Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Как правилно да се държим с мъжетенови [re: holi_day]  
Автор aiumi ()
Публикувано18.12.22 20:23



Този Сатья, нещо като мъжката Кобилкина ли се явява?





Тема Re:нови [re: aiumi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.12.22 21:34



По-срамежлив е от Кобилкина и май не е дипломиран клиничен психолог и сексолог, за разлика от нея.
Претендира да е смешен и забавен, но на мен ми къса нервите с циментовия си мъжки мозък. Напълно разбирам жена му, която не желаела да слуша лекциите му. (А той започнал да се занимава с това, за да спаси брака си от развод - по негови думи.) Затова пък омагьосва доста гугутки - фенки, от които чака пари.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.12.22 00:04



Сатья е готвач по образование и мечтае да има ламборджини.


На неговите нескопосни шеги не мога да се засмея. И не мога да се начудя- защо един мъж така вманячено отстоява идеята жената да не работи. Толкова щадене не е полезно за самата жена. Аз след 30 години стоене в къщи, започнах работа и се чувствам по-добре.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.12.22 12:09



Той просто не може да си представи, колко много ще спечели в очите на жена си (защото това го интересува), ако спре да се държи като идиот.

Има и по-висше ниво - да не си част от прослойката мъже, която се опитва на всяка цена да измами жените (жена си) и да живее за тяхна сметка. "Алфонс" както наричат такива "мъже" руснаците.
То хилядолетия наред мъжете са си присвоявали всички заслуги на жените и за по-сигурно са ги държали неграмотни, задължителено зависими, без пари и професия. Аз не мога да уважавам непочтени хора. (Не става въпрос за Сатья, а за цяла прослойка все още съществуващи тарикати. За мен това не са мъже.)

Редактирано от Luchezara на 19.12.22 12:10.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.12.22 17:40



Темата за алфонсите е много обширна. Има такива, които търсят богати дами, които нямат нищо против за издържат мъже. Когато двете страни са се договорили и никой не страда , добре. Но има и скрити алфонси. Те манипулират жени, като действат на несъзнателни бутони. Например, жената търси нежност, взаимност, интимност и в своята влюбеност и наивност, не забелязва, че я използват, докато се усети, вече се е привързала и става трудно да се отърве. Такива алфонси дори извъртат нещата,че уж те са използваните. И тяхната съдба не е лесна

В крайна сметка и те остаряват, загубват чара си и остават без нищо. В българския език има много точна дума женкари. Да не използвам и другата дума, която е още по-точна "к..вари". Алфонсите инвестират време и сили да работят върху визия - "красавцы", също изследват женската психика, за да я експлоатират и накрая какво печелят? Самотни и без семейства, на стари години няма кой да ги погледне. А ако не са успяли да натрупат нищо материално, остават на улицата. Жал ми е за такива мъже.

Редактирано от vida1929 на 19.12.22 17:44.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.12.22 23:23



Доста неприятен тип - факт. Не можах да го слушам и 2 минути. Проблемите с жена му не са изненадващи, то е цяло чудо, че някаква жена въобще се е омъжила за него


Наистина ли някой му плаща пари за да го слуша?



Тема Re:нови [re: aiumi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.12.22 00:09



"Проблемите с жена му не са изненадващи, то е цяло чудо, че някаква жена въобще се е омъжила за него."

И той е на това мнение. Затрогващо е, той много цени жена си, готов е да премести планини за нея и не може да разбере къде е проблема в него. Тя наистина е много хубава, стилна и слънчева. (Един път показваше нейни снимки и разказваше за тях.) Доколко знам са съученици. Явно го познава от добрата му, невинна и чиста страна като момченце. Като се добави това, че той наистина има чувство за хумор, може да готви, добре сложен е и е доста широкоскроен - има какво да му хареса една жена. Просто трябва да спре да се държи като идиот (има едни такива характерни негови движения и поведение), но не знам дали е способен на това.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.12.22 00:20



Алфонсите са просто използвачи. Не е нужно да са женкари, някои от тях даже са почти моногамни. Далавера да има, за тях жената съществува, за да я използваш. Това романтика, любов за тях е захарна мъгла за далаверката. По-скоро са като вампири или направо са си вампири.
Не можем да отречем, че има и много жени използвачки. Явно това е определена категория хора със своите специфични възприятия.
Лошото е, когато идеалисти и използвачи се смесят. Тогава настъпва трагедия.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано20.12.22 16:44



Всякакви използвачи има, и моно- и полигамни. А темата за пикап-а интересна ли ви е?

Редактирано от vida1929 на 20.12.22 16:46.



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.12.22 20:14



Тема за пикап? Не виждам такава. За какво става въпрос?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.