Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За библиятанови  
Автор blood9 ()
Публикувано10.10.21 12:31



Дълго се чудих, какво липсва в нея. Защо след нея има милиони и милиони книги и тях ги харесват хората. Защо няма нови библии.

И достигнах до извода, че в библията няма любов. Има само някакъв призив към вяра, без любов от страна на по-висшите същества, божествени.

Еми то не може без да ги усетиш, да ги разбереш, да общуваш с тях.

Библията е написана от машини.

След време изкуствения интелект и роботите ще завладеят Земята. А до тогава се уповавайте само на мъдростите от библията. И преследвайте всякакви врачки, гледачки, и други.

Целта е всеобщо затъпяване и победа на роботите и изкуственият интелект на Земята. И така ни правят на роботи, че сме безинтересни на 4 измерни или други хора, а само на роботите, без чувства и по план. Да завладеят Земята.

Чрез религията ни направиха роботи.

Христос не е любов. Ако си мислиш за друга жена, забрави за мен. Туй не е любов.

Любов е когато има съревнование за любовта и ти винаги побеждаваш, защото обичаш повече.

А от всички религии и попове. Роботите и изкуственият интелект ще надделее. Защото не знаете и за лакомията, и за любовта. И за много други неща.

Тях ги няма в библията направена от машините.



Тема Re: За библиятанови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано10.10.21 23:28



Библията и вярата в Исус са ни единственото спасение от лъжите и капаните на Сатаната.Исус е казал за Сатаната, че е бащата на лъжата.Със Сатаната не се спори, той е на Земята поне от 10 000 години преди новата ера, винаги ще те надприказва и убеди в правотата си за да извърших някое престъпление или грях.Знаейки божието слово можеш да го парираш като с меч и той веднага изчезва.Сатаната знае божието слово наизуст и има печат за съвършенство и е най коварния и опасен враг на човека.



Тема Re: За библиятанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано16.10.21 11:41



Природа е имало и милиарди години преди библията. Вселената е пълна с милиони планети като Земята. Няма да ти обяснявам, че нещата са много по-мащабни.



Тема Re: За библията [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано16.10.21 21:29



Да, но Бог всичко е сътворил и Исус Христос е негов син.



Тема Re: За библиятанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано18.10.21 11:30



Вселената е компютърна симулация създадена от 4 измерни същества и няма как да е сътворена от Бог.

Исус няма как да е негов син, защото Бог е по-голям от милиарди Вселени. Може да е негово творение, както другите хора. Ако си човек си творение.



Тема Re: За библиятанови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано18.10.21 22:24



Именно тази компютърна симулация е създадена от Бог който може и да 8 измерен.

Исус Христос е единствения човек който е възкръснал след смъртта си.Това никой друг не е могъл да го направи.Замисли се.



Тема Re: За библиятанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано19.10.21 11:28



Не е създадена от Бог. Дори не е създадена от човек. Вселената е толкова зле, защото е създадена от изкуствен интелект, каквито сме и ние.

За онези 4 измерните сме ботове. И си мислят, че нямаме чувства, защото и те и ние сме роботи.

"Исус Христос е единствения човек който е възкръснал след смъртта си.Това никой друг не е могъл да го направи.Замисли се."

Не е единственият човек. И не се знае дали е възкръснал.

Направиха ми го и на мен. Преместиха ме на друг сървър, но в една и съща компютърна игра. Сега съм в друга Вселена. Но компютърната игра не е тяхна и пак ще съм зле, както в другите паралелни Вселени.

Според Корана и тълкуванията. Са подменили Христос. Копирали са го от сървър дето не е умрял и са го пратили дето е умрял на кръста. Може би в това се крие тайната.

А за Сатаната. И това е казано в Корана , само че компютърен интелект 4 измерен е направил Сатаната за да може да наказва хората, но е прекалил. И онзи интелект прекалява, както ние прекаляваме. Всичко е грешно. И сме ботове.

И ако не си запознат хората са до 12 измерение. Обясниха ми, че съм стигал до 7-8 измерение, но там е било гадно и много страшно, като грешиш.

А ти разсъждаваше най-умно като някога преди години като обясни, че си машина, а не човек.

Всички сме роботи. Ботове. Това е.

"Исус Христос е единствения човек който е възкръснал след смъртта си."

Всеки може да е Христос, стига да му позволи Богинята на любовта, онази от над 100 измерения. Обаче при мен не се получи. Няма значение, не става, не става и не става.

Знаеш ли какво е богинята на любовта. Нещо като твоята душа. Спомняш си минали животи, не си сам а с нея, и тя е по-голяма от действителността.

Е, пробваха, не се получи. И разбрах, че съм обикновен Бот във свят на Ботове на планетата Земя.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.