Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема С удоволствие:нови [re: vida1929]  
Автор expat ()
Публикувано23.06.21 17:49





В отговор на:


Не можеш да се мериш с Петър Кралев и на теми, свързани с правопис, граматика и др. на българския език.
Ще те смачка като муха.
От мен един съвет. ТърсИ си равностойни събеседници/ противници. Да излезеш срещу по-силен, е мазохизъм; да излезеш срещу по-слаб, е садизъм. Това съм го запомнила от него. Писал го е преди повече от десет години, но аз помня



От твоите думи излиза:
1. Новагодин е по-силен от Нюк.
2. Когато по-силен спори с по-слаб (според Новагодин и теб), то той е садист.

Ерго: според теб Новагодин е садист.



Тема Re: С удоволствие:нови [re: expat]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.06.21 18:21



Ерго: Според теб Новагодин е садист.

Не ми преписвай думи, които нито мисля, нито съм казала. Явно, ти убягват тънките нюанси на речта и всичко тълкуваш примитивно, буквалистки.



Тема Re: С удоволствие:нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.06.21 19:40



В отговор на:

Ерго: Според теб Новагодин е садист.

Не ми преписвай думи, които нито мисля, нито съм казала. Явно, ти убягват тънките нюанси на речта и всичко тълкуваш примитивно, буквалистки.



Не, ти наистина си малоумна. А това, че той е садист, лъсна като задник на песоглавец.

Което, разбира се, въобще не ме учудва. Само садист може да иска 8 часа от съботите на хората + 70 лева, и то публично в онлайн форум.





Тема Re: С удоволствие:нови [re: vida1929]  
Автор expat ()
Публикувано23.06.21 20:05



Поиска да отговоря - отговорих.

Щом не съм разбрал, въз основа на

:

В отговор на:

Да излезеш срещу по-силен, е мазохизъм; да излезеш срещу по-слаб, е садизъм.




и спора Нюк - Новагодин, кое твърдение е вярно :

В отговор на:

ТърсИ си равностойни събеседници/ противници




кое твърдение е вярно:

Нюк е садист и спори с Новагодин.
Новагодин е садист и спори с Нюк.



Тема Re: С удоволствие:нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.06.21 20:58



Вкара я в безкраен математически цикъл. Сега ще се чуди кое от двете да си избере и накрая ще стигне до извода, че виновният за нейната собствена глупост е някое трето лице.



ПП: Мухахахахахаахахахахахахахахаххахахахахахахах...



Редактирано от Nuke Dukem на 23.06.21 21:23.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано25.06.21 18:04



Мисли си, че откакто е завършил кура ми янко в Германия...
Къв кур и ква Германия, бе?


И в немски кошмари ли те спохождам?

Ти тоя епос, по-голям от "Илиада", къде си го изтипосал, нали не фантазираш сериозно, че някой има сили са го изчете.

Трудиш се като концлагерист да ти обърнат малко внимание, после аз съм бил нарцисът. :-)) И кои точно стилове имаш предвид под "стилистична грешка"? Или без да искаш го написа.


С тая логорея измъчи и лексикологията, и граматичните форми.

Редактирано от novagodin на 25.06.21 18:19.



Тема Re: Въпрос:нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.06.21 19:06



В отговор на:

Къв кур и ква Германия, бе?



Е такъв, швейцарски.

ПП: Завършил си немския хуй в Швейцария... И какво от това? Следователно, дърто и плешиво спамерче, трябва да ти давам по 70 кинта и 8 часа от съботите си ли?!



Редактирано от Nuke Dukem на 25.06.21 19:28.



Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано25.06.21 22:20



Май не грешат клубарите, като те наричат "пикльо" и "глупак", който "пише с гъза си".
Някой спомена - не съм аз, - че си "нищо неправещ мъж на 40 години" и "защитен пациент". Вярно ли е?



ПП Няма и една моя дума, само цитирам.

Новагодин

Тема Re: Въпрос:нови [re: novagodin]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.06.21 22:34



Жалко самовлюбено старче, можеш ли да обясниш на аудиторията как точно 70 лв за 8 часа какафония с останалите ти заблудени овчици струва повече от 50 лв за 1 час лично време с истински психолог?





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор novagodin ()
Публикувано25.06.21 22:48



Мога, но за повърхностно, "злобно човече" като тебе (и това е цитат), защо да го правя?


Всъщност са повече. Но не разбрах - вярно ли е за тия 40 г. мързел? С тая енергия, дето я инвестираш в писане на простотии, ядрена централа можеше да построиш.

Новагодин


Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.