Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За вътрешният глас  
Автор blood9 ()
Публикувано10.04.21 23:08



За вътрешният глас. Много ми е малък, размишленията и разсъжденията. И съм тъп.
А онези преди години бяха над 10 пъти по-силни и готини и ми обясниха доста неща.

И като се замисля това бяха едни от най-интересните неща в живота ми. После и преместването в паралелните Вселени, интересно.

Ще се примиря, че съм тъп, имам малък вътрешен глас, разсъждения, фантазия.

За да промениш бъдещето си към по-хубаво отколкото е минало, трябва да си много силен, умен.
Аз и разсъжденията ми, глуповат съм.


Не става провалих се. Какво да обяснявам, като не може да станат хубави неща. Толкова си мога.

Редактирано от blood9 на 10.04.21 23:12.



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: blood9]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано11.04.21 06:26



Какво следва от това?
Това съм го играл преди - аз ти обяснявам, че не си тъп - ти ми обясняваш, че не съм прав...
Всеки има провали в едно-друго и какво от това? Всеки е толкова умен, колкото е.



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: blood9]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.04.21 07:29



Това е вътрешният ти критик. Това не си ти.

Ти си умен, талантлив и способен, имаш богато въображение. Достатъчно силен си, за да справиш със себе си. Стига да искаш.

По природа умът е ригиден. Не обича промените. Обича сигурността на познатото. И винаги ще доказва правотата ти: ако дълбокото ти убеждение е, че е невъзможно да промениш бъдещето си. Сгреши, бе човек!



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.04.21 09:04



Той не трябва да сгреши, а да съгреши... :D





Тема Re: За вътрешният гласнови [re: blood9]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано17.04.21 14:07



Толкова си мога.
Е, да. :)

Много е важно човек да не подценява, нито да се надценява.
Второто дори моооже да е опасно. :))



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: blood9]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.04.21 18:17



Блъди, ако продължаваш да мислиш по този начин, ще продължава да не ти върви. Не е необходима чак толкова сила или ум, за да промениш живота си. Като начало можеш да промениш нещо малко, от което да се почувстваш добре. Друго което можеш да направиш е да си кажеш и да повярваш, че ти си един щастлив, умен, ценен, стойностен, добър, талантлив човек с милиони избори и възможности. И ако някой те кара да се чувстваш маловажен и безстойностен, му кажи да си гледа работата.
И наистина, ти си едно прекрасно човешко същество, като всички човешки същества по земята.



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.04.21 18:23



Сгреши, бе човек!

Само веднъж да му провърви и той ще повярва в себе си. Ама как да стане? Как да промени дълбоката си нагласа, че е неудачник?
Аз имам идея и даже цяла теория, която съм изпробвала, ама и на мен не ми провървя особено, затова те питам.



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано18.04.21 12:15



"Как да промени дълбоката си нагласа, че е неудачник? "
А вие защо не се мислите за неудачници?



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано18.04.21 12:16



"И наистина, ти си едно прекрасно човешко същество, като всички човешки същества по земята."

Ти да не си на някаква дрога.



Тема Re: За вътрешният гласнови [re: blood9]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.04.21 13:17



Ами защото падането, поожулените колена и лакти, ставането и продължаването напред, са част от приключението на живота. Един себеуважаващ се авантюрист върви напред със съзнанието, че идеята за сигурност е измамна и съществена пречка за разгръщането на потенциала му за живот.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.