Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Физически сигнал от мъртвец  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано29.11.21 17:36



Мои близки хора почива една стара жена и на следващия ден нейн роднина мъж който е пълен скептик на тема паранормални явления точно в 12 часа на обяд когато тя идвала на обядва при него от години чува съвсем ясно няколко почуквания на вратата на апартамента.Вика на този който чука да влиза, никой не влиза и отваря врата и няма никой нито пред вратата, нито по стълбите.Пак повтарям часът е бил точно 12 когато въпросната жена всеки ден е идвала на обядва през последните години.После пак чул някакъв звук, но не могъл да го чуе добре и откъде идва.

Подобен случай имаше и в едно приятелско съседско семейство наскоро преди няколко години след като починали синът и майка му.Приживе те се разбрали май майката след като почине сигналът да бъде да премести ъгълът на една картина в най голямата стая на къщата.След смъртта им като те умряха синът и възрастната му майка само за 2 дни един след друг дъщерята която също е възрастна както си стои в кухнята чува щум в голямата стая гостната и като отива намира тази картина на земята.Нито е имало отворен прозорец, нито други хора, нито домашни животни.Още едно физическо доказателство за живот след смъртта.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.12.21 09:35



а как седи въпроса с физическите сигнали от жив човек



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано03.12.21 17:38



Всякак.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано03.12.21 22:41



Слушай Каркас и шъ съ опраиш:

Новия им албум "Torn Arteries" kicks ass както казват тук:





Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 03.12.21 22:43.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано04.12.21 13:04



Този албум какво общо има със свидетелствата на хората?



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано04.12.21 19:17



Баща ми имаше един много добър приятел, негов състудент, с когото са живели заедно на квартира. Бяха като братя, всяка Нова година ходехме на гости на неговото семейство за няколко дена в друг град. А лятото често изкарвахме заедно. Този приятел на баща ми ме научи да ловя риба, купи ми първите мини-ски, първия компютър и какво ли още не. Когато бях малка бях убедена, че децата му са ми братовчеди.


И това продължи цял живот. Докато накрая, когато бях на 36 години, той се разболя от рак. Отидох при семейството им, дадох на жена му информация за какви ли не билки, но така и не са ги приложили.
Един ден, когато излизах на обяд по време на работа, видях този приятел на баща ми да минава по тротоара. Спря се полуобърнат и ме гледаше, беше на известно разстояние. Никога не съм го срещала така на улицата и се изненадах. Извиках го по име, но той се обърна и си тръгна. Затичах се, но когато го наближих, видях, че е друг човек. По-късно следобед моята майка ми се обади по телефона и каза, че този мой любим чичо е починал преди няколко часа.
Никога през живота ми нито преди, нито след това не ми се е привиждал този човек. Останах с трайното впечатление, че по някакъв начин е дошъл да ми се обади, да ме види и да се сбогува с мен. Много странно съвпадение.


Редактирано от Luchezara на 04.12.21 19:16.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано04.12.21 21:09



Според мен съвпадения изобщо не съществуват.Това което е станало неговия дух е въздействал на мозъка ти да го хюцинираш за някакви секунди.

Аз съм гледал видеоклип в тубата от охранителна камера която наблюдава и записва движението на хора по голяма улица и записът който беше качен на него се видя как един човек просто мина през друг човек на самата улица посред бял ден.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.12.21 22:22



Като каза братовчеди, се сетих за двете братовчедки на майка ми. Кръстени са на една баба, която ги е отгледала. Трите много се обичаха, но и много се караха. Виждала съм ги ядосани да викат и дори да се замерват с предмети.
Двете починаха- най-голямата и майка ми, по средата. А най-малката е още жива. Тя твърди и аз й вярвам, че душите на двете често са при нея, че вече си говорят без да се карат, и че тя чака с търпение мига, в който ще се присъедини към тях и трите ще се реят в Космоса. Там са душите на всички починали, обречени на милиарди години безсмъртие, казва тя.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.12.21 08:49



Знам, че телепатия съществува. Лично аз мога да я използвам с някои хора, които много обичам и са ми близки душевно.

Може би този мой чичо най-малко е осъществил някаква телепатична връзка с мен. Но усещането беше,че духът му е тук. За мен отвътре така си и остана - той дойде да ме види. Така или иначе - сетил се е за мен. Което е тъжно и радостно - не знаех, че толкова ме обича. Щях да му обръщам много повече внимание, ако знаех.
Защото после се оказа, че той е човекът, който най-много ме е обичал в тяхното семейство и всичко цял живот е произлизало само от него. Другите сега са просто любезни.
Тъжно е, когато разбереш някои неща много късно. Но аз бях много малка, за мен това беше заварена ситуация и явно не съм я осъзнавала напълно.




Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано05.12.21 11:34



А как вижда душите им - насън или ги усеща наяве?

При мен в сънищата се поява баба ми, която ме отгледа, но рядко, само за да ме предупреди или успокои за нещо - което винаги се оказва вярно.
Човек може да усеща и да прави контакт с душите на умрели и живи хора.

Аз сънувах, че след смъртта човек остава жив. Може и да е истина. Даже сънувах повторното си раждане. Но не съм задълбавала в тези неща.




Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.12.21 21:41



Не ги вижда, усеща тяхното присъствие, енергията им, общува с тях телепатично, особено в трудни моменти те са винаги с нея за подкрепа.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: vida1929]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано06.12.21 00:28



Душата е временно явление и свойство на високо-организираната материя. При разпад на материята изчезва и Душата. Безсмъртие не съществува освен в света на мечтите ви. В момента в който спрат сърцата ви ще изчезнат и Душите ви..

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.12.21 08:43



Това не е вярно.На теб ли да вярвам или на Библията и хилядите описани случаи?



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.12.21 09:12



Аз вярвам, че душата непрекъснато се преражда. В Космоса тя просто се рее. Тук на Земята, ако се върне поради някаква причина- например за да се срещне със някой или да изпълни важна задача, душата влиза в материален носител-може да е врабче, може да е цвете или листо, може да е в човешко същество.
Душите на двете братовчедки бяха си дошли веднъж за да подкрепят третата им братовчедка, когато тя беше в много тежка криза, ....за да й кажат да се държи, да не се предава.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.12.21 09:23



Това за прераждането също не е вярно.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: vida1929]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано06.12.21 13:37



> Аз вярвам, че душата непрекъснато се преражда. В Космоса тя просто се рее.

Това е света на мечтите ви. Той също съществува докато съществува и Душата т.е. до разграждането на биологичната маса база за съществуването и.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re:нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.12.21 14:13



Всъщност истината е, че никой не знае, какво точно става след смъртта и с това не бива да се спекулира. Хората се опитват да го изследват много внимателно по всички начини, които се досещат.
Но е факт, че невидимия свят съществува и е по-голям от видимия.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано06.12.21 16:07



> Всъщност истината е, че никой не знае, какво точно става след смъртта и с това не бива да се спекулира.

Именно всички приказки за живот след смъртта са точно това - чиста спекулация която няма нищо общо с логиката знанието и здравия разум т.е. намира се изцяло в света на мечтите.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано06.12.21 19:19



Сподели за чувствителността ти спрямо тях



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор specular (безпристрастен)
Публикувано06.12.21 20:30



Май не си чел дефиницията на доказателство... Ама не си само ти.

Иначе и аз съм чувал подобни истории, но все от този род - сучло му се, видяло му се...



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.12.21 21:10



Докато започнах да работя на добри обекти до януари 2012та през 80те, 90те и 2000те години обществото ми беше голям враг и доста от контактите ми бяха вредни за мен.Откакто започнах сериозно да работя това се промени и най интелигентните и коректни хора ги намерих най вече от интернет особено от един астрономически форум.

Като питаш за чувствителност през 2006та една красавица която ми направи свирка и която намерих тук в клубовете на дира сподели, че при първото й докосване към мен ме усетила като огнен, войнствен, неспокоен.За по стари години това са ми точните три характеристики, а в университета една колежка ми каза, че като се ядосам лицето ми става като разграждане на материята.Сега в последно време това което забелязвам, че не съм толкова огнен, но съм останал войнствен и неспокоен като огнения елемент е заместен от хладнокръвие.От края на 2012та насам избягвам повечето контакти с хора, повечето са ми безразлични и се срещам и комуникирам в реала, по телефона и в интернет само с качествени хора с които имаме обща полза.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: specular]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано06.12.21 21:11



Май не си ми чел постинги от по минало време.Аз имам богат опит не само с наблюдения на НЛО с бинокли и телескопи, но и с паранормални явления чути и видяни и от други хора около мен.



Тема Re:нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано08.12.21 18:42



Всеки има своя истина.




Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.12.21 16:13



и какви бяха физическите сигнали от живите хора от астрономическите форуми?

известно ли ти е в момента коя година сме и цитираните от теб 2012 и 2006 година преди колко време са или пък още не са настъпили



особено във втория случай твоята чувствителност никаква, говориш тя какво е казала и как е начесала егото ти /и не само него/, споделяйки като какъв те е възприела

самият ти какви сигнали усещаш - физически от живи хора.

що избягваш хората, токови удари ли получаваш или друго?

ако ти пък нямаш никакви и не възприемаш физически контакти и сигнали от живи хора, не смяташ ли, че е внушение да имаш по-изострена чувствителност за знаци от отвъдното



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано09.12.21 16:18



Физическите сигнали от живите хора от астро форумите това бяха и са контакти с най интелигентните хора в моя живот след преподавателите в университета и то въпроси които ме вълнуват от дете.

Идеално съм ориентиран откъм време и пространство.

Навремето съм бил чувствителен, сега чувствителността е заместена от хладнокръвие и пресметлив разум.

Освен информация от живи хора, вербална и писмена информация усещам генетическите им заложби и това те докъде са стигнали в живота въз основа на гемона си.Виждам, че тези с добрите гени особено родените през 60те са дръпнали много напред, а тези с по лошите гени са станали работници, бачкатори и мизерници.

Хора с които нямам общи интереси са просто излишна загуба на време и енергия.За какво са ми?

Нямам по изострена чувствителност за знаци от отвъдното защото сигналите от мъртъвци и полтъргайст у нас са чувани и виждани не само то мен, а и от други хора.Имам доста надежден начин за гледане в моето собствено бъдеще със степен на достоверност около и над 70%.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.12.21 16:24



очаквам по-задълбочен отговор
този беше просто светкавичен



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано09.12.21 16:57



Мислих да отговоря след малко размисъл, но понеже чета и пиша много информация всеки ден от десетилетия насам независимо дали съм на работа или вкъщи се получава, че просто нямам време за по сериозни отговори освен в клуб НЛО където съм модератор.Особено когато съм на работа докато пиша един постинг или текст в дневника си почти винаги ме прекъсват с телефонно обаждане шефовете или нещо друго и така нещата и донякъде мисълта ми става накъсана.А тактиката на светкавичните отговори в интернет е да не се изпусне контрола върху общата и специалната информация пред нетбука което изисква бързи действия въз основа на голяма централизация на информацията която съм постигнал най късно през пролетта на 2003та година, ако не и доста по рано.

Един по задълбочен отговор вероятно показва, че така както през 2000та година при мен имаше известна антисоциалност след бурните 90 години пълни с негативни емоции с жени и приятели-предатели която отшумя до 2007ма, то отново от 2012та насам тази асоциалност, антисоциалност като че ли се върна в момента в който окончателно разбрах, че освен здравето и парите са всичко на фона на това какви безполезни отрепки имам за приятели около мен, разбира се не всичките и как те не само не могат да ми бъдат полезни, но и на себе си не могат да бъдат полезни, а аз даже и да им помогна те ще разпилеят помощта ми и нищо няма да направят.Освен това през 2013та окончателно се дръпнах от българските жени след като последната авантюра в клубовете на дира през пролетта на 2012та ми струва около и над 1200 лева буквално за нищо.Да не говорим за отрицателния опит от декември 1991ва до тогава над 21 години време който е много черен.

Има и още един голям фактор.Изчислил съм горе долу колко свободно време имам до края на живота си при тези супер натоварени работни графици и става въпрос само за някакви 10 свободни години или около 3650 свободни дни които по моите стандарти са просто нищо, защото аз цял живот съм си играл с огромни периоди от време и огромни физически, умствени и емоционални енергии.Аз просто нямам повече време за глупаци...



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано30.12.21 12:31



Няма доказателства, няма и да има. Онази Богинята дето иска да сме като роботи е и над Христос.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 08:09



Само Бог-отец е над Исус Христос.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 10:08



Е то по твоята логика Богинята е Бог и съм общувал с Бог. Тогава защо ми е Христос.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 10:22



Няма никаква богиня.Само чрез Христос който е син божи може да се достигне до Бог отец.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 11:55



И така става. Не трябва да я величаем прекалено, за да не се вземе на сериозно. Защото и тя греши.

А за Христос на различни мнения сме. Според мен, божествен, според теб много повече.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 12:07



Христос определено е шефът на човечеството и Христос не е просто човек живял преди 2021 години, Христос е паранормално явление, дух който обикаля и ни наблюдава и от него зависи къде ще отидем след смъртта въз основа на действията в нашия ни живот.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 12:22



На мен ми обясниха, че богинята решава кой къде ще се прероди като умре.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 12:30



Излъгали са сте, няма прераждане и живота е само един.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 14:12



И в библията има много лъжи.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 14:45



Библията е единствената книга без противоречия в нея и всичко написано в нея е вярно.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 15:19



Ако е така, значи още повече лъже.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 15:24



Въпрос на тълкувание.При правилно тълкувание на Библията всичко написано в нея е истина.Християнинът Илия през февруари 2006та беше избрал един текст от Библията специално за мен и ми го прочете.В него се казваше, че ще дойдат времено хора които имат по малко да имат повече и да живеят по добре отколкото хора които имат много.Наистина 10-15 години по късно тези времена дойдоха и вече имам примери около мен за хора които изпотрошиха милиони евро и имоти за стотици хиляди и сега буквално нямат пари за отопление през зимата.В същото време хора които имат малки заплати и се трудят честно и съвестно без да извършват грехове и престъпления имат всичко необходимо и отопление и интернет, и всичко.Така че всичко написано в Библията е истина, въпроса е да го четеш и тълкуваш и осмисляш правилно.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 15:42



И ти си като роботите. Това, че някои неща в Библията са вярни, не значи че всички са такива.

Я кажи как е по-добре да се живее, без жена или с жена, на която все да угаждаш.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 15:45



За това да имаш или да нямаш жена всеки сам си преценява.Аз лично не мога да си представя да живея с жена която е генетично и умствено под моето ниво и отгоре на всичко да хвърлям пари за това и то не два, три лева, а стотици хиляди за десетилетия напред.Ако жената до мен има по добра генетика от моята и поне е умна колкото мен мога да се замисля.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 15:52



На мен пък ми е все едно, щом не е пратена от богинята.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 15:56



За да угаждаш на една жена трябва да изкарваш поне 1600 лева на месец, 800 лева за теб и 800 лева за нея.В момента в който тя намери по богат от теб ще те ограби и ще те зареже.До там са стигнали нравите в днешно време.

Каква е тази богиня за която пишеш?Пак ли някаква твоя измислица?



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 15:59



E не, онази с косата. В източните учения онази като умреш дето те разпределя къде ще се преродиш е жена.

Според старият завет на библията има свободна воля. Според Христос и източните учения, не. Защото и Христос е пратеник на богинята.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 16:09



Източните учения са лъжеучения, няма прераждане.Само Исус Христос може да определи съдбата на хората след смъртта им.Той е свръхестествено явление от най висш клас и е навсякъде едновременно.Христос е пратеник на Бог, негов син.300 години преди раждането му е изпратено съобщение на хората по този въпрос, че ще се роди Спасителя.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 16:10



Я си спомни защо Христос изпълнява волята на Бог, да го предадат и умре. Защото иска да е велик, а не да живее още и да се крие.

Редактирано от blood9 на 31.12.21 16:14.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 16:14



Христос не може да контролира ума на другите, дори и да го прави той е дете в сравнение с Богинята.

Онази може да контролира ума на всички хора на Земята, на всички. На милиарди. Ние сме роботи.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 16:25



Защото иска да спаси хората, за това си е дал живота.А хората сте неблагодарни и не го оценявате.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано31.12.21 16:27



Такава Богиня съществува само в твоите болни фантазии.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 17:18



Това е хубаво. Защото си е моя богинята.



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано31.12.21 17:22



Не е ли за да е известен и да научим много за божествените неща?



Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: blood9]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано31.12.21 22:41



> в библията има много лъжи.

Добрутро...

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано31.12.21 22:42



> Аз лично не мога да си представя да живея с жена която е генетично и умствено под моето ниво

Не си от най-смирените.. Библията не учеше ли на смиреност - ако ти ударят плесница на едната буза подай си другата за още една плесница.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Физически сигнал от мъртвецнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано01.01.22 08:20



Прав си, но дебилки не ми трябват.Тази първата ми и последната ми по прякор Джофрата дойде на среща от другия край на София с джапанки в тролея и забележи пресече Околовръстното шосе не на светофар както му е реда, а направо на улицата и то с джапанките не с маратонки или обувки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.