Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Шинтоизъмнови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано11.08.21 14:52



Да, чувала съм.

......................................................


Тема Re: Шинтоизъмнови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано11.08.21 16:00



А чувала ли си за един blood2 дето го било страх да се прероди, боговете му казали, че може като какъвто си иска, даже и в Япония? Това е страшното.

Хубавото е, че преместили Афганистан над 3000 километра на изток и вече не граничи с Турция.

Та у другата реалност от която идвам пак имаше една Розмари. Ти не си тя. Ти си от тази реалност и този свят, но си приличате. То всички ни менят от една реалност в друга, но при мен го направиха по-грандиозно за да се усетя, че този свят не е онзи от който идвам.

Редактирано от blood9 на 11.08.21 16:01.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано11.08.21 22:33



В твоя случай на объркана мисъл е валидно едно от заключенията на Шопенхуер, че природната интелигентност може да изкупи липсата на познания, но липсата на природна надареност не може да се изкупи с никакви познания.Колкото и да четеш и да знаеш никога няма да се оправиш.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано12.08.21 12:47



Файле, и ти го осъзна. Идвам от друга паралелна Вселена и реалност, където има други природни условия, и тук няма как да се оправя, а там ще ми е по-добре когато дойдат да ме вземат.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.08.21 12:21



Двете важни неща които трябва да знаеш, да разбереш и да осъзнаеш дълбоко в себе си.Първо за да получиш нещо от обществената система първо трябва да вкараш нещо в нея като труд или нещо друго.Второ жените не са създадени за да те обслужват, а обратното ти си създаден за да ги обслужваш тях.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано13.08.21 12:48



"Първо за да получиш нещо от обществената система първо трябва да вкараш нещо в нея като труд или нещо друго."

Знам. Но няма да се получи. То това не е важно. И онези същества се опитаха да ми помогнат, но няма да стане, не си заслужава. Важното беше, че като дойдоха "демоните" не можех да визуализирам, а ми обясниха че не става защото съм още бебе. Страня от хора, по възможност по-рядко да се срещам с тях. Не са ми интересни. Не са вярващи, а роботи.

"Второ жените не са създадени за да те обслужват, а обратното ти си създаден за да ги обслужваш тях."

Това което наричаш "жени", са мъже. Всички на Земята са мъже. Има прераждания и са избрали да са жени, защото така искат, но са си мъже, наречи ги и джендъри. Всички са еднакви и нарочно са жени, за да могат да им слугуват мъжете.

В Корана е обяснено малко, че като отидеш в Рая ще имаш жени, които не са тези жени на Земята, които са мъже, а по-жени.

И тези човешки неща и мъдрости не са ми интересни. Защото има по-хора от тези на Земята.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.08.21 13:04



Никакъв избор нямаш първо защото нямаш капитал някъде да ти капе наем от 1000 лева на месец, второ баща ти няма да е вечно жив.Или разчиташ брат ти да те храни, да ти купува компютри и да плаща ремонтите им и всички битови сметки?

Няма такова нещо като прераждане.Това са виждания на бесовските религии които са погрешни и опасни.

Корана е източна религия и второ фалшива религия измислена от Мохамед самозванеца.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано13.08.21 18:02



Много си войнствен.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: blood9]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.08.21 21:44



Една мацка каза за мен през 2006та, че когато ме докосвала ме усетила като огнен, войнствен, неспокоен.Наистина това са трите ми основни характеристики на психологическото ми състояние.



Тема Re: Шинтоизъмнови [re: FlLERO99]  
Автор blood9 ()
Публикувано13.08.21 21:56



И аз съм неспокоен защото не се разбирам с хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.