Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 201нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.05.21 21:47



Ще й се нещо безплатно, ама няаааааааааамаааааааааааа.



ПП:



Редактирано от Nuke Dukem на 16.05.21 21:52.



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 201нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано16.05.21 22:00



Ще бъда честен с теб – въобще не ме интересуват оргонните енергии.







Тема Re: Открило я е преди повече от 5000 годининови [re: Nuke Dukem]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.05.21 11:00



Извинявай, ама вече забравих за какво точно е спора. Благодаря ти за линка, иначе :)



Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано24.05.21 18:58



Е, ясно, че не всеки, който те засипва с простотии, те има за враг. Въпрос е и на емоционална интелигентност.



Но благодаря за образователния ферман - а и от гъсталака му срамежливо надничат два реда, които наистина имат нещо общо с темата.

И внимавай да не развиеш обсесия за тия 70 лева.

Новагодин

Тема Re: Неорайхианска група за личен опит в София, 2021нови [re: holi_day]  
Автор novagodin ()
Публикувано24.05.21 18:59



Благодаря за съвета!



Новагодин

Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.05.21 09:54



А теб какво те бърка кой как изкарва пари и какви семинари прави?

Прави и ти, кой те спира?

И като гледам какви глупости си нацвъкал тук.. като в темата ти в 40-50, в която ми обясняваше какво е акция и дивидент, без очевидно да имаш грам понятие от материята. Навик ли ти е да се изказваш по теми, от които нямаш никаква представа?

Просто заобикаляй, когато нещо не ти харесва. Няма нужда от тази агресия и глупости с тонове, нацвъкани навсякъде. Нямало биоенергия, защото ти така си казал..



И един съвет - почни да ходиш на риба. Хем ще имаш повод да ръсиш поредните глупости, хем ще дишаш от време на време чист въздух.

Редактирано от parvaty на 26.05.21 09:55.



Тема Re: Въпрос:нови [re: parvaty]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.05.21 11:43



Не ме бърка, но той създава армия от заблудени овце, сред чиято глупост после аз ще бих имал да живея, да не говорим, че неговата оферта ме обижда лично.

Нямало биоенергия, защото ти така си казал...

Халюцинираш.



Не съм казал никъде, че няма биоенергия. Запалвайки лампата чрез ключа, ако токът, който стига до нея, е генериран от ТЕЦ, значи ти употребяваш биоенергия. Палиш си огън на къмпинга – същото. Дървото ти е горивото, топлината е енергията, която извличаш от това дърво. Биоенергия, защото си я извлякла от биомаса. Термоядреният синтез е пример за небиоенергия.

Това няма нищо общо с бионергиите в псевдопсихологията, които се употребяват като стръв за лов на глупаци. Всяка храна съдържа биоенергия, дори и сухото мляко. Всичко с енергийна стойност над 0 ккал е пример за биоенергия. И какво от това?! Килокалорията е мярка за енергия. Като му сложиш едно "био" отпред – по-умен ставаш ли?! Не. По същия начин аз бих могъл да ти кажа, че не, не става дума за биоенергия, а за биохимична енергия. Биоенергията касае индустрията, а не психологията, която е по-близо до антропологията, отколкото до втората.

ПП:

А теб какво те бърка...

А теб какво те бърка дали, и ако да, тогава какво – според теб – ме бърка?!

ППП:

И един съвет - почни да ходиш на риба. Хем бла-бла, хем ще дишаш от време на време чист въздух.

Един от блока – децата му завършиха помощно училище за бавноразвиващи се – ходеше редовно за риба... Така здраво се надиша с чист въздух, че един ден направиха пожар. Големият му син е боклукчия... Труди се, момчето, обаче се оплака в писмена форма – чрез написване с химикал върху корковото табло за известия на партера – че в блока имало много бълхи. Мисля си – абе, приятел... Тия бълхи откъде мислиш, че се взимат?!

Направиха си и изолацийка на стената, която е откъм аварийното стълбище (go figure). Отгоре написаха гордо да се пази изолацията, че ако не си знаел колко струвала, да си бил питал баща си.



Редактирано от Nuke Dukem на 26.05.21 12:06.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.05.21 15:53



Пич, според мен малко ти взима психоаналитика...



Тема Re: Въпрос:нови [re: parvaty]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.05.21 18:17



Какво ме интересува колко иска да ми взима, след като предлага нещо, което не искам?! Ще ти отговоря, за да не си напъваш красивото умно мозъче излишно – не ме интересува колко взима, дори и да е малко.





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.05.21 22:55



не ве, твоят психоаналитик ти взема малко.
требе да ти таксува сеансите по най-високата тарифа за особено увреждащ психиката труд.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.