Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.05.21 00:39



Хора, нямате ли си друга работа, че сте се изпокарали пак за глупости (това е към всички в темата)?
Отстрани погледнато изглежда жалко.
А за който се съмнява, Нюк си има психоложка, аз също й имам координатите и мисля да я посетя. Доколко помага - не знам, в най-лошия случай ще ме насочи към друг.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.05.21 09:40



Аз не я имам, а съм неин клиент... Самият факт обаче, че Новагодин е прибягнал до реклама в онлайн форум, говори обеми за качеството на неговата дейност. Или е закъсал за пари, или е алчен за повече.

Пак казвам, който е ревностен негов защитник, да си плати 70 кинта за един негов модул и после да каже как е било.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано08.05.21 10:22



Новагодин пуска обява тук, тъй като има хора, които го познават, а други са си писали с него дълги периоди, когато клубът все още се движеше повече по тематиката си...
Когато говориш за председатели, той дълго беше председател на сдружението на неорайхианците в България...
След като изобщо ти отговаря, вероятно се забавлява с теб. И не те чака за клиент. Споко



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Baldrian]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.05.21 10:37



А защо трябва да вярвам на неорайхиянец, а не например на фройдист?!



И това, че се "забавлява" с мен (всъщност си търси нови клиенти) не би ли означавало, че в реалния живот е един скучен досадник?!

Впрочем благодаря ти, че чрез речта си ме нарече "интересен"...

Глупостта ходи по хората. Аман от хора, които се опитват да създават нови райхове около себе си. Моля, не ме безпокойте с Вашите глупости.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано08.05.21 11:26



е, че за кво сме тук, ако един райх не можем да създадем и поведем


на никого не си длъжен да вярваш.
виждам, че се възмущаваш в темата нещо...ти си дошъл сам, но щом те влече
без лоши чувства...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Baldrian]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.05.21 12:08



Аз нямам нищо против него, просто ми е далеч. :))





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано12.05.21 14:37



Ооо, вече за "приятел" ме имаш?


И чаааааак при председателя на федерацията по йога!... Подозирах аз, че си скрита лимонка, напращяла от знания и мъдрост. :-)))

Я сега ме светни какво е "модул", да не взема да си умра неграмотен.

Новагодин

Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.05.21 18:29



В отговор на:

Ооо, вече за "приятел" ме имаш?



Многоуважаеми Новагодин,

Е какво, ти за враг ли искаш да те имам?

Модул (на български, в който език не се прави разлика между модулус и модул) е математическа операция, която модифицира отрицателните стойности на равнинна функция в положителни, т.е. прави функцията симетрична относно ординатата – иначе казано, такава функция се нарича четна... f(-x) = f(x).

А също така и:

* едно от множество отделни части, което, когато се комбинира с останалите, образува пълно цяло (напр. акумулаторът е незаменим модул от автомобила – без акумулатор не пали )
– Аварийната сграда е превозена на отделни модули като спални и кухня, които се сглабят на място.
– Пълната компютърна програма е направена от няколко модула (= малки програми, т.е. подпрограми), които би трябвало да бъдат поотделно проверени (тествани), преди да бъдат интегрирани (сглобени до краен потребителски продукт).

* един от елементите (напр. лекции), които заедно образуват цял учебен курс, преподаван особено в колеж или университет

* част от космически кораб, която може да работи независимо от останалите части, особено когато е отделена от тях:
– лунен кацащ модул (или просто лунен модул)

* една част от отделни части, която може да бъде съединена заедно с тях, за да образува по-голям обект (агрегат):
– Реакторът беше построен на модули, които бяха сглобени по-късно на строителния обект (in situ).

Модул е също така част от космически кораб, която може да действа независимо от основната част, напр. .

* една от частите (т.нар. предмет), на които е разделен курс на обучение, която покрива специфична тема и често има свой собствен изпит:
– Курсът ще включва триседмичен модул върху опазване на околната среда.

Още примери:
– За да се опише подходът, се докладва за практически пример, свързан с проектирането на модули за дървообработващи машини.
– Сбитите правила могат да образуват основата на обучителните модули, които биха могли да тласнат уменията на работниците до нови и по-високи нива на компетенция.

С други думи модул би могло да бъде (и всъщност е) нещо много повече от това, за което ти зареждаш 70 лв.

Подсказвам – направи си модулите по €2,740.

Поздрави,
Нюк

ПП: Без лоши чувства.





Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: novagodin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.05.21 08:30



потърси, за да се включиш самият ти, група за израстване, в която се преодолява желанието за иронизиране на другите
видимо имаш нужда, независимо от квалификацията, която имаш за други неща
присмехулството също е слабост и то не малка



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.05.21 18:40



Като не ти харесват цените на Новагодин, ето ти друг неорайхианец.
От нейните цени ще ти се завие свят и ще се върнеш към Новагодин






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.