Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:27



а не под масата

Явно контактуваш в хората от дира и по други канали или на бележки, и си говорите.

Не контактувам с абсолютно никой тук, освен на мегдана. Моите впечатления са, че хвърчат бележки нагоре-надолу и не знаеш кой, как и с кого. А, и не рядко изскачат доказателства, че едната половина на дира е преспала с другата, в някакъв момент

И, чат пат седя и се дивя Но, здраве да е, сех да има



Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:32



Не. Когато се налага да контактувам с бележки - това никога не касае трети човек. Кат скала съм в това отношение. Не обичам и на мен да ми пишат бележки в които става въпрос за други хора - обикновено такива бележки изтипосвам открито. Просто се досетих. Имаше тема преди в която се Вида загатна подобно нещо. Затова на 99% съм сигурен, че е тя.





Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:38



Вида директно си написа, че ще постъпи като у дедовия и ще иска забрана да й пишат. Постът беше към алиса. Не беше никакво загатване. Сега, защо вида е писала бележка на адмирала, не ме брига, както и изхода от цялата ситуация.



Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:39



е въпросната тема, заради която си правя подобни заключения. Естествено - може и да не съм прав ама аз питам все пак



Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:41



Да ама мен ме брига щот я уважавам и такива на бележки до админи на съседни клубове вместо едно "Моля, не пиши след мен" е достатъчно и ще свърши работа.



Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:43



еми, вида си го каза, моля не прави така с мен! Тук, в този клуб. Намери си го сам. Мен ме мързи. И не е моята чаша чай.



Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:43



Абе имам личен вътрешен конфликт със скрито-покрити отношения... и не съм ок и то в клуб дето кажи речи всички ги имам за доста близки хора. Всеки ден сме заедно дето се вика.



Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:47



Отне ми 30 секунди да намеря поста, в пуснатата от теб тема. Това си е директно мотамо послание




ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Скоро май ще имаш още една забрана.




Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:49



имам личен

Там ни е разминаването - аз нямам.



Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:49



еми, вида си го каза, моля не прави така с мен! Тук, в този клуб. Намери си го сам. Мен ме мързи. И не е моята чаша чай.

Ами не намерих такова нещо - въпреки, че рових...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.