Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос:нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 23:05



Какво някой може или не е нещо, което е точно толкова НЕ моя работа, колкото НЕ Е твоя, с точност до 9 знака след десетичната запетая.





Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 23:08



Правилата важат за мен ТОЧНО ТОЛКОВА, колкото и за него, обаче аз, за разлика от него, не си правя евтина реклама за сметка на потребителите.





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.06.21 23:26



Новагодин не е нарушил никакви правила. Публикувал е съобщение, което е чисто информативно. Бутонче с подтик към действие за няма.

И пак - осъзнаваш ли, че на собственика на дира хич не му дреме за правилата, свързани с реклами на това място?

Прощавай - но какъв е твоят психологически проблем? Този, за който посещаваш психолог?



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано17.06.21 01:18



В отговор на:

Бутонче с подтик към действие за няма.



Има – хипервръзката (линкът) е точно това – бутонче, което подтиква да ходиш на Мария Луиза №32 да му слушаш глупостите за цели 8 часа в замяна на 8.75 на час. Цял работен ден, и това – в събота, което е денят, в който ти е отредено да си седнеш на долното! Иска да те работи през единия от двата ти най-важни дни, не разбираш ли?! И дори дръзва да иска да му плащаш за това! Толкова ли си глупава??? Аз не съм!!!

В отговор на:

Прощавай - но какъв е твоят психологически проблем? Този, за който посещаваш психолог?



Нарича се "нищо от твоята работа".





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.06.21 05:23



Ти от две-три години пишеш, че ходиш на консултации при някаква психоложка.
Не знаеш в какво терапевтично направление работи. Не правиш разлика между консултация и терапия. За консултация се отива един -два пъти.
Или тя те лъжи, или ти си много глупав и не схващаш или ни слънгосваш тук, за да ти минава времето.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.06.21 05:58



Формулирай ми, моля, с една-две думи какво толкова те дразни в информативното съобщение на Новагодин.





Редактирано от Vitalite на 17.06.21 06:13.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.06.21 09:37



Прощавай - но какъв е твоят психологически проблем? Този, за който посещаваш психолог?

Не е ли очеизвадно - да агресира срещу другите, за да се сдобие с моментна илюзия за лична значимост.
То, затова толкова бяс в тази тема.

Не знам какво посещава, ама изобщо не му личи.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya

Тема Re: Въпрос:нови [re: alisalisa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.06.21 09:44



Струва ми се, че страда от неувереност относно собствената си компетентност в професионалната сфера, която си е избрал.

Затова се дразни и е така агресивен спрямо хората, които дълги години са полагали труд да развиват уменията си в това, което обичат да правят и с което правят добро на другите.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.06.21 12:38



А той коя професионална сфера си е избрал? Математиката ли? Гледам го пръч , 40 годишен, решава някакви задачки за 7 клас.
Доколкото знам, той не работи, и майка му и баща му го издържат.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.06.21 14:39



Ако си е избрал най-после някаква професионална сфера, това е новост.
Последно се жалваше в някаква тема, че за целия му живот сумарно не се събират и 2 години работа. Нищонеправещ мъж на 40 намира кусури на работещ човек - в това е карикатурата.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.