Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано10.08.22 23:02



Обземало ли ви е онова чувство на любов, в някоя студена, зимна вечер, гледайки тъмнината навън, а любимите ви хора са до вас, гушнати и обичащи, смесвайки в любов светлината на свещите с уханието на топъл сладкиш с канела и много захар? Чувството да знаеш, че всички далечни и близки любими хора са добре? Велико е сравнението, посред лято, цели 20 градуса(о, ужас)

, мирис на студена диня, барбекю и тзадзики? И, отново, любимите хора до теб!

Едно танго по случая





Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.08.22 02:19



вчера в пресата писаха, че в последния месец, тази сладка песен, е абсолютен хит в тик-ток, а в Спотифай се слуша по 2 милиона пъти на ден
Естествено, щот мислят че тва е песента с коят Тенеси участва в Евровизия.



Тема Re: Музикална класациянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано11.08.22 09:19



Ми не знаят хората кой е тоя Тенеси.



Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано11.08.22 16:06



Тазгодишната реколта от червени боровинки е прибрана и приготвена. Най-червените и големи плодове заминаха в кутийки във фризера, за украса на десерти, една малка част за желе, и една голяма част за сироп.




Сиропчето! Е, не е само едно шишенце де





Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.08.22 15:48



Чудесен понеделник, с чудесни музикални заглавия, в нашият топъл гараж е 30 градуса, даже сипах течност на чистачките, надявам се не съм я сипала в двигателя

Обявявам най-отговорно, че най-най-най-хубаво е вкъщи под духалката. F..ck summer, f..ck heat





Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано15.08.22 17:00



Чудя се, атентаторът на Салман Рудши, специално за случая ли си е ибрал фамилията? На португалски ми звучи съвем по темата.



Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.08.22 15:40



Тазгодишната реколта от червени боровинки...





Тема Re: Музикална класациянови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано17.08.22 19:10



Да, точно това е, касис. Благодаря!

Нещо ми убягваше тази думичка по тъчлинията





Тема Re: Музикална класациянови [re: Trickyyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.08.22 22:03



Замразено във фризер, става много кисело, едва поносимо... Но ми е откритие, че съчетано с ябълка, киселият вкус почти напълно изчезва...
Бях качила преди време 1 снимка 'понички с шоколад", които реално бяха рингове от ябълка, а отгоре "кацнали" им малини или червено френско грозде, а отстрани 1 ред натурален шоколад...



Тема Re: Музикална класациянови [re: holi_day]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано17.08.22 22:19



Замразявам във фризера само цели плодове за украса на сладкиши, това за касиса става въпрос.

Иначе, правя сладко от ягоди, което е изключително замразено, т.е., никога не съм правила варено сладко от ягоди. Разликата от варено сладко, до замразено, е от небето до земята.

Като каза ябълка, слагам по резен ябълка в кутията с меденки по Коледа, да омекнат.

Редактирано от Trickyyy на 17.08.22 22:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.