Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Доматинови  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано05.11.22 10:28



Вървя на пазара . Спирам пред една сергия и продавачката пита :
- Здравейте ! Какво си търсите ?
- Търся домати които да превърна в сок и да го консервирам в бутилки втора употреба като мисля да отварям по една бутилка на ден през зимата и да изпивам сока !
Продавачката ме поглежда стреснато и отвръща :
- Нямам такива домати . Моите са обикновени !



Тема Re: Доматинови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.22 09:18



Азазел, здравей, добре си се завърнал



На жена не се обеснява с много думи. На жена се дават конкретни нареждания с уважителен и приятен тон
Ти си възпитан мъж, знаеш.
Как си с ковида? Надявам се,че се подобряваш.



Тема Re: Доматинови [re: vida1929]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано06.11.22 11:54



Здрасти Виде , радвам се да те видя !



Малко по малко се оправям . Пия противоживотни хапчета и се надявам живота ми да се подобри ! Днес си направих кафе. За пръв път от две седмици . Бяха ми се повредили нещо въздухопроводите и системата на обонянието беше абдикирала напълно от поста си . Открих , че ако в пищевода ми постъпи смлян кренвирш , мозъка констатира ,, Този банан е презрял ,, . Сега усещам аромата на кафето ! А този аромат отключва много неща . Поне в мен . Повечето са в графа ,, Преживяно ,, . Сякаш отварям стар куфар и разглеждам дълго разхвърлените вещи . И се улавям , че все по-често живея със спомените . Мечтите ги пускам да си отиват . И ми става спокойно на душата .

,, На жена не се обяснява с много думи .... ,, Не се ли страхуваш , че кокошките тук ще почнат да те кълват?

Ти как си ? Какво ново при теб ?



Тема Re: Доматинови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.22 15:22



Азазале, куфарът и ковида не са ли свързани


Няма да ти се яде, ще погладуваш, ще свалиш килограми, ще се пречистиш и подновиш, светлина ще озари пътя ти и ще видиш някои неща. Това за което и ти говориш -спокойствието в душата ти, спомените, по-трезвия поглед. Сега в тази възраст имаме нови приоритети.
При ковид и при грип , вирусът има таксис към малките съдове и нерви в уши,нос и гърло. Затова губим вкус и обоняние. Ама не мога да разбера защо толкова се обсъжда това.
Новото при мен е, че имам нов живот.
Нека си кълват. Само ще докажат, че жената е просто същество, което не става за разговори, а само за секс и да ражда деца. С което не казвам,че жената е глупава. А казвам,че има различно предназначение от мъжа.

Редактирано от vida1929 на 06.11.22 15:22.



Тема Re: Доматинови [re: vida1929]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано06.11.22 16:47



Свързани са. Едното отключва другото .
Да не смени мъжа ма Видо ?

Иначе не виждам друг нов живот !



Тема Re: Доматинови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.11.22 17:44



Ми

разведох се след 30 години брак и двама големи сина. Животът, който живеех, особено последните години, ми стана непоносим и взех трудното решение да сложа край. Сега и бившият ми мъж е по-добре, и аз съм по-добре , и децата са добре.



Тема Re: Доматинови [re: vida1929]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано06.11.22 19:27



Кога ма Видо ???

Ти ми скри шапката ! Как събра смелост ? Сега сама ли живееш или си с друг мъж ?



Тема Re: Доматинови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.11.22 08:49



Преди половин година. Синовете ме подкрепиха. Ако не бяха те, нямаше да събера смелост.
Скоро след това срещнах мое старо гадже, от преди 30 години, също отскоро разведен. Установихме, че след преживените травми, и двамата не сме готови за нова сериозна връзка. Стана ясно, че пак имаме силно сексуално влечение, въпреки че сме остаряли. Споразумяхме се да се срещаме само за секс, без обвързаности и привързаности, без очаквания и обещания, без чувства -никаква любов

, само доверие и приятелство, всички разноски си плащаме поравно, за съжителство не говорим. И за още други неща се разбрахме и дотук спазваме всички условия.
И така, имам връзка -спокойна, равна, без емоционални дупки и капани, която ще продължи докато имаме какво да дадем един на друг.

Редактирано от vida1929 на 07.11.22 09:38.



Тема Re: Домати [re: vida1929]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (пристрастен)
Публикувано07.11.22 10:10



А как разделихте имуществото с бившия ти мъж ? И каква беше неговата реакция когато му каза че искаш развод ?



Тема Re: Доматинови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано07.11.22 11:03



В миналото когато пиех се напивах от минимум 200 грама твърд алколох.Пиех главно водки и ускита.Един път купих едно патронче водка "Селект", изпих само 50 грама от тази режеща водка и щях да падна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.