Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Предателски народ с лошо бъдещенови  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано24.01.21 12:53



Българите посрещат германците с хляб и сол, после посрещат руснаците с хляб и сол и си нагаждат историята и държавата към тях, после българите завиха към Америка, разрешиха американски военни бази и обявиха комунистическия период за престъпен и започнаха да се заяждат с Русия.Утре ще посрещат китайците с хляб и сол и пак ще си променят историята, че са с китайски корени и имат обща история с Китай.Накрая като дойдат извънземните българите и тях ще посрещнат с отворени обятия и ще говорят и пишат за космическия произход на древните българи.В същото време от началото на 20ти век българите имат 6 национални катастрофи - 1.Междусъюзническата война, 2.Края на Първата световна, 3.9ти септември 1944та, 4.Фалита на социалистическата държава и началото на прехода през 1990та, 5.Управлението на Жан Виденов, 6.Управлението на царя.Следващата национална катастрофа ще бъде въвежднето на еврото.



Тема Re: Предателски народ с лошо бъдещенови [re: FlLERO99]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано24.01.21 19:23



Бях фашист, когато Мусолини беше на власт; сега съм антифашист, понеже той беше свален. Бях фанатичен германофил, когато германците бяха тук, за да ни пазят от американците; а сега, когато американците са тук, за да ни пазят от германците, аз съм фанатичен американофил. Уверявам ви, мой възмутени приятелю, – хитрите, изпълнени с презрение очи на стареца заблестяха все по-възбудено, колкото повече заекваше и се ужасяваше Нейтли, — че вие и вашата страна няма да имате по-верен поддръжник от мен в Италия… но само докато сте в Италия.

от §22

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: FlLERO99]  
Автор expat ()
Публикувано24.01.21 19:58



Файле, много си се впрегнал.

Не мисли за глобалните неща. Гледай себе си и хората около теб. Когато се променяме ние към по-добро, променяме и света. Ще ти дам пример.

Купих парцел. Зарит с боклуци и всякакви отпадъци. Около седмица ми отне да го изчистят. Светна. И се появиха съседите "Защо съм си прехвърлил отпадъците в техните парцели". Като се почисти моя и техните изведнъж контрастираха с мръсотията. Показах им на камерите как всичкият боклук е извозен, бележките от платени такси за депонирането на боклука. 12 камиона боклук...

В рамките на месец и те си почистиха парцелите. Колко малко е нужно, за да има положителна промяна.



Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: expat]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано24.01.21 20:18



Ти си бил манипулатор, бе!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: ad miral]  
Автор expat ()
Публикувано24.01.21 20:21



Кога и на кого се е оплакал, че съм го бил?



Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: expat]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано24.01.21 20:34



12 камиона боклук...



сега, зависи колко е голям парцела все пак, но в първия момент си представих парцел за нормална къща с двор, та 12 камиона ми дойдоха много.



Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: Trickyyy]  
Автор expat ()
Публикувано24.01.21 20:47



Всъщност общината го е ползвала парцела (и съседните), като място за съхранение на стари плочки, бордюри и т.н. след ремонти на общински улици, даже първоначално ми казаха, че не мога да ги пипам, защото са общински и те ще си ги преместят. След като три месеца не ги преместиха, сложих камерите и заснех процеса на "изриването на боклука"...



Тема Re: Прекрасен народ с хубаво бъдещенови [re: expat]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано24.01.21 20:52



Ясно. Е, честито, не се съмнявам, че ще построиш нещо красиво.



Тема Re: Предателски народ с лошо бъдещенови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано24.01.21 22:35



Съмнявам се въвеждането на еврото да доведе до национална катастрофа, или поне не ми е известно да е установен такъв ефект сред страните приели го, но в глобален мащаб самото човечество го очаква глобална катастрофа, която няма да е никак приятна за онези, имали лошия късмет да се родят точно в такова време.

Например една сравнително безобидна катастрофа, ефектите от която човечеството тепърва има да смекчава, ще е изконсумирването на да речем 66% от всички петролни, въглищни и газови залежи (особено петролните и газовите, тъй като те подсигуряват транспорта на стоките)... Към този процент недостигът вече ще се е усетил значително и тези природни ресурси (по-точно всичко, което захранват с енергия) ще стават все повече лукс, отколкото ежедневие. Стигнем ли 95-я процент – вече може да се каже, че човечеството е на практика приключило с епохата на изкопаемите източници на енергия.

При всички случаи виждам голяма полза за неговото бъдеще от усвояването на безопасното боравене с ядрена електроенергия. Не баш за сегашно време, но да речем за след 100-150 години, когато употребата на въглища за работата на ТЕЦ-овете твърде вероятно ще е станала практически невъзможна и със сигурност нерентабилна.





Тема Re: Предателски народ с лошо бъдещенови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано25.01.21 15:36



На туй му викам народна мъдрост. Ако не бяхме приели немците с хляб и сол - щяха да ни прегазят за отрицателно време. Ако не бяхме приели руснаците после с хляб и сол и те щяха да ни прегазят. Ако не посрещнем китайците с хляб и сол - те ще ни изкупят и продадат и ще трябва да бачкаме много, за малко кинти - не е оферта. Ако не посрещнем и извънземните - кой знае дали няма да ни изтребят...

На кръстопът сме и тук се кръстосва кво ли не.

От друга страна обаче - с който и да сме се заиграли - добро не е видял. Ние българите разяждаме и разграждаме всяка една система била тя добра или недобра и й разказваме играта... това в кръга на шегата естествено.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.