Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови  
Автор novagodin ()
Публикувано06.04.21 17:23



Водещ: Петър Кралев

В осем последователни модула от по 8 часа, всеки от които ще се провежда в рамките на един съботен ден месечно.

Първи модул:
08.05 (събота), 2021 г.
10.00 ч. - 18.00 ч.

Адрес:
София, бул. „Мария Луиза” – 32, ет. 2, зала по йога

Подробности, програма, начин на записване, както и информация за водещия - в pdf файла към линка, оцветен в синьо, в обявата.



Редактирано от novagodin на 06.04.21 17:30.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано06.04.21 18:57



Ти си като ясновидките по булевард "Цар Освободител" от миналото – вървиш след хората, преследваш ги и им досаждаш с твоите оферти в пуста надежда да попаднеш на някой наивник, който да превърнеш в собствена плячка. Упоритостта ти е изключително дразнеща. Поне се научи, че преди номера на улицата не се поставя тире. Ако си толкова педантичен, можеш да ползваш символа №. Толкова ли не се сети как да го намериш в Гугъл?!





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано07.04.21 08:20



Упоритостта ти е изключително дразнеща.

+++



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано14.04.21 20:15



И като се поупражнява стилистично в безсмислена и тъпа агресия, какво? По-напъчен ли си самоизглеждаш? Виж си първо собствената пунктуация, да не я подхващам аз, че си се разлял навсякъде. Друго не си струва да ти се обяснява.

Новагодин


Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.04.21 18:35



Срамота да не може един от съоснователите на клуба, да пусне обявление , без да се налага да се разправя с разни.
Аз искам лично да ти благодаря за всичко, което си писал по темите на клуба.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.04.21 02:35





Там са два числени знака зад тирето – № и # – и едно C2.

Сега искаш 560 BGN, по-късно – 3640.



Забрави.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано18.04.21 13:58



Човекът -пуснал си обява. Ти като няма да ходиш на събирането, не ходи-кой те кара, но да пишеш глупости-защо!?
Аз съм сигурна, че си нямаш хал хабер от В. Райх и терапия. Ама дращиш.
Всъщност не се учудвам .
Не е тайна, че в този клуб терапевтите не се четат, няма сериозно и уважително отношение към тях. Затова и един по един се изнизаха.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.04.21 20:40



Аз искам лично да ти благодаря за всичко, което си писал по темите на клуба.
лично или публично?



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.04.21 03:32



В случая е публично... В онлайн форум... В обява за неорайхиянство, която, забележи, съдържа думичката "биоенергия"!

Как точно тези благодарности биха го стоплили г-н Кралев е нещо, на което науката до този етап от развитието на човешката цивилизация не може да отговори. :))

Аз под "енергия" разбирам топлинна енергия, електрическа енергия, слънчева енергия, енергия от изкопаеми горива като петрол, въглища или газ, ядрена енергия и т.н... Само като видя или чуя за биоенергия и веднага ми става ясно за какво шарлатанство става дума. Неслучайно сравних поведението на магистър Кралев с онова на врачките от едно време... Че и по 10 кинта на ден ще му спестявам цяла седмица... И то за какво?! Да му слушам глупостите за биоенергии и всякакви подобни трици, с които се опитва да лови маймуни.

А'е не на мене тия. Аз да не паса трева! С 560 лв мога да си купя много по-интересни неща от неговото време... :))

Чудно ми е дали все пак са успяли да изградят нов райх тези неорайхиянци... :))

Биоенергетиката е по-близо до химията и биологията, отколкото до психологията (да не кажа, че психолозите нямат никаква дума по този въпрос). Целта на биоенергетиката е да опише как живите организми придобиват и преобразуват енергия, за да извършват биологична работа, т.е. да функционират биохимичните процеси в тях (да живеят).

Сега, то е ясно как мистър магистър Кралев придобива енергия, за да поддържа биохимичните процеси на неговото тяло функциониращи – чрез маймунки, които се опитва да лови с трици.

ПП: И една тъжна (или поне за мен) новина, Холи... Изглежда, че Чочка е започнала да умира... Тези може да са едни от нейните последни снимки...






Това е стаята, в която я приютявам:

















А това е моето бюро:





Знам, че е много мръсно и доста разхвърляно, а и изобщо, съвсем скромно, но все пак е по-добре, отколкото на улицата. Сега трябва да я изкъпя в банята, после да я подсуша с хавлийка и да я положа на едно памучно одеало, за да съхне, после трябва да изхвърля боклука, след това през деня – да посрещна куриера за едни зарядни; утре – да посрещна куриер за едни батерии; а малко по-късно – за едни лампи, с които искам да осветя цялото гаражно помещение, през което се влиза за подземния гараж, където пазим Хондата.

ППП: Към г-н магистър Кралев... Знам Вашият следващ ход – ще се оплачете, че Ви разводнявам темата. Спестете си го, г-н магистър Кралев, излишен е.



Редактирано от Nuke Dukem на 19.04.21 08:22.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.04.21 08:34



В случая е публично... В онлайн форум... В обява за неорайхиянство, която, забележи, съдържа думичката "биоенергия"!

Ами почвай с доноси до модератори и администратори на онлайн форума, които да го блокират и баннат. Щото ти пречи да си сереш менталните отпадъци във въпросния форум.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.