Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано11.06.21 10:07



Стига рева, бре. Заприлича на разярено бебе, срамота! Нашарил си се като кадъна.



Не ми е проблем да ти отделям по 5 минути от време на време, темата си е моя. Колко му е на патологичен нарцис като теб човек да му натисне бутона.

Новагодин

Тема Re: Въпрос:нови [re: novagodin]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.06.21 10:23



Мда, ядосано, обидено бебе. Ако се погледне в огледалото, ще се уплаши от себе си.
Ама ти защо да се занимаваш с него, да не си му родител?



Тема Re: Въпрос:нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.06.21 18:06



Да де, ама аз, за разлика от теб, не прося по 70 кинта на "модул" по онлайн форумите.





Тема Re: Въпрос:нови [re: novagodin]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.06.21 18:39



Не ми е проблем да ти отделям по 5 минути от време на време, темата си е моя. Колко му е на патологичен нарцис като теб човек да му натисне бутона.

Не мисля че е етично професионален психолог и терапевт да се забавлява по този начин.



Тема Re: Въпрос:нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.06.21 22:25



А що да не е?
Той не е на работа в този клуб.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya


Тема Re: Въпрос:нови [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.06.21 11:00



Постовете си към Нюк, Новагодин пише като свободен потребител, като всички нас, а не като психотерапевт и психолог.
Да се забавляваш с човешката глупост, не е неетично.



Тема Re: Въпрос:нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.06.21 21:11



Новагодин пише като свободен потребител, като всички нас

Да де, ама рекламира чрез спам, прави ли го?! Да си ме виждала мен да рекламирам фирмата на баща ми?!





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.06.21 01:44



Той рекламира собствената си дейност.
Не е забранено.
Ако някой ден и ти започнеш някаква дейност, си свободен да си я рекламираш.
Пък ние ще вдигаме врява, че просиш, ама няма да ни измъкнеш париците.
В няколкостотин постинга.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya


Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.06.21 11:28



Той си изкарва с честен труд прехраната. А ти какво правиш?





Тема Re: Въпрос:нови [re: alisalisa]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.06.21 12:43



Той рекламира собствената си дейност.

Това е точно проблемът – че той рекламира... Без значение дали е неговата или нечия друга дейност. Рекламира ли той?! Рекламира. То е следователно грешно от негова страна. От негова страна, не от моя.

Освен това аз качвам неговия рейтинг, тъй като няма лоша публичност, и затова той би следвало да ми е благодарен, но разбира се, нито едно добро дело не остава безнаказано. Оттам – пословичната българска неблагодарност, с която сме известни по цял свят.

Оттогава насам – когато са били написани правилата – той ги е нарушавал. По този начин би следвало да получи бан – както е по правилата, когато ги четох за последно.

Ако някой ден и ти започнеш някаква дейност, си свободен да си я рекламираш.

Глупости – няма безплатен обяд. Всяка реклама струва нещо, дори и да е нищо.

Пък ние ще вдигаме врява, че просиш, ама няма да ни измъкнеш париците.

Това знам че умееш, обаче благодаря, но не благодаря. Пак казвам и ще повтарям до остатъка на моите дни – има и по-добри психолози от г-н Новагодин. Всъщност това е каквото го дразни – че го изобличавам като по-лош от психологът, който аз се консултирам със. Не беше ли той навлязъл в зоната на ad hominem аргументите, щях да си замълча, но той не спря с обидите и сега ще сърба буламачът, който си е надробил.

Нека ви напомня, че самият факт, че той рекламира себе си чрез тема в онлайн форум, е ясно красноречив относно броят клиенти, които успява да събере.

ПП: Вари се или печи, г-н Новагодин – само пречиш ти.



Редактирано от Nuke Dukem на 13.06.21 13:20.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.