Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Коледен quizнови  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано07.12.22 20:41



Въпросът е, кога Холи ще посети темата си от 04.12.2022 - "Така ли е?"

1. Сега, веднага

2.На 26.12.2022, след обилно преяждане със сарми

3. Няъде към февруари от новата 2023 година.

Който познае, печели бонбонки Тик Так, от Корекома





Тема Re: Коледен quizнови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.12.22 23:33



Хвана ме. Бях забравила за темата. Влязох преди малко и се учудих, но повече на интересните и смислени коментари.
Поне да я бях видяла днес, докато пътувах в командировка, щях да напиша няколко реда, които имаха шанс да не я развалят.
Благодаря на всички писали и мълчали в нея!


А ти... Ти си калпазанка! Напомням ти, че съм наясно с това



Тема Re: Коледен quizнови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.12.22 23:36



1. Почти веднага





Тема Re: Коледен quizнови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.12.22 00:55



4. Заспах





Тема Re: Коледен quizнови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано08.12.22 07:02



Веднага пращам бонбонките

Спечели си ги Впрочем, този месец само с бонбонки и лакомства се занимавам, обаче в понеделник давам последната награда и започва ваканцията. Съвсем сериозно - шоколади, бонбони, сладки, декември,мандаринки,канела, захар....



Тема Re: Коледен quiz [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.12.22 00:28



Не успявам с времето напоследък и доста неща ми се затлачиха, не само забравената тема...
Наложи се и да пътувам повече напред-назад...
Но пък участвах в организацията като доброволец на 1 изложение в новотела и ми е удовлетворено онова естетсткото, дето ме човърка постоянно, а аз го потискам упорито заради друго


Плюс 1 празник на открито - също, който беше голяма забава... Но жалко, че не мога да оставя няколко клипчета от тези събития.
Тази вечер заспах в 20ч. Мисля, че е най-правилното нещо, като ми се спи да си угодя



Тема Re: Коледен quizнови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.12.22 17:03



Трябва да си угаждаме, особено, когато се отнася до сън. На мен, понеже вече ми идват в повече социалните ангажименти, с чиста съвест и тактически отказах да ходя на банкет довечера. Вместо това си взех почивка днес, измих къщичката, пошлях се в мола, запалих си свещите и след малко ще направя такос на младежите. Утре сме на представлние и ресторант, та тази петъчна вечер за нищо не я заменям.

Поздрав с моята елхичка.







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.