Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 16:04



Дядо ми, лека му пръст също е гледал заради влакната... но и е пушил - друг е въпросът, че тази трева не става за пушене - много ниско ТХК... почти го няма.
По онова време не е било забранено и е било масово явление по селата. Забраната идва по-късно.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 17:31



Нали и аз това казвам-има отделен сорт за пушене.
Имало сайт по тези въпроси, четеш ли?



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано09.03.21 18:01



Едното не изключва другото. Ако човек има качества, защо да не ги използва. Между другото финансите не са за подценяване - дори и здравето зависи от това.



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 18:17



Знам всичко във връзка с конопа. Мога цяла лекция да ти изнеса, че дори и за вредата от растението, когато се употребата стане системна.





Тема Re: тоя клубнови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 18:31



Много добре казано, но ако наблюдаваш преуспелите хора, сигурно ще разбереш, че успехът винаги си има цена, цена за сметка на здравето, за сметка на семейството или на нещо друго.
Искам да имам пари, колкото са ми необходими за прост, здравословен живот, без излишъци. Но се стремя към чувството за благополучие,което не зависи от външни фактори, то е усещане на душата.

Редактирано от vida1929 на 09.03.21 19:51.



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.03.21 18:45



А опитвал ли си да отглеждаш в саксия в къщи или на терасата?
Посях няколко семена- поникна, стана около 10 см и увехна, защо ?



Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 19:59



Не съм се занимавал... знам, че в началото трябва да се държи на по-затъмнено и да се полива по-малко - само когато пръстта е напълно суха. Трябва и да е на топло... там дето има студено течение не е ок. Възможно е и почвата да не е била подходяща... То си е цяла наука - не е току-така. Инак ще си отгледаш растение само за влакна и нищо повече - дето няма активно вещество. На едното село около нивите расте диворасляк дето съм го пробвал - не става за нищо - сал един аромат и толкова.

Ако се пуши добре е предварително да имаш готина психическа настройка и да ти е приповдигнато настроението... ако си депресиран - тревата ще задълбае още повече. Ако пушиш всеки ден престава да ти действа така, както първия път - щото организма се насища на активното вещество - става ти едно тъпо и убито. Общо взето и това е цяла наука и не е за всеки. Трябва бая литература да изчетеш или да експериментираш като мен... за да можеш да извлечеш готиното и да не позволяваш да те завлече в тъпото. Понеже пуших години наред кажи речи редовно се бях завлякъл в тъпото та сега знам от личен опит. От около половин година не съм пушил. Може би ще опитам отново след около година - ей така за кеф и разкош... после пак дълъг период на неупотреба. Редовната употреба не е ок - просто няма смисъл и е хаби-трева - не че нещо.





Тема Re: тоя клубнови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.03.21 20:03



Искам да имам пари, колкото са ми необходими за прост, здравословен живот, без излишъци.

И аз така - колкото по-обикновен и простичък живот толкова по-добре. Важно ми е като бръкна в джоба си да имам нужните пари за нужното.

Правиш квото можеш с това, което имаш и не ламтиш за много или чуждо.





Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 10:19



Колко изпушваш на един път? Гледам, някои си дръпват от цигарата само веднъж-дваж, други изпушват няколко цигари една след друга. Един цвят, да кажем голям колкото орех за колко време го изпушваш?



Тема Re: тоя клубнови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.03.21 10:28



Никога не съм ламтяла . Ако съм искала някаква финансова стабилност, то е било за да отгледам спокойно децата си и да им дам нещо.
Никога не съм била амбициозна в работата и това ме съхрани, запази ми здравето. На 56 години не пия никакви лекарства. Макар че си имам страдания, се справям с болката.

Здравословно хранене, дишане и мислене, 2 л вода на ден- това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.