Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Физически сигнал от мъртвец  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано29.11.21 17:36



Мои близки хора почива една стара жена и на следващия ден нейн роднина мъж който е пълен скептик на тема паранормални явления точно в 12 часа на обяд когато тя идвала на обядва при него от години чува съвсем ясно няколко почуквания на вратата на апартамента.Вика на този който чука да влиза, никой не влиза и отваря врата и няма никой нито пред вратата, нито по стълбите.Пак повтарям часът е бил точно 12 когато въпросната жена всеки ден е идвала на обядва през последните години.После пак чул някакъв звук, но не могъл да го чуе добре и откъде идва.

Подобен случай имаше и в едно приятелско съседско семейство наскоро преди няколко години след като починали синът и майка му.Приживе те се разбрали май майката след като почине сигналът да бъде да премести ъгълът на една картина в най голямата стая на къщата.След смъртта им като те умряха синът и възрастната му майка само за 2 дни един след друг дъщерята която също е възрастна както си стои в кухнята чува щум в голямата стая гостната и като отива намира тази картина на земята.Нито е имало отворен прозорец, нито други хора, нито домашни животни.Още едно физическо доказателство за живот след смъртта.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.12.21 09:35



а как седи въпроса с физическите сигнали от жив човек



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано03.12.21 17:38



Всякак.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано03.12.21 22:41



Слушай Каркас и шъ съ опраиш:

Новия им албум "Torn Arteries" kicks ass както казват тук:





Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 03.12.21 22:43.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано04.12.21 13:04



Този албум какво общо има със свидетелствата на хората?



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.12.21 19:17



Баща ми имаше един много добър приятел, негов състудент, с когото са живели заедно на квартира. Бяха като братя, всяка Нова година ходехме на гости на неговото семейство за няколко дена в друг град. А лятото често изкарвахме заедно. Този приятел на баща ми ме научи да ловя риба, купи ми първите мини-ски, първия компютър и какво ли още не. Когато бях малка бях убедена, че децата му са ми братовчеди.


И това продължи цял живот. Докато накрая, когато бях на 36 години, той се разболя от рак. Отидох при семейството им, дадох на жена му информация за какви ли не билки, но така и не са ги приложили.
Един ден, когато излизах на обяд по време на работа, видях този приятел на баща ми да минава по тротоара. Спря се полуобърнат и ме гледаше, беше на известно разстояние. Никога не съм го срещала така на улицата и се изненадах. Извиках го по име, но той се обърна и си тръгна. Затичах се, но когато го наближих, видях, че е друг човек. По-късно следобед моята майка ми се обади по телефона и каза, че този мой любим чичо е починал преди няколко часа.
Никога през живота ми нито преди, нито след това не ми се е привиждал този човек. Останах с трайното впечатление, че по някакъв начин е дошъл да ми се обади, да ме види и да се сбогува с мен. Много странно съвпадение.


Редактирано от Luchezara на 04.12.21 19:16.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано04.12.21 21:09



Според мен съвпадения изобщо не съществуват.Това което е станало неговия дух е въздействал на мозъка ти да го хюцинираш за някакви секунди.

Аз съм гледал видеоклип в тубата от охранителна камера която наблюдава и записва движението на хора по голяма улица и записът който беше качен на него се видя как един човек просто мина през друг човек на самата улица посред бял ден.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.12.21 22:22



Като каза братовчеди, се сетих за двете братовчедки на майка ми. Кръстени са на една баба, която ги е отгледала. Трите много се обичаха, но и много се караха. Виждала съм ги ядосани да викат и дори да се замерват с предмети.
Двете починаха- най-голямата и майка ми, по средата. А най-малката е още жива. Тя твърди и аз й вярвам, че душите на двете често са при нея, че вече си говорят без да се карат, и че тя чака с търпение мига, в който ще се присъедини към тях и трите ще се реят в Космоса. Там са душите на всички починали, обречени на милиарди години безсмъртие, казва тя.



Тема Re: [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.12.21 08:49



Знам, че телепатия съществува. Лично аз мога да я използвам с някои хора, които много обичам и са ми близки душевно.

Може би този мой чичо най-малко е осъществил някаква телепатична връзка с мен. Но усещането беше,че духът му е тук. За мен отвътре така си и остана - той дойде да ме види. Така или иначе - сетил се е за мен. Което е тъжно и радостно - не знаех, че толкова ме обича. Щях да му обръщам много повече внимание, ако знаех.
Защото после се оказа, че той е човекът, който най-много ме е обичал в тяхното семейство и всичко цял живот е произлизало само от него. Другите сега са просто любезни.
Тъжно е, когато разбереш някои неща много късно. Но аз бях много малка, за мен това беше заварена ситуация и явно не съм я осъзнавала напълно.




Тема Re: Физически сигнал от мъртвец [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.12.21 11:34



А как вижда душите им - насън или ги усеща наяве?

При мен в сънищата се поява баба ми, която ме отгледа, но рядко, само за да ме предупреди или успокои за нещо - което винаги се оказва вярно.
Човек може да усеща и да прави контакт с душите на умрели и живи хора.

Аз сънувах, че след смъртта човек остава жив. Може и да е истина. Даже сънувах повторното си раждане. Но не съм задълбавала в тези неща.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.