Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Луд ли е Христос?  
Автор blood9 ()
Публикувано24.09.21 12:54



Това е малко тъпо като разсъждение, но да поясня. Иска да служи в храм още на 12-13 години, където всички го мразят, демек свещенниците го мразят от дете. Няма как да не усети още като дете като е божествен, че онези го мразят.

После до 30 години служи на баща си и майка си, подчинява им се, защото нали е написано, че който почита майка си и баща си ще живее дълго. Обаче и в това го излъгват, защото живее до 33 години, защо тогава да помага на майка си и баща си.

Като започва над 30 години да проповядва пред еврейските свещенници, за малко не го убиват с камъни. Хубаво, че Дяволите му помагат, наричат се така защото са само 4 измерни, а онази Богиня на любовта дето командва акъла на свещенниците, ако зависеше от нея да го е затрила тогава. А тези така наречени "дяволи" са от Рая, директно изпълняват послания на онези от Рая. Богинята на любовта колкото и да е голяма им се подчинява, защото тези от Ада, каквато е тя създала планетата Земя, се подчинява на тези от Рая и Христос оцелява.

Обяснява, че трябва да се прощава 7 пъти по седем и още, а дори не се опитва да спаси своят ученик Юда. Демек, свой близък. А после обяснява за другите " Господи прости им какво правят". Демек за непознати има прошка, а за познати не.

Интересното е, че пред хора които не го искат проповядва, това което те не искат и дори го убиват заради това. И мисли за свещен храм, дето има свещенници и хора които го презират и не го харесват. Вместо да си направи свой.

Като умира и възкръсва разбира, че това не е правилно и пророкува до 70 година от новата ера, че храма ще е разрушен и Йерусалим. И така и става. Това е защото не са го почитали.

Разбира, че и Богинята на любовта не го харесва на Земята, обаче не разбира че има Богиня на любовта, а се мисли за най-велик, защото му помагат Дяволи от Рая и си мисли, че е всемогъщ и заради него до 70 година ще унищожи Земята, създадена от богинята на любовта.
Това няма как да стане. Не се позволява. Все пак Земята си е владение на Богинята на любовта, в Ада Машина. Христос не е толкова всемогъщ.

Дори не обяснява за паралелните измерения. Че има такива като него в такива като Земята планети.

Доста е объркан.
И си мисля, че е луд.
То и аз съм луд и понякога и му подражавам.

А за зомбитата на Земята командвани от Богинята на любовта, все си мисля, че и чак толкова зомбита да са е тъпо, както и Христос е мислил. И аз не съм за тука.

Спомнете си и пророчеството, че ще се появят много като него, които ще се правят на Него. Е, няма такива луди.
Дето като не ги харесват да обясняват на другите кое как е в Рая и да не харесват толкова Богинята на любовта. Тук на Земята всички са зомбита. И до 70 година от новата ера не са се появили други.

Не знам какви магии им прави на хората онази Богинята, обаче са хептем ошашавени и не се позволява проявление на божествено от Рая.





Редактирано от blood9 на 24.09.21 13:00.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.09.21 13:06



Да те предупредя теб и всички останали които ме четат.Със Сатаната не се спори, той е древно свръхестествено същество което винаги ще те надприказва, винаги ще те убеди в правотата си за това колко е правилно и полезно да се извърши даден грях и престъпление.Единственото спасение е да знаеш божието слово и като му го кажеш Сатаната веднага изчезва.Сатаната знае божието слово наизуст и само това е спасение от него, ако не познаваш божието слово си загубен.Сатаната няма какво да каже срещу божието слово и то му въздейства като словесен меч.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано24.09.21 13:15



"Със Сатаната не се спори"

Точно така. Обаче онази дето се грижи за Земята не е Сатана, а Богиня.

"Единственото спасение е да знаеш божието слово и като му го кажеш Сатаната веднага изчезва."

Така е. Защото Сатаната е добър, ама Богинята на любовта е по-висша и не изчезва защото цялата Вселена е в Нея.

Знаеш ли например, че Христос за да не го убият на 30 години, Сатаната му помага, като контролира съзнанието на другите хора, за да се изпълни божията воля от Рая?

Я като си наясно, обясни как да ухажваме онази Богиня на любовта, дето прави хората на Зомбита без свободна воля. Онази с косата, която решава кой къде ще отиде като умре. И заради която няма божествени проявления на Земята. Ако не беше позволила и Христос нямаше да е на Земята.

Не е Бог. По-нисша е. Онази Богинята. Онази от над 100 измерения. Как се ухажва?



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.09.21 13:26



Няма никакви богини.Има само Бог, Светия дух и Исус Христос.Всичко останало е лъжа и заблуда.Сатаната е баща на лъжата и мрази хората, целта му е да те убие и да завлече в ада.Исус Христос и Сатаната са в открит конфликт вече повече от 2021 години.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано24.09.21 13:30



Има. Бог контролира милиони и повече измерения. Онова дето приемаш за Сатана, но не е а по-могъщо и той милиони.

Ангелите хиляди измерения.

Богинята стотици.

Та въпроса ми е да сменя ли Богинята или не? Защото ако я сменя няма да я има и Земята и Библията и всичките там писания.

Обаче на Земята с зомбита ми е писнало още преди много животи. Това ми обясни добрият Дявол.

Редактирано от blood9 на 24.09.21 13:30.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.09.21 13:33



Това го твърдиш ти.Библията казва съвсем друго.Кое е по меродавно?Ти ли знаеш повече или свещенно писание което е на хилядолетия и по което са се водили милиарди хора?



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано24.09.21 13:38



".Кое е по меродавно?Ти ли знаеш повече или свещенно писание което е на хилядолетия и по което са се водили милиарди хора?"

Няма значение кое. Богинята на любовта, в АДа машина е обсебила хората и не се позволяват божествени проявления.

Няма вече вяра, има наука. Няма чувства, има изгода.

Тя е обсебила хората, онази Богиня.
Никой не вярва на библията. Всички я използват заради изгода. Дори и като на театър се обличат поповете и пеят.

На кого вярвам. Е когато онези от библията ми направят такива божествени проявления, като онези другите ще им повярвам. До тогава на онези моите учители и приятели.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.09.21 13:42



Има ОГРОМНО значение защото Библията е писана от Бог, а твоите постинги са писани от теб, а ти си никой нито в човешкото общество, нито по религиозните въпроси.Ти не си никакъв капацитет и плюс това нямаш опит, а само сухи налудни теории.Ако беше ме послушал преди 8 години сега щеше да си като мен да вземаш почти 1000 лева заплата и по цял ден на работата да си цъкаш пред лаптопа в интернет.Щеше да имаш пари и за жени и за компютри, а не да си вечно зависим от баща си .

Никой не може да използва Библията заради изгода защото с Бог търговия не се върши.А който промени даже и една дума от Библията ще го застигнат всички язви които са описани в нея.

Аз имах божествени проявления покрай Библията още през 2005та година, но аз съм силно вярващ човек с постоянство във вярата.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано24.09.21 14:55



Никой съм и това е хубаво, тук в Ада на Земята.



Тема Re: Луд ли е Христос? [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.09.21 21:43



Ада в отвъдното е много по-страшен от този на Земята и е вечен.Сатаната лъже и успокоява хората, че имат много време да се поправят, но голата истина е, че реално няма никакво време за губене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.