Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.22 20:31



Вече се съмнявам, че не е имало дуели за теб...
Даже по 2 наведнъж. Отгоре на всичко и секундантите си метнали бели ръкавици един на друг, та и техен дуел се разразил





Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Vitalite]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.22 20:33




Писането е по-лесно от прочита...



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: blue jewel]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.09.22 20:37



Поясни това "използват я да преспят с нея"
За нея няма ли удоволствие
Не изпитва ли желание и удовлетворение


Колкото до съветите, все 1 тя ще ги ухажва
Мъжете не обичат не искреност и я усещат



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.09.22 21:11



Удовлетворение от какво? От това, че е преспала един или няколко пъти с непознат досега мъж? И колко голямо е това удовлетворение? На какво ниво е?




Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.09.22 21:16



Дам



Като се срещнат двама (не)познати комуникацията между тях започва първо на невербално ниво. Преди да са разменили първите си думи, подсъзнанията им вече са (си) казали някоя и друга дума - чрез поведението на телата им.
Може ли тялото да лъже?
До каква степен човек може да манипулира и контролира невербалното си поведение?
Може ли едно несъзнавано да обърка посланието на друго?
Или обърквацията е благодарение на онова, което съзнава? Щото то е натоварено с културни различия, убеждения, вярвания, ценности и прочее рационалности.



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано29.09.22 21:33



Нямам никакво увлечение нито към жени, нито към мъже, само слабо сексуално увлечение към жени.Никоя не ме интересува и никоя няма да ме интересува никога.Аз от 1992ра до 2012та многократно минах през цикъла любов, разочарование, омраза, безразличие поне 7-8 пъти и съм се превърнал в завършен социопат на тема жени.



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Цар Из Род]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано29.09.22 21:35



Колкото и добре да се държи даден български мъж с българска жена тя винаги ще се държи с него като с капут.Извода е пълен игнор на жените и в частност българките.Българките се държат добре единствено с чужденци западняци само заради парите им и да им се натресат на запад при високия жизнен стандарт.

Редактирано от FlLERO99 на 29.09.22 22:03.



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: Trickyyy]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано29.09.22 22:11



Ами не виждам какво друго може да означава "връзка" освен "нещо, което е вързано" и "взаимоотношение"= "взаимно отношение".

А когато нещо е вързано, отношението не е много, много взаимно. Инак наистина сме свободни да дефинираме нашата реалност, както пожелаем, ала дефинициите толкова често се повтарят, че да се запита човек, кой се възползва от тази свобода.

Не бях и чувал, че има музей на шоколада - благодаря, определено трябва се посети!



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано29.09.22 22:15



Не съм и чувал за този филм. :Д



Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: blue jewel]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано29.09.22 22:20



Струва ми се, че въпросната дама е на годинки вече? Обикновенно на около 40 осъзнават, че въобще не са се постарали да се научат как сериозно да вържат някой - то секса, като ти идва даром ...... Впрочем тя наясно ли е със себе си, защо въобще иска тази сериозна връзка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.