Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема тоя клуб  
Автор blood9 ()
Публикувано25.02.21 11:51



Тоя клуб доста отдавна няма много клубари. И взе да става по-тъп.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.02.21 12:39



Разлогнах се от лаптопа в кухнята миналата седмица и няма логване обратно. Кой знае колко хора са така.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.02.21 11:15



Така е, блъди, даже според Дарвин, ВСИЧКИ ША УМРЕМ!

Нищо, че и теорията на Дарвин е оспорвана днес. Аз съм съгласна. Просто, някак си, не ми харесва да произхождам от маймуна, и ще викам с пълен глас, докато ме чуят в ООНето



От друга страна, какви ли ще са днешните младежи, когато ще са 85 годишни старци?

Айде, разбирам, че живея в различни условия и моите старци не са българските старци, но оня ден говорих с баба ми(да ми е жива и здрава), разбираш ли, не знам на колко е точно, някъде към 80-85, щото една почтена жена за нищо на света не си признава годините, и тя вика, ей, как си пропилях целия живот да изработя всичката работа на света, къщи да построя(разбирай, да нажуля петичките на дядо ти да ги построи). Викам й, аааа....сети се най-накрая...отнело им един живот да разберат някои неща, които аз, като бях на 15 им казах. И те бяха ужасени, че събирам книги, вместо чеиз, и щяла съм бой да ям от някакъв си питекантроп. Не се случи. Халелуя!

Та, при мен, 80 годишните играят бинго, особено активни са в националната лотария, да са чудиш кво ша правят с тея пари, ако спечелят, но карай да върви

и се чудя, бъдещите 80 годишни, кво ше праят? Ще са влогъри от старческия дом, ще играят на Фортнайт 144, ще раздават акъли, както обикновено? Нямам идея.

Моят, малкият вика, маменце хубавко, ти си на 27 и точка И то на чист български. Викам му, абе сине, българските гени са ти в повечко Пък големия пуска само по една подтвърждаваща усмивчица, тъй де, много му идва да изрече някои думички, но подкрепя.

Бе, животът е шарен. И котето е съгласно.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Glastar (член)
Публикувано27.02.21 13:12



Ората са прости, ако имаше некой умен, щеж да каже на останалите как са прават пари, и ще настъпи такъв живот, че само си викам, дано, дано, дано..



Редактирано от Glastar на 27.02.21 13:13.



Тема Re: тоя клубнови [re: Trickyyy]  
Автор blood9 ()
Публикувано02.03.21 14:35



Кой е тоа дарвин. Христос е казал, че всички ще умрем, но после ще възкръснем.

Е ти ако мислиш, че майка ти или баба ти е била маймуна.



Тема Re: тоя клубнови [re: Glastar]  
Автор blood9 ()
Публикувано02.03.21 14:37



Туй е заблудата, че милиардерите не остаряват.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано02.03.21 14:42



занимавам се с правене на пачки , немам време за клубове.. свободно си време го прекарвам в спорт.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано04.03.21 11:48



Здрасти. Включвам се. Едва ли ще допринеса са високо ай кю на клуба, но все пак да се обадя.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.03.21 12:07



Здрасти, Рози, как си?
Намери ли начин да пребориш депресията, че на мен ми дойде до гуша вече - приливи и отливи до безкрай. Май така ще си караме доживот.
Но, както казва един колега - добре, че животът все някога свършва, та и проблемите с него.

Редактирано от blue jewel на 04.03.21 12:09.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary ()
Публикувано04.03.21 12:26



Здрасти, Джуъл. Не, депресията си се чувства добре в мен. Знаете, че лекинко я контролирам с хапове, но това става все по-трудно напоследък. До живот ще да е. Каквото, такова.

......................................................



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.