване, технологии, имала съм досег до техните болници, много са добри. Имат невероятни инженери и архитекти. Производството на мебели е издигнато в култ. Съвсем наскоро направихме освежителен ремонт и сменихме някои мебели, просто изящество, по поръчка направихме всичко, струват нещата, но гаранция , че при добро стопанисване ги имаш за дълго време. Майстори на хубавите обувки, мода, а какви коли правят, хора творци!

Мога много дълго да разказвам за всяка област на живота, попитай ме за всичко , което те интересува, ще ти разказвам

Аз живея в близост до Милано, след Монца, където знаеш е известната Формула 1. В посока Комо, на 40 мин. с кола от нас е Лугано, Швейцария. Градчето ни е малко, но пълно с паркове, цветя, зелени пространства. Имаме си театри, кина, магазините са на 6, кафета, вечер невероятни барове с най хубавите коктейли на света и супер музика,обожавам юни когато цъфти жасмина и имаме едно любимо място с мъжа ми, сядаме, пиеме мохито, слушаме прекрасна музика в лятната нощ, а жасминът ухае, идилично е.

Харесва ми да, има някои неща, които не ги одобрявам много, но като се замисля повече са положителните неща и тези, които ме...окриляват.

Сега ще взимам душ и отивам на йога, но после ще продължим темата с удоволствие, благодаря ти за интереса!

אהבה

Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Laugh2O23 (живеещ)
Публикувано11.05.23 18:03



И аз си го обяснявам с това! Когато го оперираха му занесох курабийки, след като го бяха изписали от болница, все сам, някак си домъчня ми. А майка му беше много мила жена, на нея й подарих веднъж български парфюм от рози, бе така щастлива

Тя отглеждаше рози и често ми подаряваше невероятни букетчета и аз й разказах за България, за розите и така се стигна и до парфюма

אהבה

Тема Re: Как ще анализиратенови [re: Laugh2O22]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.05.23 15:14




Редактирано от vida1929 на 12.05.23 20:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.