Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема В търсене на истината  
Автор blood9 ()
Публикувано07.10.21 15:45



Онова предаване по Българане. Един стар психолог дето имаше над 20 книги.

Разказваше ни за двете си жени. Първата му жена го е карала да я носи на гръб в планината, ужким си навехнала крака за да го изпита колко е силен. И той не се е усетил, че го лъже.

Втората му жена. Обясни, че при тях си разпределят властта. Жена му за малките неща. Демек му заповядва какво да прави и каквото тя иска, това прави. Той по голямите световни проблеми, философства и и обяснява.

Като не можеш и жена да си намериш, която да ти е равна и заедно, а не каквото тя иска да правиш, пък камо ли да имаш силата да я подчиниш, защото си по-умен и философ. Ами не се взимай на сериозно, че хората ще ти вярват и ще си им интересен.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: blood9]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.10.21 16:40



Ами не се взимай на сериозно, че хората ще ти вярват и ще си им интересен.

може да му вярват, може да гледат на него като различен опит
вариант, че и така може
но не съм го гледала и не се сещам за кого говориш



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: holi_day]  
Автор blood9 ()
Публикувано07.10.21 17:21



Мисли, че жените са по-висши от мъжете, а все дава акъл. Еми то не става така.

Схвана ли, че пак не е разбрал, защо не го възприемат на сериозно.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано07.10.21 23:09



Жените ВИНАГИ избират мъж с по качествени гени от техните и не стига, че те са генетично надолу, но и се опитват да го командват.Мен не са могли да ме командват жени с далеч по качествени гени от моите, а какво остава за някоя по тъпа и по зле изглеждаща от мен - просто абсурд.Да не говорим, че аз съм неуправляем и неподатлив на каквото и да било възпитание.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано10.10.21 12:19



Няма как да се мислиш за божествен и да величаеш друг човек, като жена си. Абсурд. Щом ги усетиш величаеш само тях, по-висшите същества, като хората. Свързани с божественото.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.10.21 14:12



>Жените ВИНАГИ избират мъж с по качествени гени
Проблема е че няма всеобща дефиниция за понятието "качествени гени". "качествени гени" е културен феномен - за едни култури означава едно , за други - съвсем друго.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 14.10.21 14:13.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано15.10.21 13:22



Преди 10 години толкова лесно разбирах какво пишеш , сега чета по пет пъти и смисълът ми убягва.

......................................................


Тема Re: В търсене на истинатанови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано16.10.21 11:34



Защото преди обяснявах една чувствителност, а сега друга. Преди към обикновенните хора, а сега към онези по-висшите 4 измерните.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: lsrael Thornstein]  
Автор blood9 ()
Публикувано16.10.21 11:45



Като избираш избираш, като обичаш обичаш. Няма много връзка между двете.

Това да очакваш жена да те разбере, както ти разбираш нуждите на домашният си любимец е невъзможно, защото жената е дори по-нисша от мъжа. Затова хората са открили вярата.



Тема Re: В търсене на истинатанови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.10.21 16:07



Жените ВИНАГИ избират мъж с по качествени гени от техните и не стига, че те са генетично надолу, но и се опитват да го командват.Мен не са могли да ме командват жени...
голямо момче си
наблюдавай поведението на мъжете
мъжът е готов да прави какви ли не подвизи и жертви, точно когато никой нищо не го кара
даже колкото повече не искат от него, толкова е по-всеотдаен






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.