Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: Цар Из Род]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.10.22 12:05



много добра тема си поставил


с глас се разсмях заради това, че си ме пунтирал, но темата е важна

макар и наличен, големият наистина не гарантира добро преживяване за жената
чест ти прави, че ти е важно и за нея да е добре

както коментирахме в съседната тема, че сексуалността се развива, да бе уточнил с наблюденията и изводите си за каква жена става въпрос поне възрастово...
- доколко секса й е интересен
- какво удовлетворение й доставя
- какви са потребностите й от него
- какво харесва и кое не
- доколко е разкрепостена
- ...................
- достатъчен ли си й само ти и като какъв й се явяваш - примерно спомагателен доставчик на секс или основен

интересни са взаимовръзките с парите и властта,
даже смятам да ги прочета отново


п.п. 1 кофа настроение ми донесе ххахаах с тоз удължител
благодаря



Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.10.22 12:25



Жената е от другата страна на кура и колкото и да е парадоксално тя не играе никаква роля.

Разбира се, че големият кур сам по себе си не гаратнира абсолютно нищо, но виж големият кур, подплатен с много пари, е съвсем друга бира! Това е обяснено в уводния постинг на темата по ясен и разбираем начин.

Отново казвам - кой и каква е жената и как в собствения си фантазиран свят изживява "уникалната си стойност и различност" не играе абсолютно никаква роля!
Ако е тъпа се е хванала с дребнопишковец без пари.
Ако е мазохистка се е хванала с дребнопишковец с много пари.
Ако една жена притежава разум и иска да бъде наебана правилно ще търси голям кур с много пари.

Просто е!

Е-бане


Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: Цар Из Род]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.10.22 13:28



след като се съгласихме, че големият не гарантира,
а за малкия - имаме същата липса на гаранция
тогава приравняваме ли ги?


гаранция няма

ако ситуацията е друга - тя има достатъчно пари и власт, какъв препоръчваш



Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.10.22 13:48



Ако беше внимавала щеше да ти направи впечатление, че противоположното на дребна пишка е голям кур плюс много пари. Ерго разсъждението ти относно липсата на гаранция е 100% погрешно, както и изводите, който се опитваш да изтеглиш от това. Точно това влечение към изопачаване и ментална слабост, вкарва жените в незадоволителни ситуации в живота. Търсенето на теле под вола не е начин да излезете от тях, напротив - задълбочава проблема.

Ако жената има реална власт в общия случай е фригидна. Вж. Маргарет Тачър, Ангела Меркел. Балансът между ин и янг в този случай е сериозно нарушен. Женското начало е несъвместимо със самата идея за власт, както мъжкото начало е насъвместимо с идеята за бременност. Джендеристката идеология не може да промени това, защото не е нищо повече от насилствена шизофрения.

С парите е друго. Направи много пари и лесно ще си отговориш на въпроса!

Е-бане


Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: Цар Из Род]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.10.22 14:49



Ако жената има реална власт в общия случай е фригидна. Вж. Маргарет Тачър, Ангела Меркел.
и откъде знаеш какви са в леглото? от нещо, което си чел, по външния им вид така преценяваш или си правил секс с тях?

Точно това влечение към изопачаване и ментална слабост, вкарва жените в незадоволителни ситуации в живота.Търсенето на теле под вола не е начин да излезете от тях, напротив - задълбочава проблема.
в случая ти нелепо подхвърли 2 имена, обяви ги за фригидни и кой като теб
възкачи се на пиетдестала на менталната сила, но колко е висок той и може ли да е повече отколкото собствената си субективна оценка



Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.10.22 15:13



Казал съм в "общия случай", което означава при винимателен прочит, че не изключвам изключения от правилото. Защо вероятността от такива изключения клони към нула, съм обосновал енергитично.
Кое не е ясно?

Ако съм на ментална висота, това е именно защото не се занимавам със собствената си представа за себе си. Не ме интерсуват никакви оценки!

Е-бане


Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: Цар Из Род]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.10.22 15:20



да, написал си "в общия случай", но веднага след това визира жени, които не познаваш интимно, а имаш представа от тях от образа им в медиите и в политиката,
което няма как не е на светлинни години от реалността за тях или поне нямаш факти за подкрепа на твърдението си
прозвуча ефектно, но неубедително



Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано07.10.22 15:36



Моята аргументация идва от енергийната същност на вселената, а не откъм слепи твърдения за каквото и да било. В тази светлина следва и да се интерпретират двата дадени примера. Просто ме примързя да търся допълнителни примери, които така и така само ще потвърдят основната теза. Не е нужно да те убеждавам теб лично. Реалността не се съобразява с това.

Е-бане


Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: vida1929]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано07.10.22 20:09



Също се носи мълвата, че дори да му е голям, мъжът иска да му е още по-голям, както е и с жаждата за пари и власт.
тая мълва съм я чувал от жените - колкото и да му е голям, искат още по- голям, така и за парите. ((:



Тема Re: Как правилно да ебем жените?нови [re: Цар Из Род]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано07.10.22 20:12



Ако една жена притежава разум и иска да бъде наебана правилно ще търси голям кур с много пари.
До сега не бях срещал човек, който толкова да се страхува от богати негри, щото само тъпи парчета щели да останат за него. :Д




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.