Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема тоя клуб  
Автор blood9 ()
Публикувано25.02.21 11:51



Тоя клуб доста отдавна няма много клубари. И взе да става по-тъп.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.02.21 12:39



Разлогнах се от лаптопа в кухнята миналата седмица и няма логване обратно. Кой знае колко хора са така.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано27.02.21 11:15



Така е, блъди, даже според Дарвин, ВСИЧКИ ША УМРЕМ!

Нищо, че и теорията на Дарвин е оспорвана днес. Аз съм съгласна. Просто, някак си, не ми харесва да произхождам от маймуна, и ще викам с пълен глас, докато ме чуят в ООНето



От друга страна, какви ли ще са днешните младежи, когато ще са 85 годишни старци?

Айде, разбирам, че живея в различни условия и моите старци не са българските старци, но оня ден говорих с баба ми(да ми е жива и здрава), разбираш ли, не знам на колко е точно, някъде към 80-85, щото една почтена жена за нищо на света не си признава годините, и тя вика, ей, как си пропилях целия живот да изработя всичката работа на света, къщи да построя(разбирай, да нажуля петичките на дядо ти да ги построи). Викам й, аааа....сети се най-накрая...отнело им един живот да разберат някои неща, които аз, като бях на 15 им казах. И те бяха ужасени, че събирам книги, вместо чеиз, и щяла съм бой да ям от някакъв си питекантроп. Не се случи. Халелуя!

Та, при мен, 80 годишните играят бинго, особено активни са в националната лотария, да са чудиш кво ша правят с тея пари, ако спечелят, но карай да върви

и се чудя, бъдещите 80 годишни, кво ше праят? Ще са влогъри от старческия дом, ще играят на Фортнайт 144, ще раздават акъли, както обикновено? Нямам идея.

Моят, малкият вика, маменце хубавко, ти си на 27 и точка И то на чист български. Викам му, абе сине, българските гени са ти в повечко Пък големия пуска само по една подтвърждаваща усмивчица, тъй де, много му идва да изрече някои думички, но подкрепя.

Бе, животът е шарен. И котето е съгласно.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Glastar (член)
Публикувано27.02.21 13:12



Ората са прости, ако имаше некой умен, щеж да каже на останалите как са прават пари, и ще настъпи такъв живот, че само си викам, дано, дано, дано..



Редактирано от Glastar на 27.02.21 13:13.



Тема Re: тоя клубнови [re: Trickyyy]  
Автор blood9 ()
Публикувано02.03.21 14:35



Кой е тоа дарвин. Христос е казал, че всички ще умрем, но после ще възкръснем.

Е ти ако мислиш, че майка ти или баба ти е била маймуна.



Тема Re: тоя клубнови [re: Glastar]  
Автор blood9 ()
Публикувано02.03.21 14:37



Туй е заблудата, че милиардерите не остаряват.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано02.03.21 14:42



занимавам се с правене на пачки , немам време за клубове.. свободно си време го прекарвам в спорт.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано04.03.21 11:48



Здрасти. Включвам се. Едва ли ще допринеса са високо ай кю на клуба, но все пак да се обадя.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.03.21 12:07



Здрасти, Рози, как си?
Намери ли начин да пребориш депресията, че на мен ми дойде до гуша вече - приливи и отливи до безкрай. Май така ще си караме доживот.
Но, както казва един колега - добре, че животът все някога свършва, та и проблемите с него.

Редактирано от blue jewel на 04.03.21 12:09.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary ()
Публикувано04.03.21 12:26



Здрасти, Джуъл. Не, депресията си се чувства добре в мен. Знаете, че лекинко я контролирам с хапове, но това става все по-трудно напоследък. До живот ще да е. Каквото, такова.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.03.21 13:55



С теб сме с една и съща съдба май. Каквото - такова, да.
Някой да не каже, че мрънкам - не, просто отчитам факти - някои хора са генетично предразположени към това, други - към друго.
И аз закрепям временно положението с лекарства и с шоколад.

Ако не е това - не знам докъде мога да я докарам.

Редактирано от blue jewel на 04.03.21 13:57.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.03.21 12:34



Едва ли ще допринеса са високо ай кю на клуба, но...
И аз много обичам да скромнича.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: тоя клубнови [re: ad miral]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.03.21 14:35



Аз мога да допринеса с IQ от 50 до 150 в зависимост от настроението.





Тема Re: тоя клубнови [re: ad miral]  
Автор Rosemary ()
Публикувано05.03.21 14:53



Мне, не скромнича. Ако имах високо айкю, щях да имам много пари. Ама нямам.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.03.21 16:10



Не е само до IQ-то, да ти кажа. Трябва инициативност, гъвкавост, поемане на риск, смелост, умение за работа с хора и други, и други... а ние нали се сещаш с тази психика... за теб не знам, но аз не мога да се похваля с нито едно от тези качества.
Затова хора с доста по-ниско IQ от мен се уреждат на шефски длъжности и вземат 2-3 пъти повече, но какво да се прави, приела съм го.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.03.21 17:45



Засяваме една нива с коноп, ти само стоиш и казваш как, пък аз копая, обираме марихуаната, продаваме я и ставаме богати, ако преди това не влезнем в затвора.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано05.03.21 19:05



Аз ще съм първият клиент





Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано05.03.21 20:39



И аз не съм умен.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано05.03.21 20:40



Е, може да станете религиозни.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано05.03.21 20:41



То не е само генетично. По-различни сте от другите хора.



Тема Re: тоя клубнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано06.03.21 09:46




В общия случай трябва се разлогваш от банята.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор blue jewel ()
Публикувано06.03.21 13:23



И аз, де що ходих по интервюта, силно ги разочаровах и не щат вече и да чуят за мен. Пък отначало като видят 12 год. опит, смятат, че съм бог на това, което правя. Щом за 12 год. съм още на нивото на начинаещ, значи с вас сме си тъкмо дружинка. Няма да допринесем за по-умен клуб, но какво от това.

Кой е казал, че трябва да е умен.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор blue jewel ()
Публикувано06.03.21 13:25



Да, леко чалнати. Аз поне.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано06.03.21 15:16



Средно ниво си, това е. А онези умните, те са роботи. Не знаят, че им се дава и акъл и не си спомнят предишни животи.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано06.03.21 15:17



Аз, не.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary ()
Публикувано08.03.21 15:32



Знам, Джуъл. Дори и това приемам, че е въпрос на лични качества - гъвкавост, непукизъм....

Обаче има и нещо като як чужд гръб. Не ми се влиза в подробности.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор Rosemary ()
Публикувано08.03.21 15:33



Ми ще влезнем. Виж по-горе текста ми касаещ гърба.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор Rosemary ()
Публикувано08.03.21 15:34



Тези неща би трябвало да са на много разумни цени, защото са необходими на болни хора.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано08.03.21 15:35



Ми не знам, смятам даже, че си много умен.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Rosemary ()
Публикувано08.03.21 15:36



Вече съм станала.

......................................................


Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.03.21 15:54



Ами едно изсушено цветче от това нещо го купих за 30 лв. Препоръчаха ми го за мигрената. Ама освен мигрена имам ниско кръвно и аритмия. Един път опитах, стана ми лошо и повече не повторих. Трябваше първо да се осведомя какви са проти вопоказанията и да съобразя, че в моя случай е опасно. Втората ми още по-толяма глупост беше че трябваше това нещо да го пуша в защитена домашна среда, а аз бях навън, на непознато място и при това сама.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.03.21 15:58



Не ми се влиза в затвора, но пушенето на това нещо съм го изпитала на собствен гръб. Ще разбереш, ако си прочела предния ми пост към теб.

Редактирано от vida1929 на 08.03.21 16:00.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано08.03.21 17:12



Значи си имам един фен тука.

Редактирано от blood9 на 08.03.21 17:13.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blood9 ()
Публикувано08.03.21 17:17



Когато изискванията са прекалено големи, обикновенно това не си заслужава.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.03.21 19:02



По-добре си от мен, аз нямам и толкова. Ма то като съм и тъпа, и смотана, и злобна, и студена и егоистична, поне в очите на хората, какво да очаквам.

Редактирано от blue jewel на 08.03.21 19:02.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.03.21 19:04



Не знам. За мен специално именно тези "меки умения" са по-важни от всичко останало. И най-най-най-вече САМОУВЕРЕНОСТ. Дори да грешиш, важното е да си вярваш. И ще преуспееш в живота.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.03.21 19:26



аз не искам да преуспявам в живота, искам семейството ми да е живо и здраво



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано08.03.21 20:39



Така е.



Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 08:41



Не само. Съвсем глупаво е да се забранява растение. Все едно да забранят глухарчетата. Глупаво е... ама нали орг. престъпност трябва да печели а не държавата.



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 09:34



Едно време покрай реката наше село е имало ниви с коноп. Отглеждали са го заради влакното, за тъчене на платове, рогозки и пр. Познавали са и сортове копоп, от които са взимали цветовете и са ги сушели за пушене,но цветовете- марихуаната са пушели само старците за разни болежки. Сред младите не е било модерно както сега.
Баща ми е запомнил баща си, седнал на трикрако столче на улицата пред портата да пафка коноп. Не са се криели както сега. Защото не са минавали полицейски коли както сега, да ги арестуват като престъпници.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 16:04



Дядо ми, лека му пръст също е гледал заради влакната... но и е пушил - друг е въпросът, че тази трева не става за пушене - много ниско ТХК... почти го няма.
По онова време не е било забранено и е било масово явление по селата. Забраната идва по-късно.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 17:31



Нали и аз това казвам-има отделен сорт за пушене.
Имало сайт по тези въпроси, четеш ли?



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано09.03.21 18:01



Едното не изключва другото. Ако човек има качества, защо да не ги използва. Между другото финансите не са за подценяване - дори и здравето зависи от това.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 18:17



Знам всичко във връзка с конопа. Мога цяла лекция да ти изнеса, че дори и за вредата от растението, когато се употребата стане системна.





Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 18:31



Много добре казано, но ако наблюдаваш преуспелите хора, сигурно ще разбереш, че успехът винаги си има цена, цена за сметка на здравето, за сметка на семейството или на нещо друго.
Искам да имам пари, колкото са ми необходими за прост, здравословен живот, без излишъци. Но се стремя към чувството за благополучие,което не зависи от външни фактори, то е усещане на душата.

Редактирано от vida1929 на 09.03.21 19:51.



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 18:45



А опитвал ли си да отглеждаш в саксия в къщи или на терасата?
Посях няколко семена- поникна, стана около 10 см и увехна, защо ?



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 19:59



Не съм се занимавал... знам, че в началото трябва да се държи на по-затъмнено и да се полива по-малко - само когато пръстта е напълно суха. Трябва и да е на топло... там дето има студено течение не е ок. Възможно е и почвата да не е била подходяща... То си е цяла наука - не е току-така. Инак ще си отгледаш растение само за влакна и нищо повече - дето няма активно вещество. На едното село около нивите расте диворасляк дето съм го пробвал - не става за нищо - сал един аромат и толкова.

Ако се пуши добре е предварително да имаш готина психическа настройка и да ти е приповдигнато настроението... ако си депресиран - тревата ще задълбае още повече. Ако пушиш всеки ден престава да ти действа така, както първия път - щото организма се насища на активното вещество - става ти едно тъпо и убито. Общо взето и това е цяла наука и не е за всеки. Трябва бая литература да изчетеш или да експериментираш като мен... за да можеш да извлечеш готиното и да не позволяваш да те завлече в тъпото. Понеже пуших години наред кажи речи редовно се бях завлякъл в тъпото та сега знам от личен опит. От около половин година не съм пушил. Може би ще опитам отново след около година - ей така за кеф и разкош... после пак дълъг период на неупотреба. Редовната употреба не е ок - просто няма смисъл и е хаби-трева - не че нещо.





Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 20:03



Искам да имам пари, колкото са ми необходими за прост, здравословен живот, без излишъци.

И аз така - колкото по-обикновен и простичък живот толкова по-добре. Важно ми е като бръкна в джоба си да имам нужните пари за нужното.

Правиш квото можеш с това, което имаш и не ламтиш за много или чуждо.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 10:19



Колко изпушваш на един път? Гледам, някои си дръпват от цигарата само веднъж-дваж, други изпушват няколко цигари една след друга. Един цвят, да кажем голям колкото орех за колко време го изпушваш?



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 10:28



Никога не съм ламтяла . Ако съм искала някаква финансова стабилност, то е било за да отгледам спокойно децата си и да им дам нещо.
Никога не съм била амбициозна в работата и това ме съхрани, запази ми здравето. На 56 години не пия никакви лекарства. Макар че си имам страдания, се справям с болката.

Здравословно хранене, дишане и мислене, 2 л вода на ден- това е.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано10.03.21 11:23



Браво, скромни сте, не сте егоисти, не ламтите. Всеки обича да дава сам себе си за пример, да изпъкне пред другите. А може би единствено се самоуспокоява за това, че не му се е получило в живота.
Сега да не излезе, че вие сте светци, а аз ламтя за милиони. Изобщо не е вярно, но не ми се обяснява, не знам дали има смисъл.



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано10.03.21 11:43



Защо да си егоист, като искаш милиони?



Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.03.21 11:49



Защо си мислиш, че има нещо общо с теб?! Споделям си с Вида. Не ми е цел да изпъквам пред който и да е, нито пък съм светец. Как си ги решаваш едни такива?!?!



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.03.21 11:50



Пушех докато се напуша, когато ме пусне - дръпна пак... Естествено - винаги само у дома. Абе прекалявах.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 13:14



Гледах едно видео с Юлиян Караджов.Той каза, че ако нямаш противопоказания -кръвно, сърдечни заболявания и др, от препушване с марихуана не се умира . За разлика, например от свръхдоза алкохол и тежки наркотици, се умира.
Ти какво мислиш?
Колко години си пушил ?

Редактирано от vida1929 на 10.03.21 13:20.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.03.21 14:07



Така е... преглеждал съм статистики преди време - няма починал от препушване, за разлика от алкохола, който на всичкото отгоре води и до физиологично пристрастяване и в края на краищата ако човек не се отърве - до смърт.

Не съм броил годините, но сигурно има 5-6 години с прекъсвания.



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 16:07



Мои познати казват същото, което и ти.
1. Трябва да си налучкаш опималната доза и мярка.
2. Засилва моментното ти състояние. Ако си весел, ставаш още по-весел, направо се хилиш и превиваш от смях. Ако си депресиран, ставаш още по- депресиран. Ами тогава защо това нещо го пушат при депресия?



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.03.21 16:23



Не съм чувал депресирани хора да пушат или дори да им е препоръчително - това ми се вижда съвсем неразумно.
Скептик съм и че лекува рак - според мен единствено облекчава болките ама в сравнение с морфина да речем, тревата има далеч-далеч по-слаб ефект... та - консумира се с удоволствие и мярка а не като мен преди - като невиждал.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 16:47



Аз познавам хора, които са започнали заради стрес, шок, травма, депресия и безсъние . След като са облекчили тези състояния до известна степен, са разредили и намалили дозите.
Според мен води до пристрастяване. Но какво от това. То и кафето води.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.03.21 16:51







Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.03.21 08:31



Ако имах тази информация преди години, щях да си спестя много главоболие и тревоги. Между впрочем много информация е преминала покрай очите и ушите ми без да ме докосне, защото ми е била суха и назидателна. А този човек прави ли ти впечатление колко е приятен, усмихнат, как увлича да го слушаш, без да те натоварва излишно?
Дай нещо интересно за хероина и коката

Редактирано от vida1929 на 11.03.21 08:37.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано11.03.21 08:51



Ей ти го всичко с този





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.03.21 09:18



Благодаря.



Тема Re: тоя клубнови [re: blood9]  
Автор Glastar (ентусиаст)
Публикувано11.03.21 15:33



И тук няма нищо за ебане.





Тема Re: тоя клубнови [re: Glastar]  
Автор Rosemary ()
Публикувано11.03.21 15:35





Eй, я да не обиждаш .

......................................................

Тема Re: тоя клубнови [re: Rosemary]  
Автор Glastar (ентусиаст)
Публикувано11.03.21 15:40



Ама тва обида ли било? глей ти, глей ти.





Тема Re: тоя клубнови [re: Glastar]  
Автор Rosemary ()
Публикувано11.03.21 15:48



А, не бе. Хич.



......................................................


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.