Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Джордан Питърсън плаченови  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.02.23 18:12







Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: vida1929]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано02.02.23 18:30



офф, днес положението на борсата е червенооо





Тема Re: Джордан Питърсън плаче [re: Trickyyy]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.02.23 19:44



Аз пък се чудя в евро ли да си държа парите или в рубли, да ги вложа ли в нещо или да си живея живота и да ги харча за глупости.



Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: vida1929]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано02.02.23 20:02



Кое точно определяш като глупости?



Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: Trickyyy]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.02.23 20:10



Неща, които не ме правят щастлива, нямам истинска нужда от тях, а са просто за удоволствие-дрехи, бижута, екскурзии.



Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: vida1929]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано02.02.23 20:21



Обичам дрехи, бижута и екскурзии





Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: Trickyyy]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.02.23 20:37



Всяка жена ги обича





Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.02.23 11:07



Джордан Питърсън просто си върти бизнеса.

Защо най-големите тарикати успяват да спечелят най-много доверие, е една примерна тема, достойна за психо-клуба. :)



Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.02.23 14:46



аз наскоро попаднах под влияние на един тарикат, коучър.
Поддадох се на чара и харизмата му , вдъхна ми огромно доверие. В началото наистина ме мотивираше и постигнах някои успехи. После започна да ми срива самочувствието и самооценката, да ме обижда, да ме обезценява, да ме настройва против близките ми, казваше ми,че съм бавноразвиваща, разми границите и рамките на терапията и повече започна да прилича на връзка . Искаше да му търся клиенти, да го запознавам с жени, да го черпя по ресторанти, да му подарявам разни неща. А когато му подарявах, казваше че това са боклуци, от които съм искала да се отърва. Подарих му моя лаптоп, дори нямах време да си изтрия акаунтите и паролите.Където можах, си смених паролите. Нищо чудно да ме чете тук и на много други места. Добре поне, че не пише от моите профили


Той си ги владее разните манипулации "ближе-дальше"," аз знам кое е правилно, ти си глупава, слушай и изпълнявай" "ти си увредена", "ти не разбираш".
Като види, че терапията поради някаква причина е невъзможна, започва да използва жените за секс и пари.
Три месеца докато се усетя как ме манипулира. Едва се измъкнах.
Няма и къде да се оплача.
Психолозите си имат Дружество на психолозите.
Психотерапевтите имат БАП-Българска Асоциация по психотерапия и Етична комисия. Ако имате оплаквания от психолози и психотерапевти, можете да подадете жалба на тези две места. Но относно кочър няма на кой да се оплача. Пък и аз нося голяма вина. Голяма глупачка съм.
Но понеже питаш как успяват да спечелят най-голямо доверие. Ами имат обаяние, замайват те с приказки и те манипулират.

Редактирано от vida1929 на 04.02.23 18:53.



Тема Re: Джордан Питърсън плаченови [re: vida1929]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.02.23 15:26



Оффф, Видо...ами имала глава да пати...

Питам, защото аз съм на другата крайност - при най-лекия дисонанс ми се включват всички аларми, червени лампи, сирени и прочее.

Не, че не ми се е случвало да се подведа по някого, но и то е било само в случаите, когато упорито съм си запушвала ушите и затваряла очите пред предупредителните сигнали...затова казвам, че аз се подвеждам, а не, че някой ме подвежда....и ми е чудно как хората се оставят толкова лесно да ги лъжат, хич нищо ли не ти трепва през цялото това време? Странно е.

Редактирано от aiumi на 04.02.23 15:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.