Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос:нови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.06.21 12:59



Всеизвестно е, че фейсбук се издържа от реклами. И въпреки това, всеки може да публикува съдържание в споменатата социална мрежа, с което продава нещо - продукти, услуги, събития - без да плаща за реклама. Разбира се, аудиторията, която може да бъде достигната с безплатна публикация, е почти нулева, ако просто публикуваш нещо и го оставиш ей така. Но е абсолютно допустимо сам да си разпространяваш дейността в разни групи, чрез приятели и така нататък.

Мен ако питаш, управата на това забравено от почти всички виртуално местенце, само може да благодари на някого, който счита, че е възможно публикувайки нещо тук, то да стигне до потенциална аудитория, за която да бъде от полза.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.06.21 13:03





06.04.21 18:57

Това е първият ти пост по темата.

Диалогът еволюира любопитно през това време.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 14:22



Всеизвестно е, че фейсбук се издържа от реклами.

Тук не е фейсбук.





Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 14:22



Да виждаш някъде да съм употребил думи като "лайненце" и "пикльо"?!





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.06.21 17:59



Да де - клубовете нямаше да са на тоя хал, ако се развиваха с темпото на епохата, в която живеем.

Важното е, че теб те има - един динозавър, съблюдаващ спазването на правила, които не само са отживелица, но са и неважни за създателите си.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.06.21 18:02



Ахам, ти смяташ, че неупотребата на тези думи те прави по-светъл и по-прав от потребителите, които са ги употребили и ти си нацелил за безсмислен спор ли?



Тема Re: Въпрос:нови [re: Vitalite]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.06.21 18:15



Мен ако питаш, управата на това забравено от почти всички виртуално местенце, само може да благодари на някого, който счита, че е възможно публикувайки нещо тук, то да стигне до потенциална аудитория, за която да бъде от полза.

Напълно е възможно. Аз от тук съм научила за няколко специалисти. Не от директни техни обяви, а от техни постове по темите или в хода на разговорите между потребители. И при един от тях-психотерапевт и невролог, си лекувах мигрената известно време.
Да, този клуб много западна, но в доброто старо време беше напълно възможно тук да прочетеш за терапевти и терапии.
Доколкото знам, този клуб е бил замислен от Новагодин и неговите сподвижници с идеята тук психолози и психотерапевти да разискват свои професионални проблеми, теми и идеи, свързани с тяхната работа. Но това не изключваше възможността потребителите като ги четат да се свържат с тях на бележки и да поискат консултация и или лечение.
Всичко това вече е минало. Според мен, клубът вече е безвъзвратно загинал и добре ще бъде да бъде закрит, за да не се подвеждат хората или да бъде преименуван .

Редактирано от vida1929 на 16.06.21 18:19.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.06.21 19:31



Какво някой може или не може, не е твоя работа.
И не оправдава отвратителното ти агресивно поведение към автора на темата.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya


Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано16.06.21 19:44



лайненце.... пикльо...

Тези епитети са нищо в сравнение с един друг начин, по който можеш да обидиш човек- като обезценяваш труда му, като хвърляш петно върху името му и прочие работи, които ти вършиш в тази тема.



Тема Re: Въпрос:нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.06.21 22:58



Ако е необходимо, ще повторя 101 пъти това, че той НЕ Е по-добър от психологът, с който аз се консултирам.






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.