Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кое парче ви по-харесва?нови  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.01.22 02:17



Въртят ми се в глават две парчета - любопитен съм кое от двете ви кефи повече- нито едно е позволен отговор.




Мм?

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 23.01.22 02:15.



Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 18:07



И двете не ги изслушах докрай, но втората ми харесва повече.

А на теб кое от двете ти харесва повече?









Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано23.01.22 23:27



Не слушам Сабатон. Падам си по ганстерска музика




Между другото гледам един много добър сериал с Шон Евънс - Индевър. Действието се развива през началото на 60те години на миналия век в Оксфорд. Отлични сценични ефекти и естествени декори. Мисля да заведа дъщерите в тази част на Англия (Котсуолдс) щото едната от тях същ го гледа и и харесва..


Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 23.01.22 23:42.



Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.01.22 00:16



Лана кефи, макар че аз си падам само по комерса и май харесвам само това от нея (Summertime Sadness):



Не съм гледал този сериал, но трябва да го пробвам, може и да се закача. Благодаря, че сподели.





Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано24.01.22 03:50



Не съм гледал този сериал, но трябва да го пробвам, може и да се закача. Благодаря, че сподели.

В преднишното ми съобщение съм закачил линк който съдържа един цял епизод от втория сезон (1 час и половина). Това е много добър епизод между другото , виж да ли ти харесва. Няма нужда да си гледал предишните епизоди за разбереш интригата в този.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.01.22 14:31



Лисънингът ми е слаб и едва им разбирах от репликите, но накрая останах натъжен, че на детектив Морз не му се получи работата с онази негърка. Сериалът ми напомня леко за една компютърна игра, LA Noire.

Приятна екскурзия с дъщерите ти в Котсуолдс. Keep choosing the big fucking television.





Тема Re: Кое парче ви по-харесва? [re: lsrael Thornstein]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.02.22 14:12



и двете не
не можах да ги усетя
ще послушам Evanescence



Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: holi_day]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано02.02.22 13:50



ОК е да не можеш да ги усетиш - това са сравнително нови неща и са различни от поп и рок музиката. Дъщеря ми ги слуша и на мен ми харесаха. Музикалните вкусове са много субективни. Джоана Джоунс има много интересн глас и наскоро на Бродвей имаше доста популярен мюзикъл с нея в главната роля - Хамилтон.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Кое парче ви по-харесва?нови [re: holi_day]  
Автор blood9 ()
Публикувано03.02.22 12:29



А тази харесва ли ти?



Редактирано от blood9 на 03.02.22 12:30.



Тема Re: Кое парче ви по-харесва? [re: blood9]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано03.02.22 23:28



Жена ми ми пуска подобни клипчета наскоро за нова година (Кохаку 2021) и тия деца дето ги събират всяка година с едно и също име (АКБ48) са ми безкрайно безинтересни. Това са танцьорки които не умеят да пеят.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.