Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:00



Върнах се на първия ти пост, да си припомня въпроса, значи да сме открити при всяко едно отношение?



Не съм съгласна! Даже, самият Кастанеда си играе на прокривачество Това, в реда на шегата. Разбира, всичко зависи от типа на взаимоотношенията. Нямам нужда да съм открита с всеки.

Повтарям, отговарям на първия ти пост, другите не ги помня от сутринта



Тема Re: Искамнови [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:04



Обичам откритите отношения - случвало ми се е немалко пъти - абе някой вземе и търси под вола теле, заяжда се и т.н. и аз директно специално тук в дира минавам в режим игнор, като го информирам и толкова. Животът е твърде кратък, за да си създаваме дискомфорт. Алиса затова ме кефи - щото при нея няма скрито-покрито - казва си всичко на мига в който й е хрумнало. Тази откритост ми харесва наистина много. Може да не е приятно това, дето ще ти кажат ама по-добре така отколкото инак - поне знаеш за какво става въпрос а не се чудиш - са тоя/тая това ли искаше да каже или нещо друго... ами не е гот някак.

Освен в дира искам така и в реала да постъпвам - съвсем открито и смело и често успявам ама не винаги и не във всяка ситуация





Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:07



С Кастанеда не съм запознат - от доста време насам не ми се чете абсолютно нищо. Е то всеки човек е различен - един иска откритост - друг нещо друго - няма лошо дето се вика. Това, което казваш е също вид откритост.





Тема Re: Искамнови [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:08



Ето, подозирах се, че знам някои неща. Но все пак, крайно недостатъчни за каквото и да било.

А толкова ли е нужно?





Тема Re: Искамнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:10



За да съм открит с теб и да ти го кажа право куме в очи дето се вика - защо просто не каза на Алиса директно да не ти отговаря на постингите ами стигна дотам?



Тема Re: Искамнови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано23.04.21 17:16



Що се месиш де не ти е работа? Ей ти откритост





Тема Re: Искамнови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:19



Щото имам почти всички в този клуб за близки хора и тъй като ги чуствам близки трябва нещата да са на масата а не под масата. Ей ти и на теб.





Тема Re: Искамнови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.04.21 17:20



Виж кво - приела съм вероятността, че колкото и добронамерено открита да съм от моята перспектива, все за някого ще съм отрицателния/лошия/чудовищния герой в неговия филм.



Тема Re: Искамнови [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.04.21 17:21



И аз така. Не може само мили думи - понякога трябва и открито.





Тема Re: Искамнови [re: Rosemary]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.04.21 17:25



Роузи, ти си Герой. Героите живеят пълнокръвно - понякога грешат, понякога падат, друг път са тотално объркани, защото не знят какво се случва - и не се отказват от мечтите си колкото и да им е трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.