Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Деградацията на един живот.нови  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано10.11.22 23:11



Като студент в средата на 90-те можех да правя 24 набирания, широк хват зад врат, за разгрявка плюс 4 серии по 10 повторения с 20-25 кг, вързани на кръста.
Тъй като успоредно с това тренирах адски здраво и за кур, се е случвало нееднократно спермата ми да лети на няколко метра растояние.
Успявал съм на купон да изпия до две бутили водка и една бира и да продължа да танцувам с кеф.

Сега реално, вече от години програмирам на C.

Е-бане


Тема Re: Деградацията на един живот.нови [re: Цар Из Род]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.22 23:47



Има и други качества, освен силата, които носят успех...
Затова пък сега не си непохватен студент...



Тема ?нови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано10.11.22 23:55



Не те разбрах.
Реално в този живот, за последен път непохватен съм бил някъде на около три годишна възраст. Но пък тогава не бях още студент, доколкото си спомням.

Е-бане


Тема Re: Деградацията на един живот.нови [re: Цар Из Род]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.11.22 02:14



Аз още нямам менгеме





Тема Re: Деградацията на един живот.нови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.11.22 02:40



и сега реално си чичка с коремче



Тема .нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано11.11.22 13:36



Пък аз си имам бормашина



Изхвърлих едни щори в едната спалня, и като се амбицирАх, че сама ще си монтирам новите, и тва си е Да, ама с какво? Всеки проблем си има решение - купих щорички, веднага купих и машинката и ги забих на прозорците! За първи път в живота си докосвах на живо такава твар

И, оттогава, като ме е обзело едно презрение към целия свят, вървя с високо вдигната глава, гледам хората и си мисля: Абе, оуу...ти знаеш ли, че си имам бормашина и даже мога да забивам гайки с нея? Нищо не знаеш, живей си там в невидение..и ги отминавам с презрение

Даже и течност за чистачките сипвам на правилното място, ко знаите вийй



Тема Re: .нови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.11.22 15:58



чак на такива саможертви не съм готова





Тема Re: Деградацията на един живот. [re: Цар Из Род]  
Автор kamen75ognqnov@abv.bg (новак)
Публикувано12.11.22 03:53



твърде много таланти водят към разпиляване.



Тема Re: Деградацията на един живот.нови [re: Цар Из Род]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.11.22 08:29



И аз съм така.Ако сега през 2022ра се опитам да направя една фитнес тренировка от 2002ра и да уча толкова колкото тогава сигурно ще загина от натоварването му.Тежах 72 кг и вдигах 110 кг от лежанка един път и това беше през есента на 2003та.А през май месец 2003та един ден прочетох 312 страници по Облигационно право, сега не мога да се справя и с 50 страници.Сега тежа над 100 кг, лицето ми се свлича бавно и постепенно и имам вид на остаряващ циганин.



Тема Re: Деградацията на един живот.нови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.11.22 11:12



Ако мъжът има интелект, компетентност и характер, и с напредване на възрастта те се подобряват, външността и физическата сила, не са важни.
А под компетентност, разбирайте, не само в професията, а умения пълноценно да се живее и общува.
Падала съм си по мъже, разплути като питхия, ако са знаели как да се държат .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.