Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Реалностнови [re: vida1929]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано11.09.22 14:27



единственият начин на защита според мен е да знаеш къде са твоите граници-възможности.
съответно ако правиш някакъв компромис с тях, поне да осъзнаваш защо това е необходимо.
няма универсален отговор. съвсем общо ти отговарям...

всеки се бори със собствените си "таласъми"...



имаше тук "библиотека". има ли я още?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Реалностнови [re: Baldrian]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.09.22 16:27



Не съм сигурна дали те разбирам.
По принцип човек трябва да познава своите възможности и ограничения в мисленето си, в характера, в начина си на реагиране на света. Ако ме манипулират как да мисля, как да живея, как да се ваксинирам/ лекувам, знам границите си и знам какви комромиси мога да направя.
Но сега не ми е ясно какво ме очаква- какво означава да ме чипират и защо им е да го правят, как щели да ни променят гените, как щели те да решават дали да имаме деца и внуци. Защото те щели да избират кои от нас са качествените и да оставят само тях. Че ако това стане, какво значение има какви са моите компромиси. Холокостта попита ли жертвите си: искате ли ? Ще ви убием, затова предварително обмислете какви компромиси можете да направите
с това


библиотеката я има. ще прочета какво си постнала. благодаря.



Тема Лесно енови [re: vida1929]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано15.09.22 11:43



В отговор на:

Как да се защитим, какъв изход има?



Отговорът е лесен. Повече контакт с природата и повече ебане. Най-добри занимания са:
Разходки в гората, отглеждане на домати и картофи, както и друг зеленчук, ебане, минети, плуване в студена вода - най-добре в езеро или язовир, копане, ебане, туризъм в планината, йога сред природата, ебане, минети, отглеждане на деца като последствие от адски много ебане, козарство, овчарство, отглеждане на коноп, ръкоделие, декупаж, садене на овошки, ебане, с деца на море, билкарство, гъбарство, пчеларство, ебане и т.н...

Е-бане

Тема Понеже темата е за реалността...нови [re: Exaybachay]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано15.09.22 17:52



Та реално 70% от хората на планетата Земя не манифестират абсолютно нищо. Тези, някои ги наричат "домашни любимци", и дали изобщо следва да се броят към човешките същества е много съмнително. Аз ги изключвам тук.

Останалите 30% притежават нещо, което може да се нарече "човешко съзнание". Ще се учудиш ако ти кажа, че от тях 98-99% манифестират абсолютно едно и също! Ерго може да се обобщи, че да - сега всички манифестират едно и също.

Като заключение, съдбините на света попадат в компетенциите на последния 1-2% релативни процента.

Сещаш ли се?

Е-бане


Тема Re: Лесно енови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.09.22 22:58



Аз съвсем сериозно питам.


Като те подкарат двама полицаи от двете ти страни към новите концлагери, за да те чипират, ще видиш ти пчеларство и ебане.
Само за планината може да си познал. През турското робство пра-пра-пра дядо ми е натоварил жена си и двете си дъщери в една каруца под сламата и са се скрили в планината. Така родът ни е оцелял и е останал чист, без турски примеси, ако разбираш за какво говоря.



Тема Re: Понеже темата е за реалността...нови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.09.22 23:03



1-2 процента релативни....

И кои са тези мракобесници?



Тема Re: Понеже темата е за реалността...нови [re: vida1929]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано16.09.22 09:39



Защо да са мракобесници?

Е-бане


Тема Re: Лесно енови [re: vida1929]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано16.09.22 09:47



Ти и чипиран можеш да ебеш и да гледаш пчели.
Само че вероятността за насилственото чипиране е около 0,00001. Робите съвсем доброволно ще се съгласят да бъдат роби и да боготворят фараоните на Новия Световен Ред.

Е-бане


Тема Re: Лесно енови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.09.22 15:33



....доброволно ще се съгласят да бъдат роби и да боготворят фараоните на Новия Световен Ред.

Това при нас трудно ще се случи.
Случва се във вертикалните общества, където има висока степен на доверие между индивида и общността , която прелива в държавата.
Ние сме балкано източна държава и нямаме общо с горните. Ние сме хоризонтално общество, в което има доверие между индивидите и семействата и рода. Ние нямаме такова доверие към държавата, политиците, фараоните и пр.

Редактирано от vida1929 на 16.09.22 15:35.



Тема Re: Понеже темата е за реалността...нови [re: Цар Из Род]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.09.22 15:36



Защото въвеждат нечовешки принципи.
Ами като започнем от това, че вече не сме сигурни какво е мъж и какво означава да си жена. И всички други подменени ценности, с което ни побъркват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.