Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: osvoboden pich]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано17.03.22 17:44



Това го твърди Дирк Мюлер (Dirk Müller), един от най-големите финансови експерти на Германия. Той дори казва, че Русия е кредитор на световния финансов пазар.

Изгода от разрастване на конфликта в рамките на Европа имат САЩ, Китай, Русия както и всички кукловоди, соросоиди и т.н. в сянка:
- От самия конфликт се печелят луди пари.
- Дестабилизирането на европейската икономика = огромни потоци пари.

Е-бане


Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: Цар Из Род]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано17.03.22 21:55



> Китай пасува.


Шегуваш ли се? Китай е планьор, организатор и основен финансист на Путинова Русия в тази война. Aко не беше твърдата подкрепа на Китай в рамките на планиране, подготовка, предване на сектретна информация тази война нямаше да се случи.
Между другото САЩ спряха да купуват всякакви руски петролни продукти преди две седмици. Че дори забраниха внос на водка и хайвер от Русия преди няколко дни.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 17.03.22 22:32.



Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Цар Из Род (Цар Из Род)
Публикувано17.03.22 22:47



Е то е очевидно, че Китай е забъркан навсякъде.
Говорим как се държат в момента относно войната в Украйна.

Е-бане


Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано18.03.22 17:19



Това, за съжаление, е една реална възможност. Путин много напомня на Хитлер през началото на 40те години - психопат притиснат в ъгъла. Той няма да се спре докато не избие милиони. Така че всеобща мобилизация в Европа и Америка не е нещо нереално.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 18.03.22 17:35.



Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.03.22 19:38



Тези, които бомбардираха Сърбия и Ирак също ли бяха психопати? Те дори не го направиха заради самозащита като Русия. А защо?




Тема Re:нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.03.22 19:44



А също и Макдоналдс реши да изостави Русия. Драмата е голяма.

Как ще го карат с по-евтина водка и хайвер и без Макдоналдс не знам.




Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано19.03.22 08:56



Огромна е разликата между Хитлер и Путин.Хитлер е бил нервен истерик и психопат, а Путин е уравновесен и хладнокръвен, и с много по големи разрушителни възможности заради ядрения арсенал на Русия.



Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: FlLERO99]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано20.04.22 23:42



Путин е уравновесен и хладнокръвен, и обучен/трениран/формиран/... във всеизвестна организация. Не би трябвало да е изненада, че е различен в отбора световни 'лидери' към днешна дата...

Редактирано от Dolce De Leche на 20.04.22 23:43.



Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано22.04.22 18:04



> Огромна е разликата между Хитлер и Путин.
Разликата е единствено в хапчетата..

:-(

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Психологически съм напълно готов за войнатанови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.06.22 09:41



До края на годината Русия ще фалира
дали?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.