Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Как правилно да се държим с мъжетенови  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.09.22 08:42



все по-често се чува израза, че мъжете са слабия пол и се изисква специално отношение
въпреки, че не съм съгласна с първата част и моето виждане е, че мъжете и жените са различна индивидуалност и характер, но все пак...
за да разбира пред какво е изправен, всеки в някакъв момент обобщава и анализира, с разбирането да изведе модел, който съответства на поредната ситуация и по-бързо да се ориентира

та... фриволна, цигансколятна тема

общи интереси или съвместните преживявания повече свързват или разделят хората?

може ли щастието да е пълно в ситуация да "договорни" отношения: аз на/за теб това, ти на/за мен еди какво си?

как правилно се флиртува с мъжете?

близост и дистанция - докъде са границите?

...................

и всичко, което решите





Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано28.09.22 16:01



аз съм много лесен - обичам сладко и секс.





Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Exaybachay]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.09.22 17:01



...и когато се запознаеш с някоя жена казваш: Здравей, казвам се ...и обичам сладко и секс, после я водиш в сладкарница и у вас. А задушевните разговори на свещи?



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано28.09.22 17:02



Мъжете трябва да се ползват по предназначение, иначе се сърдят


А, после, може и торта



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.09.22 17:44



Аз също не мисля, че мъжете са слабия пол. Напротив, на тях им е заложено да са водачи, лидери и ловци .
Свързва ни всичко, което е надполово-човечност, доверие, обич.
За мен една връзка е истинска, когато има взаимодействие, така че и двамата да се развиват, променят. В това е чудото на любовта- да мотивира хората да вършат неща.
Аз също съм за договорните отношения. Аз искам от теб това, това и това. Ти от мен какво очакваш? Силният мъж обикновено търси от една жена спокойствие, за да се развива в професията. Жената търси защита, разбиране, опора.
Малко суховати, но факти. Който все още не ги е разбрал, ще страда в отношенията.
Много мога да пиша по темата, но не знам какво точно те интересува.

Редактирано от vida1929 на 28.09.22 18:36.



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано28.09.22 20:21



Когато хората и двата пола не се познават, те се привличат.Когато се опознаят достатъчно добре те се отблъскват и раздалечават.Вече почти няма любов между мъже и жени.



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано28.09.22 22:46



Дръжте се с мъжете като с капути, защото повечето мъже и без това са капути.
Така няма да бъдете изненадани от резултатът.

Е-бане


Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: vida1929]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано28.09.22 22:51



А задушевните разговори на свещи?
вадя бурканчето с нутела и почвам - мажа и ближа, мажа и ближа, и така цялото тяло.


Добре де, ай малко по- сериозно, как правилно да се държим с мъжете е същото, като със жените т.е. според целта. Ако си привлечена+ и искаш да задълбочите взаимоотношенията си, то тогава нямаш избор: просто бъди себе си, инак всяка роля си изисква усилията, а усилията винаги имат лимит, след като лимита се изчерпи, цялата история става една такава много разочароваща. За всякакви други цели .... не му разбирам, но ако бях богаташ със сигурност щях да разбирам. (за към жените имам предвид, инак за мъжете ...... бе пак сладко и секс за мен - баси колко съм елементарен, трябва да измисля нещо по въпроса)



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Exaybachay]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.09.22 23:12



Да знаеш какво искаш е предимство.
Но сладкото е вредно, ако се прекалява.
А за секса не зная да има противопоказания.
Всеки обича да си угажда. Не води ли до отпускане?



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.09.22 23:13



Да. За сърденето е в 10-ката.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.