Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Биолингвистиканови [re: blood9]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.07.21 21:10



Не, не се радвам да ми казваш,че приличам на диктатор.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: Vitalite]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.07.21 22:00



Някой се е изтрил и темата всеки път отваря на първия постинг. Много изнервящо, какво се триете бе, ако се става по-умен кажете че съм в нужда.





Тема Re: Биолингвистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.07.21 22:42



така е дагое, всякой път на платон, гугъл и чомски се отваря гадината





Тема Re: Биолингвистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.07.21 17:57



тя и темата биосинтез се отваря на първия постинг. И там ли някой се е изтрил?
Аз не трия постове, но много често ги редактирам.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.07.21 08:36



Тоест, не си чела Диспенза

Гледала си клипчета. Не, не те упреквам.

Познавам хора, които тичат сутрин в парка и отричат йогата. Познавам други, които ходят на фитнес и не признават йогата. Познавам плувци, които се смеят на занимаващите се с йога. Йогисти, които отричат всичко останало :))) и дори хат(х)а йога :))) Едни са привърженици на виняса, други на кундалини :))) и дори не са чували за Бхагавадгита. :)))



Тема Re: Биолингвистиканови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.07.21 08:37



Офф... що за драма?! Просто си напиши програма.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.07.21 13:02



Четох от него, каквото ме интересува и което разбирам.
Избягвам да отричам нещо, което не познавам. Не познавам йога и не я отричам, но и не ме влече да я изучавам поне на този етап от живота ми. Възможно е по-нататък да ми се появи интерес, си мисля, защото постоянно пред очите ми се изпречват книги за йога без да съм ги търсила. Но сега съм много заета с други теми и занимания.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.07.21 15:26



ОК


Няма значение с какво се занимаваш (стига да не вредиш на другите, де), ако то те прави все по-щастлива и удовлетворена от живота.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано16.07.21 15:54



А знаеш ли за дървото на живота и онези там японците. То и в библията го има но доста завоалирано.

Въобще са ни казали доста онези малките, като хората, ама пак не става. Няма я вярата. Защото онези големите все ни наказват и е гадно. Духовните знаят, че като ги посъбудят от машини ще станат на Вещици и пак мъки и нещастия, ама докато го докарат до Богини на любовта да не сме умрели.



Тема Re: Биолингвистиканови [re: Vitalite]  
Автор expat ()
Публикувано16.07.21 16:00



Стихоплетстваш в рими.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.